14 ürün bulundu.

Kutuda Çiçekler

Sürpriz yapmanın en kolay ve en zarif yolu çiçek göndermektir.  Sevdikleriniz için en güzel çiçek tasarımlarını büyük bir özenle hazırladık ve sizlerin beğenisine sunduk. Sitemiz üzerinden sipariş vererek  sevdiklerinize en güzel kutuda çiçek modellerini gönderebilirsiniz. Üstelik özel günlerde gönderim yapabileceğiniz çiçek çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Muhteşem bir güzelliğe sahip olan kutuda çiçekler  her durumda sevdiklerinize gönderebileceğiniz çiçek tasarımları olmakla birlikte hiç beklemedikleri bir anda sürpriz yapmak için de tercih edebileceğiniz modellerdir.  Son derece geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde göz atabileceğiniz bu özel koleksiyonumuz uygun fiyat avantajını da sizlere sunuyor.

Şık bir kutu içerisinde dizayn edilen ve en taze çiçekler kullanılarak hazırlanan tasarım seçenekleri  sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümsemeye dönüşebilir.  Seçenekleriniz arasında aşkın çiçeği olan kırmızı güllerle dizayn edilen kutuda çiçek tasarımları da bulunuyor. Kırmızı güller evlilik yıldönümü, sevgililer günü, tanışma yıldönümü  çiçekleri olabildiği gibi aynı zamanda evlenme teklifi yaparken kullanabileceğiniz en özel çiçeklerden biri oluyor. Dediğiniz kişi evlenme teklifinizi kırmızı güllerle dizayn edilen şık bir kutuda çiçek tasarımı eşliğinde yapabilirsiniz.  Bu özel için tasarlanan kutuda çiçekler koleksiyonumuz içerisinde incelemeniz için sizi bekliyor.

En Özel Kutuda Çiçek Aranjmanları Burada!

Kırmızı güllerle birlikte sevimli bir ayıcığın eşlik ettiği özel aranjman tasarımları da büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Bu çiçekleri sevdiğiniz kişinin doğum gününde de gönderebilirsiniz.  Aynı zamanda ilk buluşma çiçeği olarak da rahatlıkla tercih edebileceğiniz bilgisini sizlerle paylaşalım. İlk randevunuzda zarif bir çiçek seçimi yapmak istiyorsanız hiç tereddüt etmeden rotanızı kutuda çiçek tasarımlarına çevirebilirsiniz. Kırmızı güller romantik bir çiçek tercihi yapmak isteyenlerin adeta imdadına yetişiyor. Anneler günü için de bu özel tasarım seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kare, silindir ya da kalp şeklindeki kutuların kullanıldığı modeller sizin de beğeninizi kazanmayı başaracaktır.

Evet de seçeneklerine sadece kırmızı güllerle hazırlanan özel tasarımlardan ibaret değil.  Sevdiğiniz kişinin adının baş harfinin beyaz güllerle yazıldığı ve kırmızı güllerle çevrelediği muhteşem bir tasarım seçeneği de sitemizde mevcut. Oldukça yoğun bir çiçek görünümü sergileyen  bu aranjman geçmiş olsun çiçeği olarak da gönderilebilir. Bununla birlikte bu özelliği aranjman modellerinin kalpleri yumuşatma noktasında son derece başarılı olduğunu da unutmayın.  Kırılan kalpleri onarmak istediğinizde sitemizde tıklayarak kırmızı güllerle dizayn edilen bu özel aranjman modellerini inceleyebilir ve beğendiğiniz bir tasarımı özür dileme çiçeği olarak rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Rengarenk güllerin kullanıldığı tasarım seçenekleri ise son derece gösterişli ve bir o kadar da dinamik bir görünüm sergiliyor olması ile ön plana çıkıyor. Canlı renkleri ile bulunduğu her ortamın havasını bir anda değiştirebilen ve sevdiklerinizi mutlu etmen noktasında son derece başarılı olan rengarenk kutuda çiçek tasarımlarını  hemen şimdi incelemeye başlayabilirsiniz. Model seçenekleri azalmadan tercih yapmanızda ve çeşitli ayrıcalıkları eşliğinde sipariş vermenizde fayda var. Babalar günü ya da öğretmenler günü çiçekleri olarak da tasarım seçeneklerine yönelebilirsiniz.  En taze çiçekleri kullandığımız için formunu uzun süre muhafaza edebilen kutuda çiçek tasarımları düşük fiyatlarıyla da yüz güldürmeyi başarıyor.

Harf Şeklinde Dizayn Edilen Kutu Çiçek Aranjmanlarını Gördünüz mü?

Eğer çok daha özel bir çiçek gönderimi yapmak istiyorsanız bu durumda harf şeklinde kutuda hazırlanan  çiçek tasarımlarını inceleyin. Sevdiğiniz kişinin adının baş harfinin çiçeklerle süslendiği bu romantik aranjmanlar  yılın en özel günlerinde gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz tasarımlardır. En güzel kırmızı gülleri büyük bir özenle seçerek hazırlıyor ve böylelikle çiçek tasarımlarının çok daha etkileyici bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz. Bu özel tasarımlar  sevdiğiniz kişinin doğum gününde fark yaratan bir çiçek seçimi yapmanızı sağlar. Bu nedenle doğum günü çiçeği olarak tasarım seçeneklerini incelerken mutlaka kutuda çiçekler koleksiyonumuza da tıklayın bu özel tasarımları gözden geçirmeye başlayın.

