22 ürün bulundu.

Kaktüsler ve Sukkulentler

Her durumda gönderime uygun olan ender bitkilerin başında kaktüs çeşitleri geliyor. Dekorasyonun vazgeçilmez objelerinden biri olması, bakımının gayet kolay olması nedeniyle herkes tarafından sevilmesi, kaktüs çeşitlerini vazgeçilmez kılan unsurlardan sadece birkaçı! Aynı zamanda dikensiz bir kaktüs çeşidi olan sukulentler için de bu durum geçerlidir! Muazzam bir duruşa sahip olan, dolgun yaprak görünümü ile beğeni toplayan sukulent fiyatları açısından da cazip bir bitki!

Kaktüs ve sukulent çeşitleri için en doğru adreste olduğunuzu hemen belirtelim. Sizlere en güzel ev en şık kaktüs çeşitleri için sipariş verme şansını sunuyoruz. Son derece geniş bir seçenek yelpazesi arasından seçim yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kaktüs çeşitlerinin bir arada kullanıldığı özel aranjman modellerine de mutlaka göz atın. Farklı türde kaktüsler bir araya geldiğinde ortaya çok daha etkileyici bir görünüm çıkıyor. Sevdiklerinize göndermek için de farklı türde kaktüslerle hazırlanan bu aranjmanları gönderebilirsiniz.

En Güzel Kaktüs Aranjmanlarına Hemen Göz Atın

Sevgililer günü, anneler günü, öğretmenler günü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebilmeniz için muhteşem görünen kaktüs aranjmanları da hazırladık. Sukulent çeşitleri ile dizayn edilen bu özel tasarımlar şık saksıları ile de ön plana çıkıyor. Dekoratif açıdan da harika görünen kaktüs ve sukulent çeşitlerini dilediğiniz yerde muhafaza edebilirsiniz. İşyerine gönderim için de rahatlıkla bu özel tasarımları tercih edebilirsiniz. Kaktüs bakımı en kolay bitkidir. Sulamayı unutsanız dahi yapraklarında depoladığı suyu kullanır ve hemen solmaz.

Az su isteyen kaktüslerin bazı türleri güneşe de ihtiyaç duymuyor. Dolayısıyla güneş görmeyen yerlerde bulundurmak için de tercihinizi rahatlıkla bu bitkilerden yana kullanabilirsiniz. Bu arada seçenekleriniz arasında eforbia ingens kaktüs çeşitleri de yer alıyor. Bu özel bitkiyi açılışa çiçek gönder diyerek de tercih edebilir ve açılış yapan sevdiklerinizin dekorasyonuna muazzam bir katkıda bulunabilirsiniz.

Kaktüslü Terrayum Çeşitlerini Gördünüz mü?

Kaktüs ve sukulent çeşitlerini terrayum çalışmalarında da sıklıkla kullanıyoruz. Cam fanus içerisinde minyatür boyda bitkilerle hazırlanan teraryum çeşitlerini de mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Bir kara akvaryumu olarak değerlendirilen teraryumlar kaktüs çeşitleri ile çok daha etkileyici bir görünüm kazanıyor. Bu arada teraryumların da her durumda gönderime uygun olan, buket çiçeklerden daha kalıcı bir hediye olduğunu vurgulayalım. Sitemizde onlarca farklı modele göz atma ve en uygun fiyatlarla sipariş verme şansına sahipsiniz.

Kaktüslerin ve sukkulentlerin büyüleyen güzelliğinden kendi yaşam alanlarınızı da mahrum bırakmayın. Çalışma odanızda, yatak odanızda, salonda ya da balkonda bakımını yapabileceğiniz kaktüsler yaşam alanlarına bambaşka bir güzellik kazandırıyor. Ayrıca kolay kaktüs çoğaltma yöntemleri ile satın aldığınız kaktüsleri çoğaltabilir ve bu güzelliğin yaşam alanlarınızda daha fazla yer almasını da sağlayabilirsiniz. Cazip fiyatlardan faydalanarak hemen şimdi sipariş verin. Aynı gün ücretsiz teslimat ayrıcalığından siz de faydalanın!