8 ürün bulundu.

Cenaze İçin Çelenk

Çiçekler her daim mutlu anlara eşlik etmiyor. Kimi zaman sevdiklerinizin üzüntüsünü paylaşmak için de çiçeklerden destek almanız gerekebilir. Zira cenazeye çiçek gönderme de bunun en net örneğidir. Vefat durumunda gönderebileceğiniz çelenk çeşitlerini sitemizde temin edebilir ve aynı gün ücretsiz teslimat avantajından faydalanabilirsiniz. Sizlere bu kategoride de geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz.

Her biri cenaze için çelenk modellerinden oluşan koleksiyon içerisinde farklı çiçek türlerini kullanarak hazırladığımız onlarca model bulabilirsiniz. Gerbera çiçekleri ve papatya çeşitleri ile hazırlanan cenaze çelenk çiçek modellerine alternatif olarak karanfillerle süslenen modellere de yönelebilirsiniz. Bu çelenk çeşitlerinin tümünü en taze çiçekleri kullanarak hazırlıyoruz. Dolayısıyla çiçekler uzun süre diri formunu koruyabiliyor.

Cenaze Çelenk Çeşitleri Sitemizde

Tercihinizi kalp şeklinde hazırlanan cenaze çelengi modellerinden yana kullanabilirsiniz. “Kalbimdesin” anlamı taşıyan bu özel tasarımlar cenazelerde duygularınızı ve üzüntünüzü en zarif şekilde yansıtmanızı sağlıyor. Üzerine firma adı ya da şahıs adı yazarak da teslimat yapabiliyoruz. Hemen şimdi kalp figürünü yansıtan çelenk modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz bir tasarım için siparişinizi iletmeniz sadece birkaç dakikanızı alacak.

Seçenekleriniz arasında ferforje çelenk modelleri de yer alıyor. Zarif duruşu ile ön plana çıkan bu tasarımları da cenaze çelenk gönder diyerek kolayca inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Oldukça yoğun bir çiçek görünümü sergileyen tasarımlar prestijinize de uygun bir seçim yapmanızı sağlayacak.

Çeşitli süslemelerle çok daha gösterişli bir görünüm kazandırdığımız model seçeneklerine de mutlaka göz atmalısınız. Ayrıca büyük bir özenle hazırladığımız çelenk panosu modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. En taze çiçeklerle hazırlanan bu pano duygularınızı ve üzüntünüzü anlatmanız için harika bir seçenek, hemen şimdi sitemizden inceleyebilirsiniz.

Cenazeye Çelenk Gönder

İstanbul’un tüm semtlerine ve ilçelerine teslimatımızın olduğunu bilmenizi isteriz. Çelenk göndermek için yakınlarda bir çiçekçi aramanıza ve size sunulan sınırlı sayıda seçenek arasından tercih yapmanıza gerek kalmadı. En uygun cenaze çelenk fiyatları ayrıcalığından da faydalanarak siparişinizi hemen iletebilirsiniz. Çelenk teslimatlarında ek ücret talep etmiyoruz! As Çiçek Evi ayrıcalıklarından hemen siz de faydalanın!