4 ürün bulundu.

Butik Davet Çiçeği

Özel davetlerde ve düzenleyeceğiniz tüm organizasyonlarda mekana elit ve şık bir görünüm kazandırmak için çiçek çeşitlerine de ihtiyacınız olacak. Bu noktada devreye giriyor ve sizlere en şık, en güzel çiçek çeşitlerini cazip fiyatlarla satın alma fırsatını sunuyoruz. Sizler için hazırladığımız butik davet çiçeği koleksiyonumuz içerisinde zengin bir seçenek yelpazesi bulunuyor. Davetlerde dekorasyona en uygun olan çiçek çeşitlerini sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Onlarca farklı butik davet çiçeği arasından dilediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz. Tamamı taze çiçeklerle hazırlanan bu koleksiyon içerisinde aradığınız aranjmanları alternatifleri ile birlikte bulacaksınız.

Ayaklı şık bir vazo içerisinde hazırlanan butik kahve çeşitleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor.  Düğün ve nişan organizasyonları için mekanın süslemesinde de kullanılabilecek olan bu tasarımlar kokteyller ya da açılış davetleri gibi organizasyonlar için de rahatlıkla tercih edilebilir. Aynı zamanda lansmanlar ve benzeri kurumsal organizasyonlar için mekana çok daha güzel ve şık bir görünüm kazandırmak istediğinizde hiç tereddüt etmeden rotanızı sizler için hazırladığımız bu benzersiz koleksiyona çevirebilirsiniz.  Muhteşem bir şıklık sergileyen çiçek aranjmanları canlı renkleriyle de mekanın atmosferini bir anda değiştirebiliyor.

Rengarenk Butik Davet Çiçeklerini Hemen İnceleyin

Gül, papatya, şakayık, hüsnüyusuf, sümbül, gerbera, lale, lisantüs, lilyum, menekşe, lavanta başta olmak üzere onlarca farklı çiçek türünü kullanarak hazırladığımız tasarım seçenekleri etkileyici görünümü ile sizi de kendine hayran bırakmayı başaracak. Özellikle davetlerin giriş alanında kullanmak için rahatlıkla tercih edebileceğiniz ve kare şeklindeki bir saksı içerisinde hazırlanan tasarım seçenekleri sitemizden en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Gerek renkler gerekse kullanılan çiçekler bakımından muhteşem bir uyum sergileyen bu tasarımlar en taze çiçekler kullanılarak hazırlanıyor. Dolayısıyla davet boyunca seçtiğiniz tasarım canlı ve diri formunu koruyacak. Oldukça yoğun bir çiçek görünümüne sahip olması, prestijinize uygun bir davet çiçeği seçimi yapmanızı da sağlıyor.

Butik tasarım çiçekler mekanın enerjisini değiştirme noktasında da oldukça etkili olan objelerdir.  Bu nedenle de sadece davet mekanına giriş alanında değil iç tarafta da çiçeklere yoğun bir şekilde yer vermenizde fayda var.  Dekoratif olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz çiçek tasarımları tüm davetlerde kullanabiliyor olması ile de ön plana çıkıyor. Sitemizden temin edebileceğiniz çiçek çeşitlerini dilediğiniz her yerde konumlandırabilirsiniz.  Dilerseniz masa üzerine koyarak da çiçeklerin çok daha fazla ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ayaklı vazo içerisinde dizayn edilen tasarımlar yere koyularak da kullanılabiliyor.

Rengarenk çiçek tasarımlarını alternatif olarak bir ya da iki farklı renkte çiçeklerin kullanıldığı ve iddialı bir görünüm sergileyen butik davet çiçekleri de tercih edilebilir.  Özellikle kırmızı ya da mor gibi canlı ve etkileyici renklerin kullanıldığı bu çiçek aranjmanları çeşitli yeşilliklerle süslenerek çok daha etkileyici bir görünüm kazanabiliyor. Süslemelerde en güzel yeşillikleri kullanıyoruz ve böylelikle çiçeklerin benzersiz güzelliğinin çok daha fazla ön plana çıkmasına sağlıyoruz. Büyük bir özenle hazırladığımız butik davet çiçekleri  koleksiyonumuz içerisinde yeşilliklerle süslenerek çiçeklerin canlı renklerine vurgu yapan pek çok farklı tasarım bulabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu koleksiyon içerisine yeni butik çiçek tasarımları da eklemeye devam ediyoruz.

Kurutulmuş Çiçeklerle Benzersiz Butik Çiçek Tasarımları Hazırladık!

