73 ürün bulundu.

Yönetici İçin Çiçekler

Sevdiklerinize çiçek göndermek için her zaman bir neden bulabilirsiniz. En güzel çiçek çeşitlerini sitemizde sizlerle buluşturuyor ve böylelikle mutluluğun mimarı olmanıza aracılık ediyoruz. İncelediğiniz bu koleksiyonu içerisinde yönetici için çiçekler bulunuyor.  Çalışma ortamına gönderim için ideal olan çiçek çeşitlerini sitemizden pratik bir şekilde sipariş vererek gönderebilirsiniz. Yöneticinize başarı dileklerinizi iletmek ya da tebrik mesajınızı iletmek için tercih edebileceğiniz çiçek çeşitlerinin tamamını en uygun fiyatlarla sitemizden temin edebilirsiniz.

Onlarca farklı model seçeneğini sizlerle buluşturarak ihtiyacınız olan tasarımları kolaylıkla sitemizde bulmanızı sağlıyoruz.  Yönetici için çiçekler koleksiyonumuz içerisinde buket çiçek tasarımları da yer alıyor.  En taze çiçeklerle dizayn edilen ve çeşitli süsleme teknikleri ile çok daha güzel bir görünüm kazanması sağlanan yönetici çiçeği çeşitleri uygun fiyat avantajını da sizlere sunuyor. Papatya, lale, şakayık, menekşe, lilyum, lisyantüs, gül, hüsnüyusuf, orkide, ayçiçeği gibi herkesin sevdiği çiçek çeşitleri ile hazırlanan buket çiçekler onlarca farklı seçenek yelpazesi eşliğinde sitemizde incelenebilir. Diri formunu uzun süre koruyabilen bu çiçekleri yöneticilerinizin yanı sıra iş arkadaşlarınıza göndermek için de tercih edebilirsiniz.

Buket çiçek tasarımları mevsim yeşillikleri ile süslenerek daha çekici bir görünüm kazanabiliyor.  Gösterişli bir duruşa sahip olan ve rengarenk çiçek çeşitleri ile hazırlanan tasarımları mutlaka gözden geçirin.  Aynı zamanda sizlere sadece tek bir renkte çiçeklerle dizayn edilen modelleri de sunuyoruz. Sade bir duruşa sahip olan bu tasarımlar da  sadelikten doğan şıklığı net bir şekilde yansıtabiliyor. Aradığınız tüm buket çiçek çeşitlerini alternatifleri ile birlikte incelemek için en doğru adrestesiniz. Aynı zamanda sitemizde kutu çiçek tasarımları da yer alıyor. Oldukça etkileyici bir hediye seçeneği olarak da tercih edilebilen kutu çiçek tasarımlarında  uygun fiyatlar dikkatinizden kaçmayacak.

Yöneticiye Gönderim İçin Uygun Çiçekler Burada!

Kutu çiçek tasarımları ya da şık bir vazo içerisinde dizayn edilen çiçekler muazzam güzellikleriyle ön plana çıkıyor.  Yöneticinize rahatlıkla gönderebileceğiniz vazolu çiçek tasarımlarında en az çiçekler kadar güzel vazo modellerini kullanıyoruz. Bu sayede ortaya çıkan tasarımların göz alıcı bir duruş kazanması da uzun sürmüyor.  Büyük bir itina ile hazırladığımız vazoda çiçek tasarımları da yöneticinize rahatlıkla gönderebilirsiniz.  Böylelikle işyerinde vazo bulma sıkıntısı da ortadan kalkıyor. Vazoda çiçek tasarımlarını mutlaka inceleyin. Saksı içerisinde hazırlanan ve ferforjeli olarak dizayn edilen model seçenekleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Kır çiçekleri ve mevsim çiçekleri ile hazırlanan tasarımlarda güçlü bir seçenek olarak tercih edilebilir. Buram buram bahar kokan bu tasarımlar  muazzam güzelliği ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Yönetici için çiçek siparişi vermeden önce mutlaka kır çiçekleri ve mevsim çiçekleri ile dizayn edilen bu renkli tasarımları gözden geçirin. Alternatifleriniz arasında teraryum modellerinin de olduğunu belirtelim.  Cam fanus içerisinde dizayn edilen ve aynı zamanda minyatür boyda aksesuarlar ile bitkilerin kullanıldığı teraryum tasarımları her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Sitemiz üzerinden sipariş vererek temin edebileceğiniz teraryum çeşitleri arasında ofis temalı olarak dizayn edilen  modelleri de görebilirsiniz. Aynı zamanda iş hayatı temalı olarak hazırlanan tasarım seçenekleri de alternatiflerimiz arasında bulunuyor. 

Dekoratif amaçlı olarak da kullanıma uygun olan bu özel modeller buket çiçekler yerine daha farklı bir tasarım seçeneği arayanların imdadına yetişiyor. Hızlı ve kolay bir şekilde göz atabileceğiniz teraryum modelleri tüm özel zamanlarda sevdikleriniz için harika bir hediye olabilir. İş arkadaşlarınıza, terfi alan yakınlarınıza da  hediye olarak teraryum gönderebilirsiniz.  Çalışma masalarında rahatlıkla bakımı yapılabilecek olan teraryum modelleri mutlaka incelemeniz gereken hediye seçenekleri arasında bulunuyor.

