66 ürün bulundu.

Hediye Çiçek

Tüm dünyada çiçekler kuşkusuz en güzel ve en zarif hediye seçeneği oluyor. Sevdiklerinize hediye olarak ne alacağınız konusunda kararsız kalırsanız hiç tereddüt etmeden tercihinizi çiçek çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Doğum günü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, avukatlar günü, doktorlar günü, yılbaşı  gibi tüm özel günlerde çiçek göndermek artık vazgeçilmezlerden biri haline geldi.  Sizin için önemli olan tüm yakınlarınıza çiçek göndererek onların çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Çiçek almak istisnasız herkesi mutlu eder.  Dolayısıyla mutluluğun mimarı olmak isteyenler çiçek çeşitlerini her daim yakın markajda tutmalı.

İncelediğiniz bu koleksiyon içerisinde hediye çiçek çeşitlerini görebilirsiniz. Hediye olarak gönderebileceğiniz tüm çiçekleri sizler için tek bir koleksiyonda topladık. Dolayısı ile pratik bir şekilde göz atabilir ve beğendiğiniz çiçekler için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Gösterişli bir duruşa sahip olması nedeniyle hediyelik çiçek olarak rahatlıkla tercih edilebilecek olan bu özel tasarım çiçek aranjmanları en taze çiçekler kullanılarak dizayn edildi. Seçtiğiniz tasarım hangisi olursa olsun uzun süre diri ve canlı görünümünü koruyacağından emin olabilirsiniz.

En Özel Hediye Çiçek Aranjmanları Burada!

Hediyelik olarak tercih edeceğiniz çiçek modeli elbette  biraz iddialı ve gösterişli olmalıdır! İşte bu nedenle sizler  için büyük bir özenle hazırladığımız bu koleksiyonda sadece iddialı bir görünüm sergileyen gösterişli çiçek çeşitleri yer alıyor. Anneye, babaya, sevgiliye, eşe ya da arkadaşa hediye olarak gönderebileceğiniz çiçek aranjmanları yöneticiye, iş arkadaşına ya da kardeşe  gönderim için de uygun bir duruş sergiliyor.  Üstelik her durumda rahatlıkla sipariş vererek bu özel tasarımları sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Peki; seçeneklerinizde neler var?  Hep birlikte göz atalım!

Buket çiçek tasarımları büyük bir ilgi gören çiçek aranjmanları arasında yer alıyor. Sevdiklerinize rahatlıkla gönderebileceğiniz buket çiçekler özellikle eve çiçek gönder diyerek ulaşabileceğiniz tasarımlardır. Papatya, lale, lisyantüs, şakayık, gerbera, gül, orkide, şebboy  gibi en popüler çiçekler kullanılarak hazırlanan özel aranjman modelleri gönül rahatlığı ile sipariş verebileceğiniz tasarımların başında geliyor. Sizlere koleksiyonumuz içerisinde tek bir çiçek türü ile hazırladığımız özel buket tasarımlarının yanı sıra birkaç farklı çiçeğin bir arada kullanıldığı modelleri de sunuyoruz.

Buket çiçek tasarımlarını alternatif olarak tercihinizi vazoda çiçek modellerinden yana yapabilirsiniz. Vazolu çiçek siparişi vermek için en doğru adrestesiniz. Son derece şık bir vazo içerisinde dizayn edilmiş olan ve çeşitli süslemelerle estetik açıdan daha güzel bir görünüm kazandırılan çiçek çeşitleri incelemeniz için sizi bekliyor. Bu tasarımlar da kullandığımız tüm vazolar en az çiçekler kadar güzel ve gösterişli! Gönül rahatlığıyla siparişinizi bu benzersiz tasarım seçeneklerinden yana yapabilirsiniz.

Her Durumda Gönderime Uygun Çiçek Aranjmanlarını İnceleyin!

Sizlere onlarca farklı tasarıma bir arada sunarak hayal ettiğiniz çiçek modelini kolaylık ve bulmanızı sağlıyoruz. Pratik bir şekilde göz atabileceğiniz çiçek aranjmanları arasında kırmızı güllerle dizayn edilen ve romantik bir görünüm sergileyen modeller de mevcut.  Kalp şeklinde hazırlanan kırmızı gül aranjmanları sevgililer günü ya da evlenme teklifi gibi özel günler için harika bir seçenek oluyor. Bununla birlikte evlilik yıldönümü ya da tanışma yıldönümü gibi özel zamanlarda da tercihinizi romantik kırmızı gül aranjmanlarından yana kullanabilirsiniz. Çiftler için özel olarak hazırladığımız kırmızı güllü çiçek tasarımları uygun fiyat avantajıyla da yüz güldürmeyi başarıyor.

