200 ürün bulundu.

Çiçek Siparişi

Her durumda, sevdiklerinize çiçek göndermek istediğiniz her an yanınızdayız.  Sitemiz üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde çiçek siparişi verebilir ve dilediğiniz adrese aynı gün teslimatın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sizler için en taze ve en güzel çiçek çeşitlerini kullanarak onlarca farklı özel aranjman hazırladık. Bu benzersiz koleksiyonları gözden geçirerek beğendiğiniz bir çiçek tasarımı için uygun fiyat ayrıcalığından da faydalanarak sipariş verebilirsiniz.  En güzel çiçek aranjmanları ve yıl boyunca en düşük fiyatlar tek bir platformda; sitemizde karşınıza çıkacak!

En güzel kırmızı gül aranjmanları sizler için hazırladığımız çiçek tasarımları arasında bulunuyor. Romantik bir gül buketi göndermek istediğiniz her an sitemize tıklayarak  bu özel çiçek tasarımlarını gözden geçirebilirsiniz. Sitemizde evlilik yıl dönümü ya da sevgililer günü gibi romantik zamanlar için gönderime uygun olan onlarca farklı kırmızı gül çeşidi bulunuyor. Buket çiçek tasarımlarının yanı sıra kutuda çiçek tasarımları da seçenekleriniz arasında yer alıyor.  Aynı zamanda sizlere en az çiçekler kadar güzel vazolar kullanarak dizayn ettiğimiz vazolu çiçek tasarımlarını da inceleme şansını sunuyoruz.

En Güzel Çiçek Aranjmanları İçin Hemen Sipariş Verin!

Farklı renklerde çiçeklerin kullanıldığı ve aynı zamanda dinamik bir görünüm sergileyen rengarenk çiçek buketleri de yılın tüm dönemlerinde ve tüm sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz tasarımlardır. Renkli çiçek buketleri mevsime uygun yeşilliklerle süslenerek özel ve etkileyici bir görünüm kazanıyor. Muazzam bir duruşa sahip olan bu çiçekler doğum günü çiçeği olarak da rahatlıkla tercih edilebilir. Papatyalar, sümbüller, şakayıklar, lilyumlar, lisyantüsler, laleler, orkideler, güller ve  daha onlarca farklı çiçek çeşidi ile hazırlanan bu benzersiz buket tasarımlarını mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Doğum günlerinin yanı sıra anneler günü ya da babalar günü gibi zamanlarda gönderebileceğiniz en güzel çiçek tasarımları da alternatiflerimiz arasında yer alıyor. Bununla birlikte öğretmenler günü için dizayn ettiğimiz özel tasarımlara da göz atabilirsiniz. Sevdiklerinizin işyerine gönderebileceğiniz ve ofise gönderim için ideal olan tasarım seçenekleri de alternatiflerimiz arasında mevcut.  Özellikle saksılı ya da vazolu olarak hazırlanan çiçek tasarımları iş yerine gönderim için harika bir seçenek olabilir. Yeni işe başlayan sevdiklerinize başarı dileklerinizi çiçeklerle iletebilirsiniz.

İş arkadaşına ya da yöneticisine çiçek göndermek isteyenler de rotasını hemen sitemize çeviriyor. Çünkü sitemizde terfi alan yakınlarınıza ya da yöneticilerinize gönderebileceğiniz onlarca farklı seçenek bulunuyor. Yapmanız gereken sadece bu benzersiz tasarımlara göz atmak ve hangisini beğendiyseniz birkaç dakika içerisinde siparişinizi iletmek olacak. İş yerine gönderim için şans bambusu tasarımlarını da tercih edebilirsiniz. Bulunduğu yere iyi şans getirdiğine inanılan bu çiçekler işyerlerinde dekoratif amaçlı olarak da tercih edilebiliyor.

En Güzel Saksı Çiçeği Çeşitleri Burada!

