3 Lü Massengena
3 Lü Massengena
3 Lü Massengena
3 Lü Massengena
3 Lü Massengena
3 Lü Massengena

3 Lü Massengena

Ürün Kodu: 6378
Yaklaşık Ürün Boyutu: Saksı dahil toplam boy:155-160 cm

3 Köklü Massengena bitkisi.

Ev ve ofis ortamlarına uygun dayanıklı bir bitki. Metal saksıda gönderilmesi için metal saksı seçimi yapılmalıdı.  Seçim yapılmadığında plastik saksıda süslenerek gönderilecektir.

Tükendi
Ürün Detayları

Massengena bitkisi bakımı :

Massengana bitkisi direkt olarak gün ışığına maruz kalmamalıdır. Bol gün ışığını sever. Günışığı aldığı yere doğru eğilim gösterebilir. Gün ışığı almayan yönü belirli aralıklarda gün ışığına çevril melidir.

 Massengena bitkisi ortamın sıcaklık ve nemine göre ihtiyacı oldukça haftada bir veya iki defa sulanmalıdır. Yazın sulama tekniğinde Pazartesi ve Perşembe gün leri tercih edilebilir. Kışın ise sulama teknikleri pazartesi günleri tercih edilebilir. Sulama esnasında kullanılan su kabı ölçeği hep aynı olmalı ve çiçeğe dökülen su sak sının dibinde en fazla akşam sulamış isek, sabah saksı kabında biriken su dökülme lidir. Böylelikle bitkinin toprağında oluşabilecek koku ve haşerelere engel olucaktır. Sulamada temel kural bitkinin toprak kurudukça su veril meli , toprağının yuru yada sulu olduğunu anlamamız için, toprağına parmağımızı batırarak kuru yada ıslak olduğunu anlayabiliriz.

Yorum Yazın
Üye Değil Misin?

%10 Yeni Üye İndirimiSiparişlerinde %10 indirim kazanmak için üye ol!