28 ürün bulundu.

Buket Gül

Çiçekler çok eski dönemden bu yana insanların duygularına tercüman oluyor. En güzel çiçek tasarımlarıyla sevdiklerini mutlu etmek isteyenler öncelikle buket çiçek modellerini incelemeye başlıyor. Bu nedenle sizler için benzersiz bir koleksiyon hazırladık. Bu koleksiyonumuz içerisinde en güzel buket çiçek modelleri incelemeniz için sizi bekliyor. En taze çiçekler kullanılarak dizayn edilen ve estetik duruşuyla görenleri kendine hayran bırakan buket çiçek çeşitleri sevdiklerinize her durumda gönderebileceğiniz çiçeklerin başında geliyor.

Yakınlarınıza hem özel günlerde hem de sıradan bir günde kucak dolusu çiçekle mutlu etmek isterseniz rotanızı hemen bu özel koleksiyonumuza çevirebilirsiniz.  Muazzam bir şıklık sergileyen onlarca farklı model hayal ettiğiniz çiçek tasarımını kolaylıkla bulmanızı sağlayacak. Elbette sizlere bu koleksiyonumuz içerisinde son derece geniş bir model seçeneği yelpazesi sunuyoruz. Aradığınız tüm tasarımları alternatif çiçeklerle birlikte bulabilir ve beğendiğiniz modeli için hemen sipariş verebilirsiniz. Sitemiz üzerinden sipariş vermek hem kolay hem de keyifli! Sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacak.

En Güzel Gül Buketleri Sitemizde

Göz alıcı bir güzellik sergileyen buket çiçek tasarımları arasında en taze güllerle dizayn edilen modeller de var.  Muhteşem bir şıklık sergileyen bu tasarımlar sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, evlenme yıldönümü, tanışma yıldönümü ya da  öğretmenler günü gibi tüm özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz çiçeklerin başında geliyor. Gül aranjmanlarını sizlere farklı renklerde güllerle dizayn edilen modellerle birlikte tek bir renkte gül ile hazırlanan tasarım seçenekleri eşliğinde sunuyoruz.  Rengarenk güller çok daha dinamik ve etkileyici bir görünüm sergilediği için doğum günü gibi özel günlerde ideal bir seçenek olabiliyor.

Güllerin farklı çiçek çeşitleri ile bir arada kullanılmasından doğan  şıklığı da mutlaka incelemelisiniz. Papatyalar, gerbera çiçekleri, laleler, lilyum ve lisyantüsler gibi herkesin  favorisi olan çiçek çeşitleri ile tasarlanan buketler sevdiklerinize sıradan bir gün de içimden geldi diyerek gönderebileceğiniz çiçek çeşitlerinden biridir. Sitemizde pratik bir şekilde inceleyebileceğiniz buket tasarımları arasında şakayık, gül ve ortanca çiçekleri ile hazırlananlar da yer alıyor. Buketlerin tamamı görenleri kendine hayran bırakıyor.

Rengarenk Buket Çeşitlerini Hemen İnceleyin

Seçenekleriniz arasında en güzel ay çiçeklerinden hazırlanan buket modelleri de bulunuyor. Fark yaratan bir seçim yapmak isteyenler için harika bir seçeneğe dönüşen  ay ayçiçeği buketleri benzersiz güzelliği ile ön plana çıkıyor. Bununla birlikte ayçiçeklerinin farklı çiçek çeşitleri ile buluşmasından doğan coşkulu güzelliği de sitemizde bulabilirsiniz. Rengarenk çiçeklerle hazırlanan buket tasarımları için hemen şimdi sipariş verebilir ve en uygun fiyat avantajından siz de faydalanabilirsiniz. Buket çiçek siparişi vermek için şu anda en doğru adrestesiniz.

Kır çiçekleri ile dizayn edilen tasarım seçenekleri mutlaka incelemeniz gereken ürünlerin başında geliyor. En güzel kır çiçekleri ile hazırlanan bu tasarımlar sevgiliye, eşe, anneye, babaya, kardeşe, yöneticiye, kardeşe, iş arkadaşına gönderebilirsiniz. Aynı zamanda açılış yapan yakınlarınıza hayırlı olsun dileklerinizi iletmek için de buket çiçek tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte yeni eve taşınan sevdiklerinize ev hediyesi olarak çiçek gönderebilir ve böylelikle sevdiklerinizin çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Hediyelik buket çiçek çeşitleri de sitemizde mevcut ve bu tasarımlar için de sizlere en uygun fiyat avantajını sunuyoruz.

Bembeyaz buket çeşitleri de seçenekleriniz arasında incelemeniz için sizi bekliyor. Lilyumlar, güller beyaz renkte mevsim çiçekleri ile dizayn edilen tasarım seçenekleri saflığı ve masumluğu sembolize ettiği için özür dilerim çiçeği olarak da tercih edilebiliyor. Bembeyaz buket çeşitlerini incelemeden sakın karar vermeyin. Bu tasarımlar estetik açıdan göz alıcı bir görünüm sergilediği için çok sayıda kişinin öncelikli tercihi oluyor.  En taze çiçeklerle hazırlandığından canlı ve diri formunu uzun süre muhafaza edebilen beyaz buketler cazip fiyatları ile de yüz güldürmeyi başarıyor.

