9 ürün bulundu.

Gelin Çiçeği

Gelin adayları hayatlarının bu en özel gününde tüm detayları mükemmel olmasını istiyor. Bu nedenle gelin çiçeği seçimi de büyük bir titizlikle yapılıyor. En güzel ve en zarif gelin el buketi çeşitleri arasından seçim yapmak isteyen gelin adayları ise tıpkı sizin gibi rotasını hemen sitemize çeviriyor. Çünkü sizleri sitemizde en güzel ve en şık gelin buketi modelleri ile buluşturuyoruz.  Yapmanız gereken sadece tasarım seçeneklerini incelemek ve beğendiğiniz bir model için sipariş vermek olacak!

Gelin buketi siparişi vermek için sitemiz en doğru adres!  En taze çiçek çeşitlerini kullanarak hazırladığımız bu benzersiz koleksiyonu içerisinde onlarca farklı gelin el çiçeği modeli yer alıyor. Üstelik fiyatları son derece makul seviyede olduğundan bütçe sıkıntısı yaşayan gelin adayları da gönül rahatlığıyla hayal ettiği gelin çiçeğini sitemizden temin edebiliyor. Üstelik sizlere onlarca farklı seçerek yelpazesi sunarak düğün konseptinize ya da gelinliğinize en uygun modeli kolaylıkla bulmanızı sağlıyoruz.

Canlı Gelin El Çiçeği Siparişi Verin!

En taze ve en güzel çiçek çeşitlerini kullanarak hazırladığımız gelin buketleri arasında farklı çiçek türlerinin buluşmasından doğan ve renkli görünümü ile görenleri kendine hayran bırakan tasarımlar da bulunuyor. Lavanta ve gül çeşitlerinden hazırlanan, romantik  görünümüyle tüm gelinlik modellerine anında uyum sağlayabilen güllü gelin buketleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Beyaz, pembe gibi renklerde güllerle hazırlanan tasarımları da incelemeyi sakın unutmayın.  Gül çeşitleri ile hazırlanan gelin el çiçekleri hem salon düğünlerine hem de kır düğünlerine uygun olması ile dikkat çekiyor.

Dilerseniz tercihinizi stabilize edilerek solmayan bir form  kazandırılan ve farklı çiçek türlerinin de eşlik ettiği modellerden yana kullanabilirsiniz. Solmayan gül çeşitleri ile lavantalar, başaklar ve kuru çiçekler bir arada muhteşem bir uyum yakaladığı için en çok tercih edilen tasarım seçeneklerinden biri oluyor. Eflatun ve pembe renkli olan solmayan gül çeşitleri ile dizayn edilen bu tasarımları inceleyerek hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Solmayan çiçek çeşitleri ile hazırlanan gelin buketleri daha uzun süre diri formunu koruyabiliyor.

Canlı çiçeklerden hazırlanan buket modelleri arasında dikensiz bir kaktüs çeşidi olan sukulentler ve aynı zamanda ortanca çiçekleri gibi farklı türleri de kullanıyoruz. Alışılmışın dışında bir gelin buketi ile evlenmek isteyenler için bu tasarımların harika bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Sitemizde fark yaratan bir seçim yapmak isteyen tüm gelin adaylarına uygun bir buket mevcut! Sizin için büyük bir özenle hazırladığımız buketleri tek bir koleksiyonda inceleme şansını sunuyoruz. Size kalan sadece bu muhteşem çiçeklere göz atmak ve beğendiğiniz bir çiçek için sipariş vermek olacak!

En Güzel Güllü Gelin Buketleri Burada!

Romantik olmasının yanı sıra zarafetiyle de adeta büyüleyen güllü buket çeşitleri arasında sadece güllerin kullanıldığı modelleri de görebilirsiniz. Farklı renklerde gül çiçeklerinin bir arada zarif bir süsleme ile buluşmasından doğan tasarım seçeneklerine alternatif olarak sadece beyaz güllerden hazırlanan gelin buketlerine de göz atabilirsiniz.  Bu tasarımlar prenses kesim gelinlik modelleri ile harika bir uyum yakalıyor. Özellikle romantik bir düğün konseptine tercih ederler hiç tereddüt etmeden rotasını güllü gelin buketlerine çevirebilir.

En taze güller ile hazırlanan buket modellerinden  oluşan bu koleksiyonda onlarca farklı model seçeneğini bulabilir ve hayal ettiğiniz gelin çiçeğini sitemizden pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Güllerin yanı sıra şakayık çiçekleri,  gerbera çiçekleri, papatyalar ve daha pek çok farklı çiçek türü ile hazırlanan gelin el çiçekleri zarafetinizi ve güzelliğinizi ön plana çıkarmak için harika bir seçenek oluyor! Görsel estetik  bir şıklık sergilediği için fotoğraflarda da bu çiçeklerin harika bir duruş sergilediğini belirtebiliriz.