Koleksiyonumuz içerisinde kurutulmuş çiçek çeşitlerini kullanarak hazırladığımız ve egzotik bir görünüm sergiliyor olması ile dikkat çeken tasarımları da bulabilirsiniz. Özel bir işlemle kurutulan ve neminden tamamen  arındırıldıktan sonra renklendirilen kurutulmuş çiçekler doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Butik davet çiçeği tasarımlarında da rahatlıkla kullanılabilen kurutulmuş çiçekler canlı çiçeklerden daha uzun süre formunu koruyabiliyor olmasıyla ön plana çıkıyor.  Bu çiçekleri iki ya da üç gün sürecek olan çeşitli etkinlikler ve davetler için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Uzun süreli davetlerde çiçeklerin solması endişesinden sizi kurtaran kurutulmuş çiçek aranjmanları arasında egzotik yapraklarla süslenen ve böylelikle çok daha şık ve etkileyici bir görünüm kazanan butik davet çiçeklerini de bulabilirsiniz.  Pastel tonlarında renkleriyle estetik açıdan harika bir görünüm sergileyen kurutulmuş çiçek aranjmanları istisnasız tüm davetlerde ve tüm özel organizasyonlarda kullanabileceğiniz çiçek tasarımlarının başında geliyor. Bu nedenle gönül rahatlığı ile koleksiyonumuz içerisinde yer alan kurutulmuş çiçek tasarımlarına da göz atabilir ve beğendiğiniz bir model için hemen sipariş verebilirsiniz.

Sadece birkaç farklı renkte kurutulmuş çiçek tasarımları kullanılarak hazırlanan butik davet çiçekleri de alternatifleriniz arasında incelemeniz için sizi bekliyor. Çiçeklerin benzersiz güzelliği ile tüm organizasyonları renklendirmek istediğinizde mutlaka canlı çiçek tasarımları ile hazırlanan aranjmanları tercih etmek zorunda değilsiniz. Kurutulmuş çiçekler kendilerine has güzellikleri ve etkileyici görünümleri ile organizasyonun gerçekleşeceği mekana estetik açıdan harika bir katkıda bulunabilir.  Bu nedenle gönül rahatlığı ile tercihinize kurutulmuş çiçek aranjmanlarından yana kullanabilirsiniz.

Butik Davet Çiçeklerinde Geniş Model Seçeneği Yelpazesi

Butik davet çiçeğine ihtiyacınız olduğunda size sunulan sınırlı sayıda seçenek ile yetinmek zorunda değilsiniz. Çok daha fazla sayıda model seçeneğini inceleyebileceğiniz sitemize tıklayabilir ve böylelikle en güzel tasarımları rahatlıkla seçebilirsiniz. Dekorasyonu muhteşem bir katkıda bulunacak olan davet çiçekleri olarak  büyük saksı bitkilerini de tercih edebilirsiniz. Büyük ve yeşil yapraklı saksı bitkileri iç mekanlarda bakımı yapılabilen ve vazo içerisinde hazırlanan canlı çiçeklerden daha uzun süre formunu koruyabilen, bakımı ihmal edilmediğinde büyümeye ve gelişmeye devam eden çiçeklerdir.

Şeflera, yucca, areka, ficus benjamin gibi çeşitli saksı çiçekleri ile mekanda dilediğiniz her türlü dekorasyon çalışmasını rahatlıkla yapabilirsiniz. Saksı bitkileri ile aynı anda butik çiçek tasarımlarını da kullanabilir ve çok daha etkileyici bir dekorasyon çalışmasına imza atabilirsiniz. Pek çok farklı seçeneğiniz bulunduğu için zevklerinize uygun bir davet mekanı hazırlığı yapmanız mümkün olabiliyor. Prestijinize uygun bir dekorasyon çalışması yapmak istiyorsanız siz de çiçeklere çok daha fazla yer verin. Atmosferi bir anda değiştirebilen çiçeklerin gücünden daha fazla faydalanabilirsiniz.

Butik Davet Çiçeklerinde En Uygun Fiyat Avantajı

Bu arada seçenekleriniz arasında orkide ve bonsai gibi çiçeklerin de  olduğunu belirtmek isteriz. Butik davet çiçeği olarak rahatlıkla tercihinizi bu bitkilerden yana kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden sipariş vermeniz durumunda dilediğiniz her adrese çok kısa bir süre içerisinde teslimatı gerçekleştiriyoruz. Ancak bazı butik tasarımlar için birkaç gün öncesinden sipariş vermeniz gerekebiliyor. Bu nedenle seçtiğiniz çiçeğin üzerine tıklayarak daha detaylı bilgi almaya özen gösterin.

Sizler için hazırladığımız bu benzersiz koleksiyonu içerisinde onlarca farklı model seçeneği pratik bir biçimde incelenebilir. Bu tasarımların tamamını sizlere en uygun fiyatlarla birlikte sunuyoruz. Koleksiyonumuz içerisinden hangi çiçek tasarımını seçerseniz seçin, son derece makul rakamlarla ödeme yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda yılın sadece belirli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca makul fiyat politikası uyguladığımız için avantajlı bir çiçek siparişi verme imkanı sizi bekliyor olacak. En gösterişli ve en güzel butik davet  çiçeklerini hemen şimdi seçerek sipariş verebilir ve uygun fiyat avantajından siz de faydalanabilirsiniz! İstanbul içi siparişleri kendi araçlarımızda teslim ediyoruz.