0 ürün bulundu.

Astomerya Çiçeği

En özel çiçeklerden biri olan astomerya hem benzersiz güzelliği hem de anlamları nedeniyle büyük ilgi gören çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Oldukça naif bir görünüme sahip olan ve benzersiz yapraklarıyla görenleri kendine hayran bırakan bu özel çiçek, doğanın en güzel hediyelerinden biridir. Sevdiklerinize bu özel çiçeği göndermek için özel bir günün gelmesini beklemenize hiç gerek yok. Sıradan bir günde de çiçek gönderebilir ve sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümseme yaratabilirsiniz. İçimden geldi çiçeği olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz onlarca farklı tasarım seçeneği sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor.

Sevdiklerinize çiçek göndermek istediğiniz de tercihinizi mutlaka tek bir çiçek türünün kullanıldığı tasarımlardan yana yapmak zorunda değilsiniz.  Farklı çiçek türlerinin bir arada kullanıldığı özel tasarımları da seçebilir ve böylelikle rengarenk bir çiçek buketi ya da rengarenk bir saksı çiçeği gönderimi yapabilirsiniz.  Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebileceğiniz sitemizde aradığınız her türlü çiçek tasarımını bulmanız sadece saniyeler alacak. Bu nedenle hem özel günlerde hem de sıradan bir günde çiçek siparişi vermek istediğiniz her an öncelikle sitemize tıklamanızda fayda var.

Astomerya Çiçeğinin Anlamı Nedir?

Kırmızı astomerya çiçeği aşk anlamına geliyor ve bu yönüyle kırmızı güllerin en büyük rakibi olarak kabul ediliyor. Sevdiğiniz kişiye aşkınızı anlatmak için kırmızı güle alternatif bir çiçek arıyorsanız  tercihinize rahatlıkla kırmızı renkteki astomerya çiçeklerinden yana kullanabilir. Sarı renkte olanlar ise samimiyet ve sıcakkanlılık anlamına geliyor.  Bu nedenle dostların birbirine en sık gönderdiği çiçeklerden biri olduğunu belirtebiliriz. Bu çiçek pembe renkte de açabiliyor ve pembe olan astomerya çiçekleri iyimserlik ile sevgi anlamına geliyor. Annenize, babanız ya da  öğretmeninize çiçek göndermek istediğiniz de tercihinize rahatlıkla pembe renkteki astomerya çiçeklerinden yana kullanabilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinize çiçek göndererek onların mutluluğunun mimarı olurken aynı zamanda güzel bir mesaj da iletmiş olacaksınız.

Güllerden şakayık çiçeklerine, lalelerden lilyum çiçeklerine, lisyantüs ve papatyalardan  gerbera çiçeklerine kadar onlarca farklı çiçek seçeneği seçenekleriniz arasında mevcut. Pratik bir şekilde göz atabileceğiniz özel tasarımlar arasında butik çiçek aranjmanları da bulunuyor.  Bu sayede sizlere tüm yıl boyunca son derece zengin bir model seçeneği yelpazesi sunuyor ve zevklerinize uygun çiçek çeşitlerini rahatlıkla tercih etmenizi sağlıyoruz. Seçenekleriniz arasında astomerya çiçeğinin benzersiz güzelliğini ikiye katlayarak muhteşem bir aranjmana dönüştürdüğümüz özel tasarımlar da yer alıyor.  Farklı çiçeklerin bir arada kullanıldığı tasarımlar mevsimin en güzel yeşillikleri ile süslendiğinde çiçeklerin güzelliği de daha fazla ön plana çıkabiliyor.

Buket çiçek tasarımları en taze çiçekler kullanılarak hazırlanıyor ve aynı zamanda oldukça yoğun bir çiçek görünümü sergiliyor. Bu nedenle prestijinize uygun bir çiçek seçimi yapmak istediğinizde rahatlıkla tercihinizi sizler için dizayn ettiğimiz buket çiçek tasarımlarından yana yapabilirsiniz.  Bununla birlikte vazolu çiçek çeşitleri de mutlaka göz atmanızı tavsiye ettiğimiz ürün modellerimiz arasında yer alıyor.  Vazolu çiçek tasarımları da tıpkı buket çiçek tasarımları gibi son derece şık ve etkileyici bir görünüm sergiliyor. Anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü ya da sevgililer günü gibi zamanlarda hem vazolu çiçek tasarımları daha hem de buket çiçek modellerine yönelebilirsiniz. Bununla birlikte astomerya çiçeğini kullanarak dizayn ettiğimiz özel tasarım seçenekleri de sipariş verebileceğiniz çiçek modellerimiz arasında yer alıyor.

Hangi Durumda Astomerya Çiçeği Gönderilir?