Rotanızı özel bir seçim yapmak istiyorsanız kokedama  tasarımlarında çevirebilirsiniz. Japonya'da genellikle bonsai ağaçlar için kullanılan kokedama stili  ülkemizde pek çok farklı çiçek için de tercih edilebiliyor. Dekoratif açıdan harika bir görünüm sergiliyor olması fark yaratan bir seçim yapmak isteyenlerin sipariş vermek için kokedama  tasarımlarına yönelmesini beraberinde getiriyor. Bu tasarımlar evlerde herhangi bir yerde konumlandırılabiliyor ve aynı zamanda balkon, bahçe, teras gibi alanların dekore edilmesinde de sıklıkla tercih ediliyor.  Dolayısıyla tercihinizi bu tasarımlardan yana kullandığınızda sevdiklerinizin yaşam alanlarını süslemesine de katkıda bulunmuş olacaksınız.

En Güzel Orkide Çeşitleri En Uygun Fiyatlarla Sitemizde!

Orkideler sitemiz üzerinden büyük bir keyifle inceleyebileceğiniz çiçeklerin başında geliyor. Hemen herkesin en sevdiği çiçeklerden biri olması hediye çiçek olarak orkidelerin rahatlıkla tercih edilebiliyor. Açılışa, hastaneye, eve, ofise kısacası dilediğiniz her yere orkide çeşitlerini gönderebilirsiniz. Sitemizde en güzel orkide renkleri ve en uygun fiyatlar sizi bekliyor. Elbette seçenekleriniz orkide ile sınırlı değil. En şık kaktüs aranjmanları ve aynı zamanda sukulent aranjmanları da alternatifleriniz arasında bulunuyor.

Bildiğiniz gibi kaktüsler iş ortamlarında da büyük bir ilgi görüyor. Ofislerde çalışma masalarını süslemek amacıyla da tercih edilebilen kaktüs aranjmanları şirin bir hediye göndermek isteyenler için ideal bir seçenek oluyor. Üstelik bu aranjmanlar fiyatlarının son derece düşük olmasıyla da ön plana çıkıyor. Bütçe sıkıntısı yaşayanlar rahatlıkla kaktüs aranjman modellerine yönelebilir. Sukulentler ve kaktüslerin bir arada kullanıldığı tasarım seçeneklerini de incelemeyi sakın unutmayın. Sadece sevdiklerinize göndermek için değil, kendi yaşam alanlarınızı süslemek için de rahatlıkla bu modellere yönelebilirsiniz.

Minyatür ağaç çeşitleri harika bir hediye seçeneği olduğundan mutlaka göz atmanız gereken tasarımlar arasında bulunuyor. Minyatür mandalina ağacı ya da minyatür limon ağacı gibi bitkiler evlerde ya da ofislerde dekoratif amaçla da kullanılıyor ve bu nedenle hediye saksı çiçeği göndermek isteyenler için minyatür meyve ağaçları gayet güçlü bir seçeneğe dönüşüyor. Bonsai ağaç çeşitleri de yine sitemizden hemen temin edebileceğiniz modellerden bir diğeridir. Ginseng ya da zelkova gibi popüler bonsai ağaç çeşitlerini de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Fark Yaratan Bir Hediye İsteyenler İçin Teraryum!

Eğer seçtiğiniz hediye modeli ile sevdiklerinizi hem şaşırtmak hem de mutlu etmek isterseniz bu durumda rotanızı hiç zaman kaybetmeden teraryum modellerine çevirin. Cam fanus içerisinde minyatür bitki çeşitleri ile hazırlanan teraryumlar aynı zamanda küçük aksesuarlar ile süsleniyor ve göz alıcı bir duruş kazanıyor. Teraryum modelleri bir kara akvaryumu olarak da adlandırılıyor ve genellikle bir tema üzerine hazırlandığı için anlamlı bir armağan da oluyor. Dolayısıyla her durumda teraryum modellerini gönderebilir ve sevdiklerinizin çok mutlu olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Yeni bebek sahibi olan sevdiklerinize şık bir hediye göndermek isteyebileceğiniz de unutmadık. Sizler için bebek figürü kullanılarak dizayn edilen pek çok farklı çiçek tasarımı hazırladık. Ferforje ile süslenen ve şirin görünümü ile ön plana çıkan hediyelik çiçek çeşitleri kız bebekler için pembe, erkek bebekler için mavi rengin ön plana çıkarıldığı modellerden oluşuyor. Bebek çiçeği çeşitleri şirin ve etkileyici bir duruş sergiliyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Sitemizde mutlaka bu çiçekleri de inceleyin.

Hediye olarak tüm yakınlarınıza özel günlerde ya da herhangi bir sıradan günde çiçek göndermek istediğinizde mutlaka sitemizi tercih edin. Bu durumda en uygun fiyatlar eşliğinde çiçek siparişi vermiş olacaksınız. Uygun fiyatlarla birlikte yüzleri güldüren cazip ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Tüm yıl boyunca makul fiyat politikasını koruduğumuz için her daim çiçek siparişi bu adresten veriliyor. Üstelik İstanbul içi siparişlerinizi aynı gün kendi araçlarımız ile hiçbir ek ücret talep etmeden teslim ediyoruz!