5 ürün bulundu.

Ayaklı Sepet

Düğünden nişana, cenazeden açılışa kadar tüm organizasyon ve törenler için gönderime uygun olan, onlarca farklı ayaklı sepet modelini sitemizde bulabilirsiniz. Hızlı ve kolay sipariş konforu burada! Sizler için bol miktarda çiçek kullanarak hazırladığımız ayaklı sepet çiçekler estetik duruşları ve şık görünümleriyle de ön plana çıkıyor. Bu tasarımların her biri prestijinize uygun bir seçim yapmanızı sağlayacak!

Düğüne Çelenk Gönder

Düğün ve nişan için gönderime uygun olan ayaklı sepet çiçek çeşitlerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gösterişli bir forma sahip olan bu tasarımları en taze çiçeklerle hazırladığımız için uzun süre diri görünümünü koruyor. Ayrıca bu tür organizasyonlara uygun olan beyaz renkte çiçeklerle dizayn edilen modelleri de inceleyebilirsiniz. Birkaç farklı türde çiçekle hazırlanan isimli çelenk modelleri de seçenekleriniz arasında mevcut!

Dinamik formunu uzun süre koruyan 3’lü çelenk sipariş işlemi için de en doğru adrestesiniz. Mevsime uygun süslemelerle göz alıcı duruşunu ikiye katladığımız tasarımlar tüm açılışlar ve kokteyller için de uygundur. Üzerine isim yazarak teslimatı yapıyoruz. Lilyum ve gerbera çiçekleri ile hazırlanan tasarım seçenekleri de inceleyebileceğiniz aranjmanlar arasında yer alıyor.

Pratik bir şekilde gönderebileceğiniz ayaklı sepetler için çelenk gönder talimatınızı erken bir tarihte de bize iletebilirsiniz. Sizin istediğiniz bir tarihte teslimatını gerçekleştirmemiz mümkündür. Özellikle etkinliklere ayaklı sepet göndermeyi unutma riskini ortadan kaldırmak için siz de bu yöntemi tercih edin. As Çiçek Evi’nin konforlu sipariş verme ayrıcalığından siz de faydalanın!

Aynı Gün Ücretsiz Teslimat Burada

Artık ayaklı sepet çeşitleri için daha fazla ödemenize gerek kalmadı. Sitemiz üzerinden çelenk yolla diyerek ulaşabileceğiniz tüm tasarımlar için uygun fiyat avantajından da faydalanabilirsiniz. En ucuz çelenk çeşitleri kalitesi ve şıklığı ile beğeninizi kazanacak. Hemen sipariş verin!