Yöneticinize Kokedama Tasarımları Gönderin!

Japon çiçek süsleme sanatı olan kokedama tasarımları da yöneticinize gönderebileceğiniz çiçekler arasında mevcut.  En güzel kokedama modellerini sitemizde görebilir ve uygun fiyat ayrıcalığından faydalanarak hemen sipariş verebilirsiniz. Pek çok farklı çiçek türü kullanılarak hazırlanan kokedama modelleri muazzam güzelliği ile görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. Sitemizden en güzel kokedama tasarımları için sipariş verirken kendi yaşam alanlarınızı da unutmayın. Her türlü dekorasyon tarzına anında uyum sağlayabilen  kokedama modelleri ile kendi evinizi ve iş yerinizi de süsleyebilirsiniz.

Kitap şeklinde şık bir saksı içerisinde hazırlanan çiçek çeşitleri tüm yöneticiler için harika bir hediyelik olabilir.  Sitemizde bu tasarımları da bulabilir ve sadece birkaç dakika ayırarak sipariş verebilirsiniz.  Saksı bitkileri ofis dekorasyonlarının olmazsa olmazlarından biri haline geldi. Bu nedenle sevdiklerinizin işyeri için şık bir dekoratif obje dönüşebilen saksı çiçekleri yöneticiye gönderilebilecek çiçekler arasında yer alıyor. En güzel ve en şık saksı çeşitlerini kullanarak büyük bir özenle yetiştirdiğimiz çiçek çeşitleri ile harika sürprizler de yapabilirsiniz. Sitemize saksı bitkileri koleksiyonumuz içerisinde onlarca farklı seçenek yelpazesi sizi bekliyor.

Guzmanya, tilandisia, menekşe, orkide, yucca, areka, massengena, şeflera, kauçuk ya da para ağacı gibi büyük salon bitkileri en çok tercih edilen çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Sitemizden kolaylıkla temin edebileceğiniz saksı çiçekleri ile yöneticinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Saksı bitkileri yeni bebek çiçeği, açılış çiçeği, yeni ev hediyesi, yeni işe başlama çiçeği olarak da tercih edilebiliyor. İş ortamında dekoratif amaçlı olarak da tercih edilebilen çiçek çeşitleri bulunduğu ortamın havasını bir anda değiştirebiliyor. Sitemizden sipariş verebileceğiniz saksı bitkileri arasında minyatür meyve ağaçları da bulunuyor. Minyatür limon ağacı ya da minyatür mandalina ağacı gibi bodur bitkileri son derece düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Minyatür Ağaç Çeşitleri İçin Hemen Sipariş Verin

Minyatür meyve ağaçları  iç mekanda bakımı yapılabilen çiçekler arasında yer alıyor. Bakımı için çok uzun uğraşlar gerektirmediğinden iş ortamında da rahatlıkla tercih edilebiliyor. Bununla birlikte bonsai ağaç  çeşitlerini de sipariş vererek temin edebilirsiniz. Çok sayıda kişi için vazgeçilmez bir tutku olan bonsai ağaç çeşitleri muhteşem güzelliğini yıllarca sergilemeye devam ediyor. Zelkova ya da ginseng gibi  en çok beğenilen bonsai ağaç çeşitlerini sitemizden hemen şimdi temin edebilirsiniz.

Kurutulmuş çiçek tasarımları seçenek olarak yönetici için çiçekler koleksiyonuna eklendi. Canlı çiçeklerden daha uzun süre kalıcı olması ve aynı zamanda  dekoratif amaçlı olarak da tercih edilebilmesi kurutulmuş çiçek tasarımlarının her daim büyük bir ilgi görmesini beraberinde getiriyor.  Yöneticinize ya da iş arkadaşlarınıza göndermek için sizde kurutulmuş çiçek tasarımlarına yönelebilirsiniz. Sitemizde bu ürün modellerini büyük bir keyifle inceleyebilir ve beğendiğiniz bir model için hemen sipariş verebilirsiniz.

Bulunduğu yere iyi şans getirdiğine inanılan bambu çeşitleri de  mutlaka göz atmanızı tavsiye ettiğimiz seçenekler arasında yer alıyor. Şık bir vazo içerisinde harika bir görünüm sergileyen şans bambuları da uygun fiyat avantajı eşliğinde sitemizden temin edilebiliyor. Şimdi sizlere yönetici için çiçekler koleksiyonumuz ile baş başa bırakıyoruz. İstanbul içi siparişleri aynı gün kendi araçlarımız ile teslim ediyoruz. Beğendiğiniz çiçek tasarımının üzerine tıklamanız durumunda aynı gün teslimat saatlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Teslimat için ek bir ücret talep etmiyoruz. Pek çok farklı ayrıcalıktan faydalanarak çiçek siparişi verebilirsiniz.