Dekoratif amaçlı olarak tercih edebileceğiniz en güzel saksı çiçeklerini sizlerle buluşturuyoruz. Sevdiklerinize gönderebileceğiniz ya da kendi yaşam alanlarınızı dekore etmek için kullanabileceğiniz saksı çiçeklerinin tamamını büyük bir özenle yetiştiriyoruz. Bakımı ihmal edilmediğinde büyümeye ve benzersiz güzelliğine sizin için sergilemeye devam edecek olan saksı çiçekleri zengin bir seçenek yelpazesi eşliğinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Yucca, areka ya da ficus benjamin gibi  tüm yaşam alanlarında kullanılabilecek olan saksı çiçekleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Bununla birlikte guzmanya, tilandisia gibi çiçek çeşitlerini tercih edebilir ya da menekşeler gibi çok daha zarif olan saksı çiçeklerine yönelebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere minyatür boyda olması ile ön plana çıkan ve çok sayıda kişi için adeta bir tutkuya dönüşen bonsai  ağaç çeşitlerini de inceleme şansınız sunuyoruz. İstisnasız her türlü dekorasyon tarzına anında uyum sağlayabilen minyatür ağaçlar arasında meyve ağaçları da bulunuyor. Sitemizden pratik bir şekilde minyatür mandalina ağacı ya da minyatür limon ağacı için sipariş verebilir hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bu özel bitkilerin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Minyatür meyve ağaçları açılışlarda gönderilebilecek bitkiler arasında yer alıyor. Çünkü son dönemde işyerlerinde dekoratif amaçlı olarak minyatür meyve ağaçlarına ve bonsai ağaçlara sıklıkla yer veriliyor. Adeta yükselen bir trende dönüşmüş olması işyeri açılışı yapan sevdiklerinize rahatlıkla bu özel bitkileri gönderebilmenizi beraberinde getiriyor. Bununla birlikte yeni ev satın alan yakınlarınıza ev hediyesi olarak da bu dekoratif bitkileri gönderebilirsiniz.  Yeni işe başlayan yakınlarınız içinde ofis dekorasyonunu tamamlayan bir bitki olarak yine saksı bitkilerini tercih edebiliyorsunuz.

Her Durumda Gönderime Uygun Olan Çiçek Aranjmanları

Kaktüs çeşitleri ve sukulentler kullanılarak dizayn edilen özel aranjman modelleri her durumda gönderebileceğiniz çiçek çeşitlerinin başında geliyor. Son derece şık ve etkileyici bir saksı içerisinde dizayn edilen kaktüs aranjmanları çalışma masalarının dekorasyonunda da sıklıkla kullanılabiliyor.  Kaktüs çeşitlerinin farklı bitkilerle buluşmasından doğan özel aranjmanlar da güçlü bir seçenek olarak incelemeniz için sizi bekliyor. Dilerseniz kaktüsler ve sukulentler kullanılarak hazırlanan özel saksı tasarımlarını da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Muhteşem bir görünüm sergileyen bu bitkiler kendi yaşam alanlarınızı süslemek için de tercih edeceğiniz çiçekler arasında yer alıyor.

Dekoratif amaçlı olarak teraryum modellerini de rahatlıkla tercih edebileceğiniz belirtelim. Teraryumlar da genellikle cam fanus kullanılıyor ve içerisinde de minyatür boyda olan bitkiler yer alıyor. Bununla birlikte çeşitli aksesuarlar ile teraryum tasarımlarının küçük bir kara akvaryumuna dönüşmesi sağlanıyor. Muazzam bir görünüm sergileyen teraryum tasarımları sevdiklerinize sürpriz yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz özel tasarımlardan biridir. Yakınlarınızı hiç beklemediği bir anda mutlu etmek ve onlara sürpriz yapmak istiyorsanız hiç tereddüt etmeden rotanızı teraryum çalışmalarına çevirebilirsiniz. Çünkü bu tasarımlar hediyelik çiçek olarak büyük bir ilgi görüyor.

