119 ürün bulundu.

Çiçek Satış

Çiçek siparişi vermek hem kolay hem de keyifli!  Tercihinizi sitemizden yana kullanmanız durumunda bambaşka bir çiçek siparişi deneyimi yaşayabilirsiniz. Sizlere  en güzel çiçek tasarımlarını en uygun fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz. Çiçek satış adresi olan sitemizde pek çok farklı koleksiyon incelemeniz için sizi bekliyor. Muazzam bir güzellik sergileyen  ve bununla birlikte sevdiklerinizi mutlu etmek için rahatlıkla tercih edebileceğiniz çiçek aranjmanlarını hemen şimdi incelemeye başlayın.  Birbirinden güzel tasarımlar minimum fiyat avantajıyla sizi bekliyor!

Sevgililer için özel olarak dizayn edilen kırmızı gül tasarımları en çok tercih edilen çiçeklerin başında geliyor. En taze kırmızı güllerle dizayn edilerek romantik bir görünüm kazandırılan bu çiçekler sevgililer gününün yanı sıra evlenme yıldönümü ya da doğum günü gibi  özel günlerde de rahatlıkla tercih edilebilir. Sizlere bir kucak dolusu kırmızı gül göndermek için minimum düzeyde bütçe ayırma imkanı tanıyoruz. Vazolu gül tasarımları ya da kutuda gül çiçekleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Muazzam bir şıklık sergileyen kutu çiçek tasarımları  farklı renklerde güllerle de dizayn edilebiliyor. Sevgilinize tüm özel günlerde gönderebileceğiniz en etkileyici çiçek tasarımlarını sitemizden temin edebilirsiniz.

Rengarenk Çiçek Buketlerini Gördünüz mü?

Sitemizde sizlere  son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor ve böylelikle hayal ettiğiniz çiçek tasarımına kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyoruz. Farklı türde çiçekleri kullanarak hazırladığımız rengarenk buketler her durumda sevdiklerinize gönderebileceğiniz çiçek çeşitlerinin başında geliyor. Doğum günü gibi  coşkulu günlerde de rahatlıkla rengarenk çiçek buketlerini tercih edebilirsiniz. Güller, papatyalar, şakayıklar, laleler, lilyumlar, lisyantüsler, menekşeler, orkideler ve daha onlarca farklı çiçek tasarımı incelemeniz için sizi bekliyor. Dilerseniz tercihine de sadece tek bir çiçek türünün kullanıldığı özel buket tasarımlarından yana kullanabilirsiniz. Sadece sarı laleler ya da sadece beyaz papatyalarla hazırlanmış olan buketler de alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Mevsim yeşillikleri ile süslenen ve böylelikle çiçeklerin güzelliğinin çok daha fazla ön plana çıkarıldığı buket tasarımları güçlü bir seçenek olarak rahatlıkla tercih edilebilir. Açılış yapan sevdiklerinize ya da geçmiş olsun dileğinizi iletmek istediğiniz yakınlarınıza gönderebileceğiniz çiçek buketleri arasında sadece mevsim çiçekleri kullanılarak dizayn edilen modelleri de görebilirsiniz. Bununla birlikte en güzel kır çiçeklerinden hazırlanan ve muhteşem bir kokuya sahip olan buketler de seçenekleriniz arasında bulunuyor.  Gösterişli bir görünüm sergileyen ve oldukça yoğun bir çiçek görünümü sunan buket tasarımları da sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturmanız için harika bir seçenek oluyor.

Kutuda çiçek tasarımları buket çiçekleri alternatif olarak sitemizde mevcut. Şık bir kutu içerisinde hazırlanan ve farklı çiçek türleri kullanılarak dizayn edilen kutu çiçek tasarımları özellikle sevdiklerinize sürpriz yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz tasarımlardır. Bir kutu dolusu çiçek ile sevdiklerinize dilediğiniz her türlü mesajı rahatlıkla iletebilirsiniz. Özellikle evlerin yanı sıra işyerlerine çiçek göndermek istediğiniz de kutu çiçek tasarımları daha cazip bir seçenek olabiliyor. Vazo bulma derdinden kurtaran ve böylelikle ofislere de gönderilebilen kutu çiçek aranjmanları muhteşem bir duruş sergileyerek görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Vazolu Çiçek Aranjmanlarına Büyük İlgi Var!

En şık vazo modellerini kullanarak hazırladığımız vazolu çiçek tasarımları da mekan süslemeleri için harika bir seçim olabilir. Yaşam alanlarınızı çiçeklerin büyüleyen güzellikleri ile buluşturmak istediğinizde vazoda çiçek tasarımlarına yönelebilir ve böylelikle çiçeklerin güzelliğini cömertçe sergilemesini sağlayabilirsiniz. Çeşitli işletmelerde dekoratif amaçlı olarak da tercih edilebilen canlı çiçek tasarımları için hemen şimdi sipariş verebilir ve böylelikle en uygun fiyat avantajından siz de faydalanabilirsiniz. Organizasyonlar için özel olarak dizayn edilen çiçek süslemeleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Mekan süslemesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz butik çiçek tasarımları düğün ya da nişan gibi organizasyonlarda da imdadınıza yetişiyor.