Çiçeklerin her birinin farklı bir anlamı bulunuyor. Ancak çiçek siparişi vermek için mutlaka çiçeklerin bu anlamlarını biliyor olmanız gerekmez. Hangi çiçek türünü tercih ederseniz edin çiçek göndermek zaten sevginin ve karşı tarafa değer verdiğinizin bir göstergesidir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla anlamını bilmediğiniz çiçek tasarımlarını da gönderebilirsiniz.  Astomerya çiçeği ise her durumda gönderebileceğiniz özel bitkilerden biri olarak karşımıza çıkıyor.  Bu çiçeği açılış çiçeği olarak gönderebilir ya da bebek sahibi olan yakınlarınıza yeni bebek çiçeği olarak da sipariş vererek gönderimini sağlayabilirsiniz.  Bununla birlikte sitemizde yeni bebek çiçeği olarak dizayn ettiğimiz ve son derece şirin bir görünüme sahip olan özel tasarımların da bulunduğunu belirtelim.

Yeni eve taşınan yakınlarınıza harika bir çiçek göndermek iyi bir fikir... Bu noktada devreye astomerya çiçeği ile birlikte göz atabileceğiniz pek çok farklı butik tasarım çiçekler giriyor. Oldukça gösterişli bir duruşa sahip olan bu tasarımlar uygun fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Aynı zamanda dekoratif amaçlı olarak tercih edebileceğiniz  şans bambusu çeşitleri ya da saksı bitkileri de yeni ev hediyesi olarak sipariş verebileceğiniz tasarımlardır.  Sevdiklerinizin dekorasyonda şık bir katkıda bulunmanızı sağlayacak olan bu özel tasarımlar sitemizde onlarca farklı model seçeneği eşliğinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Tasarım seçenekleri azalmadan tercih yapmanızda ve sipariş vermenizde fayda var!

Özür dileme çiçeği olarak farklı bir tasarım seçeneğine yönelmek isterseniz  astomerya çiçeklerinin güçlü bir seçenek olduğunu belirtmek isteriz. Kırılan kalpleri onarma noktasında son derece başarılı olan bu çiçekten sizde faydalanabilir ve çiçeğin kalpleri yumuşatma etkisiyle birlikte özür mesajınızı iletebilirsiniz.  Sitemizde daha farklı çiçek çeşitleri kullanılarak dizayn edilmiş olan ve özür dileme çiçeği olarak tercih edebileceğiniz tasarımlar da bulunuyor. Dilerseniz sizler için büyük bir özenle hazırladığımız bu çiçek tasarımlarının tamamına göz atın ve ardından seçiminizi yaparak siparişinizi iletin.  Böylelikle çok kısa bir süre içerisinde teslimatları gerçekleştirebiliriz.

En Güzel Saksı Çiçeklerini İnceleyin

Astomerya çiçeği elbette en güzel çiçek çeşitlerinden biri!  Sitemizde farklı alternatifleri de sizlerle buluşturmaya özen gösteriyoruz. Saksı çiçekleri mutlaka incelemenizi tavsiye ettiğiniz çiçek çeşitlerinden biridir. Sadece sevdiklerinize göndermek için değil yaşam alanlarınızı dekore etmek için de saksı bitkilerinden faydalanabilirsiniz.  Dekoratif amaçlı olarak rahatlıkla tercih edilebilen bu bitkiler evlerde ya da iş yerlerinde ortamın havasını bir anda değiştirebiliyor ve çok daha naturel bir görünüm ortaya çıkmasını sağlayabiliyor. Bu nedenle yaşam alanlarınızda çiçeklere daha fazla yer açmanızda fayda var. En güzel çiçek çeşitlerini ulaşmak için sitemize tıklamanız yeterli oluyor.

Yucca, areka, kauçuk, bonsai, benjamin, minyatür limon ağacı ya da minyatür mandalina ağacı gibi en güzel salon bitkilerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bakımını ihmal etmediğinizde muazzam güzelliğini sizinle paylaşmaya devam edecek olan  salon bitkilerini büyük bir keyifle inceleyebilir ve uygun fiyat avantajından rahatlıkla faydalanabilirsiniz.  Bununla birlikte menekşeler ya da kaktüs aranjmanları gibi daha farklı tasarım seçeneklerini de sizlerin beğenisine sunmayı da ihmal etmedik. En özel  kaktüs çeşitlerinden oluşan özel aranjmanlar ve aynı zamanda sukulent tasarımları görenleri kendine hayran bırakıyor. En güzel teraryum çalışmaları ve aynı zamanda kokedama modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Sitemizde sizlere zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor ve zevkleri neden ödün vermeden çiçek siparişi vermenize yardımcı oluyoruz. İstanbul içi siparişlerde teslimatları kendi araçlarımızla yapıyoruz. Aynı gün ek bir ücret talep etmeden teslimat yaptığımızı belirtmek isteriz. Çiçek siparişi vermek için en doğru adres olarak sitemizde yıl boyunca makul fiyat politikası uygulanıyor ve böylelikle düşük bir bütçeyle en gösterişli çiçekleri gönderebilirsiniz.