Doğum günleri gibi özel günlerde de çiçek siparişi göndermek istediğiniz her an teraryum tasarımlarına yönelebilirsiniz. Kurutulmuş çiçek modelleri yine sitemizden sıklıkla siparişi verilen çiçek çeşitlerinin arasında yer alıyor. Özel bir işlemle kurutulan ve ardından renklendirilerek etkileyici bir görünüm kazanması sağlanan kurutulmuş çiçekler günlerce formunu korumayı başarıyor. Canlı çiçek çeşitlerinden daha kalıcı olması ise kurutulmuş çiçek tasarımlarına dekoratif açıdan daha fazla ilgi gösterilmesini beraberinde getiriyor. Onlarca farklı kuru çiçek aranjmanı sitemizde mevcut ve bu tasarımlar içinde minimum fiyat politikası uyguluyoruz.

Tüm Çiçek Çeşitleri İçin En Uygun Fiyat Avantajı Burada!

Seçtiğiniz çiçek tasarımları için minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli oluyor. Çünkü bu tasarımları sizlere tüm yıl boyunca en uygun fiyatlarla sunuyor ve aynı zamanda yüz güldüren ödeme kolaylıkları da tanıyoruz. Bununla birlikte İstanbul içi  tüm siparişleriniz aynı gün ücretsiz olarak teslim ediyoruz. İstanbul içerisinde kendi araçlarımızla teslimatı yapıyor ve böylelikle seçtiğiniz çiçeğin teslim edilmesi için uzun süre beklemenizi engelliyoruz. Yeni bebek çiçekleri, çelenk modelleri, gelin buketleri, doğum günü çiçekleri, özür dileme  çiçekleri ve daha onlarca farklı tasarım  sitemizde yeni sahiplerini bekliyor. Hem sevdiklerinizi mutlu etmek ve yüzlerinde kocaman bir gülümseme oluşmasını sağlamak hem de kendi yaşam alanlarınızı süslemek için siz de bu özel çiçek tasarımlarına yönelebilirsiniz.   Çiçek göndermenin keyfini yaşamak ve bambaşka bir deneyim eşliğinde çiçek siparişi vermek için en doğru adrestesiniz. Çiçek göndermek istediğinizde size sunulan sınırlı sayıda seçenekle yetinmeyin. Çok daha fazla sayıda ha özel aranjman sitemizde!

Popüler Çiçek Tasarımlarımıza Göz Atın!

Çiçekler, bünyesinde barındırdığı anlam ve zarif görünümleri ile görenleri kendine hayran bırakan auraya sahiptir. Sevdiklerinize çiçek gönderirken en çok dikkat edilmesi gereken detay kuşkusuz seçtiğiniz çiçek ile tasarım ve saksının arasındaki uyum olacaktır. Peki bu uyumun içerisinde hangi kriterler yer alır? Saksı deseni ya da boyutu, çiçek tasarımlarıyla nefis bir ahenk sergilemelidir. Minyatür formda olanlara küçük boyutta saksılar kullanılırken, daha büyük ölçüye sahip tasarımlarda büyük saksılar tercih edilmelidir. Markamız işte tam da bu noktada özgün tasarımları üzerinde titiz bir çalışma gösteriyor. Her detayı şıklık ile taçlandırarak beğeninize sunuyor. Rengarenk çiçekleri, dekoratif saksılarda bulabileceğiniz As Çiçek Evi modern çizgisi ile özel günlerinizde en büyük destekçiniz oluyor. Kutu tasarımlarından buket aranjmanlara, cam fanustan şık saksılara kadar her detayı düşünen markamız, bünyesinde barındırdığı çiçek çeşitlerini kalite ile harmanlıyor. Popüleritesi her daim yüksek olan çiçekleri, markamızın özgün çalışmalarında bulabilmeniz mümkün. Güvenilir alışveriş ve güleryüzlü hizmet politikasıyla hareket ederek, daima sizlerin memnuniyetini önemsiyoruz. Gül, orkide, papatya, lale, sukkulent, kaktüs ve aklınıza gelebilecek her türlü saksı ya da buket tasarımlarını markamızda uygun fiyat avantajıyla deneyimleyebilirsiniz.