2 ürün bulundu.

Kokedama

okedama son yıllarda ülkemizde büyük bir popülerlik kazanmaya başladı.  Çok uzun yıllardır kullanılan bir çiçek süsleme sanatı olan kokedama dekoratif açıdan muhteşem bir görünüme sahip olması ile ön plana çıkıyor. Japon bonsai stillerinden biri olan bu çalışmada  bitkinin kökleri bir yosun topunun içerisine oluyor ve sonrasında yosunların dağılmaması için iple sarılıyor. Modern bahçecilik anlayışı içerisinde kendine çok daha fazla yer bulmaya başlayan bu çiçek süsleme sanatı aslında  sadece bonsai ağaç çeşitleri için kullanılıyordu.  Ancak günümüzde büyük bir popülerlik azalmaya başlaması ile birlikte pek çok farklı bitki içinde kokedama yönteminin tercih edildiğini söyleyebiliriz.  Çiçeklerin köklerinin yosun topuna konmasının ardından  çiçekler asılıyor ve böylelikle dekoratif açıdan da muhteşem bir görünüm kazanıyor.

Bu benzersiz çiçek süsleme sanatına yaşam alanlarınızda yer açmak istiyorsanız  sitemiz üzerinden sipariş vermeniz yeterli olacak.  Sizler için onlarca farklı bitki türünü kullanarak en güzel kokedama tasarımlarına imza attık.  Bu benzersiz çiçek çeşitlerini sitemizde sizlerin beğenisine sunuyoruz ve aynı zamanda minimum düzeyde fiyatlar eşliğinde bu harika tasarımlara göz atmanızı sağlıyoruz.  Yapmanız gereken sadece seçeneklerini tamamını gözden geçirmek ve ardından beğendiğiniz bir çiçek tasarımı için sipariş vermek olacak.  Kokedama siparişi için en uygun fiyatları görmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız tasarımlara fiyatları ile birlikte göz atmaya hemen başlayın.

Hem kendi yaşam alanlarınızı dekore etmek hem de sevdiklerinize fark yaratan bir çiçek göndermek istediğinizde tercihinizi rahatlıkla  kokedama tasarımlarından yana kullanabilirsiniz.  Muhteşem bir güzelliğe sahip olan bu çiçekler sıra dışı görünümü nedeniyle aklınıza gelebilecek her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabiliyor. Evlerde, ofislerde, hastanelerde, otellerde, restoranlarda, kafelerde bu benzersiz çiçek tasarımlarıyla taçlandırılan harika dekorasyonlara rastlayabilirsiniz.  Muazzam bir güzellik sergileyen kokedama tasarımlarının büyüleyen güzelliğinden kendi yaşam alanlarınızı sakın mahrum bırakmayın.

Kokedama Hangi Durumlarda Gönderilir?

Bu eşsiz çiçek tasarımlarının özellikle açılışlar için harika bir tercih olduğunu belirtmek gerekiyor.  Açılış çiçeği olarak seçiminizi mutlaka çelenk modellerinden ya da saksı bitkilerinden yana kullanmak zorunda değilsiniz.  Daha farklı ve çok daha etkileyici bir çiçek göndermek istediğiniz her an rotanızı sitemizde yer alan kokedama tasarımlarına çevirebilirsiniz.  Böylelikle kokedamaların benzersiz güzelliği ile sevdiklerinizi hem şaşırtmış hem de mutlu etmiş olacaksınız.  Açılış çiçeği olarak her durumda tercih edebileceğiniz bu tasarımlar  aynı zamanda yeni eve taşınan yakınlarınıza ev hediyesi olarak da gönderebileceğiniz çiçeklerdir.  Yeni eve taşınan sevdikleriniz hangi dekorasyon tarzını tercih etmiş olursa olsun bu çiçeklerin harika bir uyum yakalayacağından emin olabilirsiniz. Üstelik asılarak kullanılıyor olmaları küçük mekanlar için de harika bir bitki çözümü olmalarını beraberinde getiriyor.

Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, öğretmenler günü gibi özel günler için sürekli benzer çiçekler göndermekten sıkıldıysanız bu özel çiçek tasarımlarının sizin için harika bir seçenek olduğunu belirtebiliriz.  Çünkü bu tasarımlar her ne kadar büyük bir popülerlik kazanmış olsa da halen pek çok yaşam alanında mevcut değil. Dolayısıyla sevdiklerine de sürpriz yapmak ve sıra dışı bir çiçek göndermek istediğiniz özel günlerde hiç tereddüt etmeden sitemizde tıklayabilir ve ardından beğendiğiniz bir kokedama için  sipariş verebilirsiniz. Elbette tüm yıl boyunca sizlere en uygun fiyatları sunuyor ve böylelikle bütçenizi zorlamadan harika çiçek tasarımları için sipariş vermenize yardımcı oluyoruz.