Bu arada karar vermeden önce renkli lale tasarımlarını da incelemenizi tavsiye ederiz. Rengarenk laleler ile hazırlanan ve muazzam bir görünüm sergileyen bu tasarım seçenekleri  şık bir kutu içerisinde çiçeklerin güzelliğini adeta ikiye katlıyor. Dekoratif amaçlı olarak da tercih edilebilen kutuda lale tasarımları lale çiçeklerini seven tüm sevdiklerinize rahatlıkla gönderebileceğiniz aranjmanlardır. Dekoratif ağaç kütüğü görünümlü taş saksı içerisinde dizayn edilen ve 19 adet renkli lalenin kullanıldığı modeller  sevdiklerinize her durumda gönderebileceğiniz en özel çiçek aranjmanlarından biri olarak koleksiyonumuzu süslüyor. Muazzam bir görünüme sahip olan bu özel tasarım tükenmeden mutlaka sipariş verin.

Eğer tercihinizi çok daha gösterişli bir tasarımdan yana yapmak isterseniz bu defa önerimiz rotanızı kutuda güller ve orkideler ile dizayn edilen tasarıma çevirmeniz olacak.  Güllerin orkidelerle buluşmasından doğan bu özel aranjmana lisyantüs çiçekleri, mevsim çiçekleri ve kurutulmuş lavanta çiçekleri de eşlik ediyor. Haliyle ortaya adeta görsel bir şölen çıkıyor. Yoğun geçecek görünüm sergileyen kutuda çiçek tasarımlarına beğeniyorsanız bu özel tasarım sizi de çok etkileyecek demektir. Sizler için yepyeni kutuda çiçek aranjmanları hazırlayarak beğeniye sunmaya devam ediyoruz. Bu nedenle çiçek siparişi vermek istediğiniz her an öncelikle kutuda çiçek koleksiyonumuza tıklayın ve bu tasarımları gözden geçirin.

Aradığınız Tüm Çiçekler Sitemizde Sizi Bekliyor!

Elbette seçenekleriniz sadece kutuda çiçek tasarımlarından ibaret olmuyor. Sitemize tıklamanız durumunda buket çiçek tasarımları, saksı çiçeği çeşitleri, kurutulmuş çiçek modelleri de karşınıza çıkacak. Özel bir işlemle kurutulan renklendirilerek göz kamaştıran bir görünüm kazandırılan kurutulmuş çiçek tasarımları kimi zaman canlı çiçek modelleri ile de bir arada kullanılabiliyor. Onlarca farklı model seçeneği arasından tercih yapmak sizin için çok keyifli olacak. Papatya, gerbera, lilyum, menekşe, orkide, şakayık, kır çiçekleri gibi daha farklı çiçek çeşitlerinin kullanıldığı tasarımlar da alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Mutlaka göz atmanız gereken aranjmanlar arasında teraryum modelleri de bulunuyor. Taş görünümlü saksıda ya da cam fanus içerisinde minyatür boyda bitkilerin kullanıldığı, çeşitli aksesuarlar ile süslenerek etkileyici bir görünüm kazandıran teraryum modelleri dekoratif bir çiçek seçimi yapmak isteyenler için çok daha ideal bir seçeneğe dönüşüyor. En güzel teraryum modellerini sitemizden temin edebilir ve böylelikle sevdiklerinize yaşam alanlarına dekore edebilecekleri bir hediye gönderebilirsiniz. Bu tasarımları kendi evinizi ya da ofisinizi süslemek için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Teraryum modelleri ve popülerliği gün geçtikçe artan en özel çiçeklerden biri oluyor.

Japon çiçek süsleme tarzı olan kokedama stilinde dizayn edilen çiçekler de sitemizde! Yucca, tilandisia, areka, guzmanya, şeflera, massengena, kauçuk, pachira, bonsai ağaçlar,  minyatür limon ağacı ve minyatür mandalina ağacı gibi saksı bitkileri sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz özel tasarımlar arasında mevcut. Yaşam alanlarına dekore etmek için en çok tercih edilen objelerden biri olan saksı çiçeklerini de sizlerle bu platformda buluşturuyoruz. Büyük bir özenle yetiştirdiğimiz saksı çiçekleri bakımı ihmal edilmediğinde muhteşem güzelliğini yıllarca sergilemeye devam ediyor. İstisnasız tüm tasarım seçenekleri için yıl boyunca en uygun fiyatları sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Bununla birlikte İstanbul içi siparişleri kendi araçlarımızla teslim ediyoruz ve aynı gün teslimat yapıyoruz. Ücretsiz teslimat avantajından faydalanarak hemen çiçek siparişi verin.