Kurutulmuş Çiçek Buketlerini Gördünüz mü?

Özel bir işlemle kurutulan ve ardından  renklendirerek son derece doğal bir görünüm kazanması sağlanan kurutulmuş çiçek buketleri sitemizden pratik bir şekilde temin edebileceğiniz ve istediğiniz adrese gönderim için sipariş verebileceğiniz buket çiçek tasarımları arasında yer alıyor. Buket çiçek koleksiyonumuz içerisinde  onlarca farklı kurutulmuş çiçek aranjmanı bulabilirsiniz. Kurutulmuş çiçeklerin canlı çiçeklerle buluşmasından doğan şıklığa da sitemizden ulaşabiliyorsunuz.  Kurutulmuş çiçekler formunu canlı çiçeklere nazaran daha uzun süre koruyabiliyor. Bu nedenle dekoratif açıdan kurutulmuş çiçeklerden daha fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Laleler buket çiçek tasarımları arasında yine büyük ilgi gören çiçeklerden biri oluyor. Rengarenk lalelerle hazırlanan buketler sevdiklerinizin hem evine hem de iş yerine gönderebileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor. Terfi alan sevdiklerinize ya da yeni işe başlayan yakınlarınızla başarı dileklerimizi lale buketleri ile iletebilirsiniz. Özel süslemelerle çok daha göz alıcı bir görünüm kazanan lale buketleri her durumda sevdiklerinizi mutlu etmek için rahatlıkla tercih edebileceğiniz çiçekler arasında yer alır.  Bu nedenle koleksiyonumuz içerisinde çok sayıda farklı lale buketi modelini görebilirsiniz.

Lale çeşitleri ile birlikte farklı çiçeklerin ve kurutulmuş çiçekleri bir arada kullanıldığı aranjmanlar ise gösterişli bir çiçek göndermek istediğiniz zaman tercih edebileceğiniz modellerdir. Oldukça iddialı ve gösterişli bir görünüm sergileyen bu çiçekler yeşilliklerle süslendiğinde renklerini daha net bir şekilde ortaya koyabiliyor.  Canlı renkleri ile ön plana çıkan ve fark yaratan benzersiz bir güzellik sunan bu tasarımları mutlaka inceleyin. En diri çiçeklerle dizayn edilen buket çeşitleri fiyatlarıyla da beklentilerinizi karşılamayı başaracak.

Lavanta Ve Başaklarla Hazırlanan Muhteşem Buketler Sitemizde

En güzel lavanta ve en güzel başak çeşitleri ile hazırlanan buket modelleri sıra dışı güzelliği ile cazip bir seçeneğe dönüşüyor. Klasik buket çiçeklerden daha farklı bir tasarıma yönelmek istiyorsanız tercihiniz rahatlıkla kurutulmuş lavanta ve başaklarla hazırlanan bu özel buketten yana kullanabilirsiniz. Canlı renkleri ile de görenleri kendine hayran bırakan bu tasarımlar ilk buluşma için ideal bir seçim olabilir. İlk buluşma çiçeği olarak hangi tasarıma tercih edeceğiniz konusunda kararsız kalırsanız tereddüt etmeden kurutulmuş lavanta ve başaklarla dizayn edilen bu çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Bu arada sevgililer için dizayn edilen romantik buket çeşitlerini de sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyoruz. Kırmızı güllerle hazırlanan ve romantik görünümü ile ön plana çıkan buket çiçek çeşitleri sevgilinizin doğum gününde ya da sevgililer günü gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz tasarımlardır. Kırmızı gül buketleri evlenme teklifinde bulunacak olanlar için de en doğru seçim olabilir. Aşkın ve sevginin çiçeği olan kırmızı güller  duygularınıza tercüman olacak çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Kırmızı gül buketlerini incelemeden sakın karar vermeyin!

Sitemizde onlarca farklı buket çiçek tasarımı yer alıyor. Aynı koleksiyonumuz içerisine yeni buket çiçekler de ilave etmeye devam ediyoruz. Çiçek göndermek istediğiniz de size yakın bir çiçekçi aramak yerine sitemizde tıklamanız zengin bir seçenek yelpazesi arasından seçim yapmanızı sağlar. Aynı zamanda son derece makul fiyatlar sunuyor ve çiçek siparişi vermek için yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmak zorunda kalmanızı engelliyoruz. En uygun fiyatlarla siparişini verebileceğiniz çiçek tasarımlarını İstanbul içerisinde aynı gün teslim ediyoruz. Kendi araçlarımızla yaptığımız teslimat için ek bir ücret talep etmiyoruz.