Hybericum ve mini güller gibi çiçeklerle dizayn edilen tasarımlar büyük bir ilgi görmeye başladı. Eğer siz de tercihinizi  etkileyici bir görünüm sergileyen gelin el çiçekleri neden yana yapmak istiyorsanız hiç tereddüt etmeden bu tasarımları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere eflatun güller, şakayık çiçekleri ve lisyantus çiçekleri ile birlikte hazırlanan, eflatunun beyazla buluşmasına yeşil yaprakların da eşlik ettiği modelleri de bir arada sunuyoruz. Dikkat çeken bir gelin çiçeği ile evlenmek isteyenler için bu tasarımların en ideal seçeneklerden biri olduğunu belirtelim.

Renkli, Özel ve Etkileyici Gelin Buketleri Sitemizde!

Somon güller ve lavantalarla hazırlanan, son derece gösterişli bir görünüme sahip olduğu için iddialı gelin adaylarının tercihi olan gelin buketlerini mutlaka inceleyin. Bu modelleri en şık yeşilliklerle süslüyor ve böylelikle estetik duruşunu çok daha fazla güçlendiriyoruz. Farklı renk seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz bu tasarımlar hem salon düğünleri hem de kır düğünleri için uygun olması ile daha benzerlerinden ayrılıyor. Kimi zaman yeşillikler ve kurutulmuş çiçeklerle de süsleme yapabiliyor ve böylelikle buket modelinin etkileyici bir görünüm kazanmasını sağlayabiliyoruz.

Seçenekleriniz arasında “diğer yanım” anlamına gelen beyaz şakayık çiçekleriyle  hazırladığımız tasarımlar da bulunuyor. Bu modelleri hemen şimdi incelemeye başlayabilirsiniz. Şakayık çiçeği siparişi için en uygun fiyat avantajından da faydalanmış olacaksınız. Şakayık çiçekleri ile dizayn edilen gelin buketleri özellikle kır düğünleri için harika bir seçenek olabiliyor. Ancak elbette tercihinizi salon düğünleri içinde bu tasarımlardan yana yapabilirsiniz.

Kurutulmuş Çiçeklerden Gelin Buketleri Burada!

Özel bir yöntemle kurutulan ve sonrasında renklendirerek muazzam bir görünüm kazanması sağlanan  kurutulmuş çiçekler usta ellerde harika gelin buketlerine dönüşebiliyor.  Koleksiyonumuz içerisinde kurutulmuş çiçeklerle dizayn edilen gelin buketi çeşitleri de yer alıyor. Canlı çiçekler ile kıyaslandığında daha kalıcı  olmasıyla dikkat çeken kurutulmuş çiçek gelin el buketleri, çiçeğine en azından bir süre hatıra olarak saklamak isteyen gelin adayları için en doğru tercih olabilir. Düğün boyunca formunu koruyabilen bu tasarımları geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Aynı zamanda kurutulmuş çiçeklerin canlı çiçeklerle buluşmasından doğan şıklığa da tanıklık edebilirsiniz.  Çünkü sitemizde gayet geniş bir renk skalası eşliğinde göz atabileceğini tasarımlar arasında hem kurutulmuş çiçeklerin hem de canlı çiçeklerin kullanıldığı pek çok farklı model bulabilirsiniz. Böylelikle size sunulan sınırlı sayıda seçenek arasından tercih yapmak zorunda olmayacaksınız.  Onlarca farklı model seçeneği incelemeniz için sizi bekliyor. Hem gelinlik modelinizi hem de düğün konseptinizi göz önünde bulundurarak rahatlıkla seçim yapabilir ve böylelikle en uygun fiyat avantajı eşliğinde gelin el çiçeği için siparişinizi verebilirsiniz.

Uygun Fiyat ve Hızlı Teslimat Bizde!

Tüller ya da kurdele çeşitleri gibi farklı materyallerle süsleyerek çok daha güzel bir görünüm kazanmasını sağladığımız gelin el çiçekleri için siparişinizi 4 ila 5 gün öncesinden bize iletmeniz gerekiyor. Böylelikle hayallerinizi süsleyen gelin çiçeğini büyük bir özenle hazırlayabilir ve sizin istediğiniz günde teslimatını gerçekleştirebiliriz. İstanbul içerisinde teslimatı kendi araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda şayet şakayık çiçeklerini de içeren bir gelin buketini tercih edersiniz şakayık çiçeklerini dışarıdan ithal ettiğimiz için öncesinde stoklarımızda bulunup bulunmadığını sorgulamanız da fayda var.  En güzel ve en estetik gelin el çiçeklerini sitemizden temin eden mutlu gelinler arasında sizi de görmek isteriz!  Model seçenekleri azalmadan siz de tercihinizi yapın!