2 ürün bulundu.

Kuru Çiçek ve Solmayan Gül

Kimi zaman sevdiklerinize buket çiçeklerden ya da kutu çiçek tasarımlarından daha kalıcı bir hediye göndermek isteyebilirsiniz. Elbette çiçeklerin tamamı muhteşem bir güzellik sergiliyor. Ancak dalından koparılan her çiçek bir süre sonrasında solmaya mahkumdur. Sorduklarında güzelliklerini de kaybettikleri için dekoratif açıdan da görevlerini yerine getiremiyorlar. İşte bu nedenle tercihinizi daha kalıcı olması ile ön plana çıkan kurutulmuş çiçekler ve solmayan gül tasarımlarından yana kullanabilirsiniz.

Kalıcı bir hediye göndermek istediğinizde zorlanmadan seçim yapabilmeniz için sizlere eşsiz bir koleksiyon sunuyoruz. Kuru çiçek tasarımlarından oluşan özel aranjmanlar anneye, babaya, sevgiliye, eşe, kardeşe, iş arkadaşına gönderebileceğiniz en şık tasarımlardır.  Çiçeklerin özel bir işlemden geçirildikten sonra neminden tamamen arındırılması ve sonrasında da doğal renklere boyanması ile elde edilen kuru çiçek tasarımları siparişi en çok verilen çiçek çeşitlerinin başında geliyor.

Kurutulmuş Çiçekler Hangi Durumlarda Gönderilir?

Sizin için büyük bir özenle hazırladığımız bu koleksiyon içerisinde pek çok farklı kuru çiçek aranjmanı görebilirsiniz. Renkleri ile büyüleyen güzellikleri ile herkesi kendine hayran bırakan kurutulmuş çiçekler evlerde, ofislerde ve çeşitli işletmelerde  dekoratif açıdan da tercih ediliyor. Bulunduğu her mekanın havasını bir anda değiştirebilen özel aranjmanlar, açılış çiçeği, yeni bebek çiçeği, kız isteme çiçeği ya da terfi çiçeği olarak da tercih edilebiliyor.

Aynı zamanda yeni işe başlayan sevdiklerinize,  avukatlar günü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerde tüm yakınlarınıza kuru çiçek aranjmanları ile sürpriz yapabilirsiniz. Her durumda gönderime uygun olan bu tasarımlar dekoratif açıdan da önem taşıdığı için sevdiklerinizin yaşam alanlarına küçük bir katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Kurutulmuş başaklar ve lavantalar bir arada göz kamaştıran bir güzellik sergiliyor. Bu nedenle  koleksiyonumuz içerisini kuru başak ve lavanta aranjmanları da ekledik.

Solmayan Gül Aranjmanlarını Gördünüz mü?

Sizler için özel olarak hazırladığımız ve en uygun fiyatları eşliğinde hemen inceleyebileceğiniz aranjmanlar arasında solmayan güller de bulunuyor. Sabit stabilize gül tasarımları evlenme yıldönümü, doğum günü, sevgililer günü çiftler için özel olan tüm günlerde rahatlıkla gönderilebilir. Son derece romantik bir görünüm sergileyen solmayan gül aranjmanları kurutulmuş çiçeklerle buluştuğunda ortaya adeta bir sanat eseri çıkıyor.

Rainbow solmayan güller  kuru çiçek tasarımları ile hazırladığımız muazzam aranjman modellerini hemen şimdi sitemizde inceleyebilirsiniz. Solmayan gül aranjmanları özür dileme çiçeği olarak da tercih edilebiliyor. Kırılan kalpleri onarmanız gerektiğinde hiç tereddüt etmeden tercihinizi bu özel tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. Formunu hiç bozulmadan haftalarca koruyabilen tasarımlar elbette dekoratif açıdan da kullanılıyor.

Büyük bir özenle hazırladığımız solmayan gül ve kurutulmuş çiçek çeşitlerini seçenekleriniz azalmadan hemen inceleyin. Seçtiğiniz bir tasarım için uygun fiyatları değerlendirerek hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. İstanbul için siparişleri aynı gün ücretsiz olarak teslim ediyoruz. Bu avantajdan siz de faydalanın.