Saksı çiçekleri mutlaka göz atmanız gereken en güzel bitki çeşitlerinden biri olarak sizi bekliyor. Dekorasyonu taçlandıran ve her türlü dekorasyon tarzını anında uyum sağlayabilen büyük salon bitkileri, çalışma  masalarına bile koyabileceğiniz küçük ebatlarda hazırlanan özel aranjmanlar yaşam alanlarınızın havasını bir anda değiştirebilir.  Muhteşem bir güzelliğe sahip olan  tasarım seçenekleri arasında popülerleri hiçbir zaman kaybetmeyen saksı bitkilerini de görebilirsiniz. Yucca, areka, ficus benjamin, kauçuk, bonsai ağaçlar, minyatür meyve ağaçları, guzmanya, tilandisia  ve daha pek çok farklı çiçek türü harika bir dekorasyon çalışması yapmanız için mutlaka kullanmanız gereken bitkiler  arasında yer alıyor.

Özellikle minyatür meyve ağaçları son dönemde büyük bir popülerlik kazandığı için açılış çiçeği olarak da tercih edilebiliyor.  Minyatür mandalina ağacı ya da minyatür limon ağacı gibi bodur yapıdaki ağaç çeşitleri arasında ginseng ya da zelkova bonsai ağaçlar da mevcut!  Tüm yaşam alanlarında kullanılabilen minyatür ağaçlar sevdiklerinize her durumda hediye olarak gönderebileceğiniz çiçeklerdir. Terfi alan, yeni işe  başlayan yakınlarınıza ya da yeni eve taşınan sevdiklerinize hediye olarak rahatlıkla büyük saksı bitkilerini gönderebilirsiniz. Bununla birlikte yeni bebek çiçeği olarak da tercih edebileceğiniz en özel ve en sevimli çiçek aranjmanları da sitemizde bulunuyor.

Yeni Bebek Çiçeği Çeşitleri Sitemizde!

Ferforje çiçek tasarımları yeni bebek çiçeği olarak hazırlandığında bambaşka bir görünüm kazanıyor. Bebek figürünün de eşlik ettiği yeni bebek çiçekleri koleksiyonumuz içerisinde onlarca farklı seçenek bulunuyor. Pembe ya da mavi renklerin yoğun bir şekilde kullanıldığı özel tasarımlar da alternatiflerimiz arasında mevcut. Yeni bebek çiçeği seçimi yapmadan önce sizler için hazırladığımız koleksiyonu mutlaka detaylı bir şekilde gözden geçirmelisiniz.  Böylelikle en uygun fiyat avantajından siz de faydalanmış olacaksınız.

Teraryum tasarımları hemen şimdi göz atabileceğiniz çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Cam fanus kullanılarak hazırlanan ve içerisinde boyu çok fazla uzamayan minyatür yapıdaki bitkilerin bulunduğu teraryum tasarımları sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenler için harika bir seçenek oluyor. Bir kara akvaryumu olarak adlandırılan teraryum modelleri belirli bir tema kullanarak hazırlandığı için sevdiklerinize  en güzel dileklerinizi iletmenizi sağlıyor. Öğretmenler günü, anneler günü ya da babalar günü  gibi tüm özel günlerde tercihinizi rahatlıkla teraryum tasarımlarından yana kullanabilirsiniz. Bununla birlikte doğum günleri gibi zamanlarda da şaşırtan bir hediye göndermek istiyorsanız rotanızı hemen sizler için özel olarak dizayn ettiğimiz teraryum modellerine çevirin.

Son derece  yoğun geçecek görünümü sergileyen çelenk modelleri yine sitemizde sizlerle buluşturduğumuz tasarımlar arasında yer alıyor. En taze çiçekleri kullanarak hazırladığımız ve böylelikle diri formunu uzun süre muhafaza edebilen  çelenk çeşitleri düğün ya da nişan gibi çeşitli organizasyonlara gönderim için harika bir seçenek olur. Prestijinize uygun bir çelenk modeli seçmek istiyorsanız sitemizde sizlere sunduğumuz tasarım seçeneklerine göz atabilirsiniz. İstanbul için siparişlerde aynı gün kendi araçlarımızla teslimat yapıyor ve çelenk teslimatları için ek bir ücret talep etmiyoruz.

Çiçek göndermek istediğiniz her an sitemize tıklamanız durumunda ayrıcalıklı bir alışverişle sipariş verebiliyorsunuz.  Aradığınız çiçek tasarımını alternatifleri ile birlikte bulabilir ve böylelikle en güzel çiçek tasarımlarını en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza dekore etmek ve çiçeklerle güzelleştirmek için de hemen şimdi saksı çiçeği çeşitlerine göz atmaya başlayın.