16 ürün bulundu.

Dekorasyon Çiçeği

Yaşam alanlarınızı dekore etmek için kullanabileceğiniz pek çok farklı çiçek tasarımı bulunuyor. Çiçekler sadece sevdiklerinizi mutlu etmek için değil yaşam alanlarınızı dekore etmek için de kullanabileceğiniz tasarımlardır. Dekorasyonu taçlandıran ve çok daha şık bir ortam görünümü yaratan çiçek çeşitleri ile sizlere benzersiz bir koleksiyon sunuyoruz. Bu koleksiyon içerisinde yer alan tüm çiçek tasarımları en taze çiçeklerle hazırlandı. Diri görünümünü uzun süre muhafaza edebilen çiçek çeşitlerini hemen şimdi incelemeye başlayın.

Bulunduğu her ortamın atmosferini bir anda değiştirebilen çiçek aranjmanları sadece evlerde değil ofislerde dekoratif amaçlı olarak tercih edilebiliyor. Aklınıza gelebilecek tüm yaşam alanlarında kullanabileceğiniz çiçek çeşitleri arasında en çok tercih edilenler  saksı bitkileri oluyor. Sitemizde en popüler saksı bitkileri başta olmak üzere en güzel saksı çiçeklerini pratik bir şekilde inceleyebilir ve beğendiğiniz tüm çiçek tasarımları için hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Ender bulunan saksı bitkilerini de koleksiyonumuz içerisine ekleyerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Dekoratif Saksı Bitkilerini Sitemizde İnceleyin

Şeflera, yucca, areka, kentia, ficus benjamin, deve tabanı ve kauçuk bitkisi gibi evlerde ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilen saksı bitkilerini en uygun fiyatlarla satın almak için en doğru adrestesiniz.  Açılış çiçeği olarak da gönderimi yapılabilen saksı bitkileri arasında iki renkli yapraklarıyla ön plana çıkaranlar da bulunuyor. Geniş yaprakları mekana çok daha doğal bir atmosfer kazandırırken aynı zamanda ortamın enerjisini de bir anda değiştirebiliyor. Sitemizde inceleyebilirsiniz saksı bitkileri arasında uzun ve ince yapraklı olan yucca bitkisi gibi farklı çiçek çeşitleri de yer alıyor. Tek köklü ya da iki köklü olarak hazırlanabilen saksı bitkileri ile dilediğiniz her türlü dekorasyon tarzını taçlandırabilir ve böylelikle çok daha etkileyici bir görüntü elde edebilirsiniz.

Çiçeklerin dekorasyonu kazandırdığı katkıdan daha fazla faydalanmak istiyorsanız birkaç farklı çiçek türü için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Elbette seçenekleriniz sadece büyük saksı çiçeklerinden ibaret değil.  Sitemizde sizlere daha küçük ebatlarda olması nedeniyle aklınıza gelebilecek her yere koyabileceğiniz saksı çiçeği çeşitlerini de sunuyoruz. Menekşeler bu çiçekler arasında en çok tercih edilenlerden biri oluyor. Aynı zamanda son derece dayanıklı bir yapıya sahip olması ile benzerlerinden ayrılan kalanchoe  çiçeği de güçlü bir seçenek olarak incelemeniz için sizi bekliyor. Sitemizde farklı renklerde açabilen kalanchoe çiçeklerini bir ara da inceleyebilirsiniz.

Massengena ve marginata gibi büyük saksı bitkilerinden yanı sıra küçük saksı çiçekleri de mekana bambaşka bir görünüm kazandırmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Pencere kenarında ya da sehpa üzerinde kısacası dilediğiniz her yerde konumlandırabileceğiniz küçük saksı bitkileri arasında dolgun yaprak görünümüne sahip olan aloe vera bitkisi de bulunuyor. Kozmetik sektöründe büyük bir ilgi gören bu bitki ile son derece şık ve etkileyici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Sitemizde pek çok farklı aranjman eşliğinde göz atabileceğiniz çiçekler arasında dekoratif olması nedeniyle büyük bir ilgi gören şans bambuları da yer alıyor.

Şans Bambularıyla Sevdiklerinize Sürpriz Yapın!

Cam vazo içerisinde muhteşem bir görünüm sergileyen şans bambularının ulunduğu yere iyi şans getirdiğine inanılıyor. Bu nedenle yeni işe başlayan sevdiklerinize ya da terfi alan yakınlarına da şans bambusu göndererek onlara harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Özellikle ofislerde dekoratif açıdan büyük bir ilgi gören şans bambularıyla evinizin dilediğiniz her yerini süsleyebilir böylelikle şans bambularının muhteşem görüntüsünden siz de faydalanabilirsiniz. Şans bambuları uygun fiyatlı olması ile ön plana çıkan dekoratif çiçekler arasında yer alıyor. Bu arada şans bamularının açılış yapan sevdikleriniz için de harika bir seçenek olduğu bilgisini sizlerle paylaşalım!

