17 ürün bulundu.

Fırsatlar

Çiçek göndermedin hem en keyifli hem de en ekonomik yolu sitemizde! Yapmanız gereken sadece indirimli olarak fiyatlandırılan çiçek tasarımlarından oluşan fırsatlar koleksiyonumuza göz atmanız olacak. Bu sayede en güzel ve en gösterişli çiçek tasarımları için uygun fiyatları eşliğinde sipariş verebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan çiçek siparişi vermek için rotanızı fırsatlar koleksiyonumuza çevirmeniz yeterli olacak! Büyük bir özenle hazırlanan tasarımları hemen incelemeye başlayın ve uygun fiyat fırsatından siz de faydalanın!

Açılışa çiçek göndermeniz gerektiğinde ya da bebek sahibi olan sevdiklerinize çiçeklerle tebrik mesajı iletmek istediğinizde sitemize tıklayarak sipariş vermeniz yeterli olacak. En güzel çiçek aranjmanları ile tüm sevdiklerinizle mutlu edebilir ve özel günlerde butik tasarım çiçekleri gönderebilirsiniz. Anneler ve babalar günü için hazırlanan aranjman modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Tercihinizi rahatlıkla doğum günü çiçeği olarak bu aranjmanlardan yana kullanabilirsiniz.

İndirimli Çiçekler Fırsatlar Koleksiyonumuzda

Romantik çiftleri de unutmadık! Fırsatlar  koleksiyonumuz içerisinde güllerle hazırlanan ve buram buram aşk kokan pek çok farklı buket çiçek aranjmanını görebilirsiniz. Sevgililer günü, evlenme yıldönümü, nişan ya da söz yıldönümü hatta doğum günü gibi özel günlerde eşinize ya da sevgilinize rahatlıkla bu tasarımları gönderebilirsiniz. En güzel gül tasarımları ile hazırlanan aranjmanlar gösterişli formuyla herkesin beğenisini kazanıyor.

Orkideler her durumda gönderime uygun olan çiçeklerdir. Terfi alan yakınlarınıza,  yeni eve taşınan sevdiklerinize, yeni işe başlayanlara ya da bebek sahibi olan yakınlarınıza orkide gönderebilirsiniz. Orkideler geçmiş olsun çiçeği ya da özür dileme çiçeği olarak da tercih edilebiliyor. Bu nedenle fırsatlar koleksiyonumuza farklı renklerde orkideleri de eklemeyi ihmal etmedik. Beyaz, mavi, fuşya renklerde tekli ve ikili orkide çeşitlerini de hemen inceleyin.

Saksı Çiçekleri İçin İndirimli Fiyatlarla Sipariş Verin

Sizleri bu koleksiyonumuzda en güzel saksı çiçeklerini de indirimli fiyatlarla satın alma şansına sunuyoruz. Tilandisia gibi  sıra dışı görünümü ile yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan saksı bitkileri için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Dekoratif açıdan büyük beğeni kazanan ve bakımı da gayet kolay olan saksı çiçekleri sadece evlere değil iş yerlerine gönderim için de ideal bir seçenek oluyor. Saksı çiçeği siparişi ver ya da saksı çiçeği al diyerek sitemize ulaşabilir ve en güzel çiçekler için gönderim yapabilirsiniz.

Fırsatlar koleksiyonumuzda yer alan çiçekler çeşitli dönemlerde değişebiliyor. Bu nedenle sizlere önerimiz çiçek göndermek istediğinizde mutlaka önce bu koleksiyonumuza göz atmanız olacak. Yüksek oranlarda indirimler uyguladığımız dönemlerde minimum bütçe ile tüm sevdiklerinizi çiçeklerle mutlu edebilirsiniz. Sitemizden son derece hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verilebiliyor. Ayrıca ileri bir tarihte teslimatı yapılması için de  sipariş verebiliyorsunuz. Özel günlerde çiçek göndermeyi unutma riskini ortadan kaldırmak için siparişinizi daha erken bir tarihte de iletebilirsiniz. En uygun fiyatları ve yüz güldüren ödeme seçeneklerini siz de bir fırsata dönüştürün.