Ofislerde de rahatlıkla tercih edilebiliyor olması yeni işe başlayan yakınlarınıza  başarı dileklerinizi kokedama ile süslenmiş çiçeklerle yapmanızı sağlıyor.  Bununla birlikte terfi alan  sevdiklerinizi kutlamak ve tebrik etmek için de bu özel tasarımları gönderebilirsiniz. İş arkadaşlarına, yöneticiye çiçek gönder  diyerek ulaşabileceğiniz çiçekler doğum günleri gibi özel günlerde de tercih edilebiliyor.  Özel günlerde fark yaratan bir seçim yapmak isteyenler buket çiçek tasarımları ya da kutuda çiçek tasarımları yerine kokedama modelleri arasından bir seçim yaparak gönderimini gerçekleştirebilir.  Sitemizde tıkladığınızda karşınıza son derece zengin bir seçenek yelpazesi çıkıyor. Böylelikle zevklerinizden ödün vermeden seçim yapabilirsiniz.  Muhteşem bir güzelliğe sahip olan bu özel tasarımlar tükenmeden siz de tercihinizi yapın.

Kokedama Tasarımlarıyla Hayat Bulan Özel Bitki Çeşitleri

Yakınlarınıza geçmiş olsun dileklerinizi iletmeniz gerektiğinde  bu mesajınızı harika bir kokedama tasarımı ile birlikte gönderebilirsiniz. Geçmiş olsun çiçeği olarak ya da yeni bebek çiçeği olarak da tercih edebileceğiniz  çiçek tasarımları gördüğünüz gibi aklınıza gelebilecek her durumda gönderebileceğiniz tasarımlardır. Elbette kırılan kalpleri onarmak için özür dileme çiçeği olarak da bu tasarımları tercih edebilirsiniz.  Etkileyici bir görünüm sergiliyor olmaları ve büyük bir emekle hazırlanmaları bu özel tasarımları benzerlerinden ayrılıyor. Rahatlıkla sipariş vererek istediğiniz her adrese aynı gün teslimatı yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Kokedama yöntemi ile dizayn edilen guzmanya çiçeği sitemizden pratik bir şekilde temin edebileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor.  Muazzam bir güzelliğe sahip olan guzmanya çiçeği kokedama ile buluştuğunda ortaya gerçekten göz kamaştıran bir güzellik çıkıyor.  2 adet çiçek kullanarak dizayn edilen ve böylelikle etkileyici görünümü de adeta ikiye katlanan guzmanyalı kokedama  tasarımını sitemizden inceleyebilirsiniz.  Her durumda ve herkese gönderebileceğiniz bu özel tasarım için sadece bir kaç dakikanızı ayırmanız sipariş vermeniz için yeterli oluyor.  İstanbul içi siparişlerde teslimatı kendi araçlarımızla yapıyor ve çok kısa bir süre içerisinde  çiçeğinizin belirttiğiniz adrese ulaşmasını sağlıyoruz.

Dilerseniz tercihinizi en çok beğenilen minyatür ağaç çeşitlerinden biri olan zelkova bonsai bitkisinden yana kullanabilirsiniz. Ferforje sehpa içerisinde harika bir görünüm sergileyen bu tasarım  benzersiz bir hediye seçeneği olması ile de ön plana çıkıyor. Sevgililer günü hediyesi ya da evlenme yıldönümü hediyesi gibi romantik zamanlarda rahatlıkla bu özel tasarıma tercih edebilir ve mutlu etmenin benzersiz keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Kokedama tasarımları için özel olarak dizayn edilen ferforje sehpalar çiçek çeşitlerinin çok daha fazla ön plana çıkmasını sağlıyor.  Bu nedenle çiçeklerin güzelliğinin daha da vurgulayıcı bir görünüm kazanması için kokedama tasarımlarını sizlere ferforje sehpa eşliğinde sunuyoruz.  Minimum düzeyde fiyatlardan faydalanmanız için bu özel tasarımları inceleyerek sipariş vermeniz yeterli olacak.

En Güzel Kokedama Tasarımlarında En Uygun Fiyatlar Burada!

Ferforje sehpada dizayn edilen orkide çiçeği de mutlaka incelemenizi tavsiye ettiğimiz tasarımlar arasında yer alıyor. Özellikle orkide çiçeğini seven yakınlarınıza  harika bir sürpriz yapmak isterseniz rahatlık ve tercihinizi sizler için tasarladığımız bu özel tasarımdan yana yapabilirsiniz.  Muazzam bir görünüme sahip olan orkide kokedama  tasarımı sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz bir çiçek olmakla birlikte kendi yaşam alanlarınızı süslemek için de satın alabileceğiniz çiçek çeşitlerinden biri oluyor. Dilerseniz guzmanya, kalanchoe ve sukkulent bitkilerinin bir arada sunulduğu üçlü tasarımdan yana da seçim yapabilirsiniz.  Minimum fiyat avantajı bu özel tasarım için de geçerlidir.

Sitemiz üzerinden dilediğiniz çiçek için sipariş vermeniz mümkün…  İstanbul içi siparişleri kendi araçlarımızla aynı gün teslim ediyoruz. Seçtiğiniz kokedama  tasarımının teslim edilmesi için uzun süre beklemeniz gerekiyor. Aynı zamanda teslimat için ek bir ücret talep etmediğimizi de sizlere aktarmak isteriz.  Yılın tüm zamanlarında ücretsiz teslimat ve uygun fiyat gibi pek çok farklı ayrıcalıktan faydalanarak çiçek siparişi vermenin keyfini siz de yaşayabilirsiniz.