Kaktüs aranjmanları her dönemin en popüler bitki çeşitleri arasında yer aldığı için dekoratif anlamda da büyük bir önem taşıyor. Kaktüslerle çalışma masasını, yemek masasını, vitrinleri kısacası dilediğiniz her yeri süsleyebilirsiniz. Minyatür boyları sayesinde her yere koyabileceğiniz kaktüs aranjmanları arasında ender bulunan kaktüs türlerini de göreceksiniz. Daha büyük boya sahip olduğu için daha gösterişli bir görünüm sergileyen bu bitkileri de hemen şimdi sitemizde inceleyin. Pratik bir şekilde göz atabileceğiniz dekorasyon çiçekleri arasında yer alan kaktüsler kim zaman sukkulent çeşitleri ile buluşarak çok daha etkileyici bir görünüm de kazanabiliyor.  Sitemizde kaktüs ve sukulentlerin tek bir saksıda buluştuğu özel aranjmanları da inceleyebilirsiniz.

Eğer sıra dışı bir görünüm sergileyen saksı çiçeklerinden hoşlanıyorsanız bu durumda rotanızı tilandisia ya da guzmanya  çiçeklerine çevirebilirsiniz. Uzun ve sivri yapraklara sahip olan ve görünümü ile herkesi kendine hayran bırakan bu çiçek çeşitlerini sizlere dekoratif saksılar ile birlikte sunuyoruz. Her türlü dekorasyon tarzına anında uyum sağlayabilen  bu bitkileri en uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız hemen şimdi sipariş verin. Sevdiklerinize hediye olarak da gönderebileceğiniz çiçek çeşitleri evinizin her yerinde kullanabileceğiniz özel bitkilerden biridir. Üstelik en az kendisi kadar şık olan saksıları ile muhteşem bir görünüm sergiliyor olmaları da cabası...

Dekorasyonu Taçlandıran En Güzel Çiçek Çeşitleri Sitemizde!

Kurutulmuş çiçekler yine güçlü bir seçenek olarak incelemeniz için sizi bekliyor. Özel bir işlemde kurutulan ve sonrasında renklendirilen, doğal görüntüsü ile ben rahatsız bir duruş sergileyen kurutulmuş çiçekler canlı çiçeklerden daha kalıcı bir yapıya sahip olmaları ile da beğeni topluyor. Dekoratif açıdan da son yıllarda daha fazla ilgi görmeye başlayan kuru çiçek aranjmanlarını sitemizde inceleyebilirsiniz. Günlerce formunu koruyabilen bu çiçekler hem hediyelik olarak tercih edilebiliyor hem de dekoratif anlamda ortaya muhteşem bir görüntü çıkmasını sağlayabiliyor. En güzel kurutulmuş çiçek çeşitleri ile hazırlanan muhteşem tasarımları sizlerle buluşturuyoruz.

Elbette bonsai ağaç çeşitlerini de sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyoruz. Bonsailer gün geçtikçe daha fazla ilgi görmeye başlayan ve minyatür ağaç görünümleri ile ön plana çıkan bitkilerdir. Doğadaki ağaçların minyatür versiyonlarının özel bir teknikle üretilmesinden elde edilen bu bitkiler yaşam alanlarına muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Bodur ağaç çeşitlerine alternatif olarak tercihinizi minyatür meyve ağaçlarından yana da kullanabilirsiniz. Minyatür mandalina ağacı veya minyatür limon ağacı gibi meyve ağaçları ofislerin yanı sıra çeşitli işletmelerde de dekorasyon çiçeği olarak yoğun bir şekilde tercih ediliyor. İç mekanda bakımı yapılabilen minyatür meyve ağaçları ile evinize süsleyebilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dekorasyon çalışmalarının olmazsa olmazlarından biri haline gelen tüm çiçek çeşitlerini tek bir koleksiyonda incelemek,  nasıl bir çiçek istediğinizi çok daha kolay bir şekilde tespit etmenizi sağlar. Tamamını büyük bir özenle hazırlayarak sizlerin beğenisine sunduğumuz bu koleksiyon içerisinde en uygun fiyatları göreceksiniz. Düşük fiyat politikasını yıl boyunca uyguladığımız için sitemizde her tıkladığınızda ekonomik rakamlarla karşılaşacaksınız. Yaşam alanlarınızı daha fazla sayıda çiçek çeşitleri ile donatmak için en doğru adrestesiniz. Sevdiklerinize  hediye olarak da gönderebileceğiniz dekoratif çiçekler için minimum rakamlarla ödeme yapma keyfini siz de yaşayın. Uygun fiyatlar ve yüz güldüren ödeme kolaylıkları gibi çeşitli ayrıcalıkların yanı sıra ücretsiz teslimat avantajından da faydalanabilirsiniz. İstanbul içi siparişleri kendi araçlarımızla aynı gün ek bir ücret talep etmeden teslim ediyoruz.