5 ürün bulundu.

Lilyum Çiçek Siparişi Gönder

Zambakgiller familyasının bir üyesi olan lilyumlar muhteşem bir zarafete sahip olduklarından en çok tercih edilen çiçek çeşitlerinin başında geliyor.  Sevdiklerine çiçek göndermek isteyenler rahatlıkla lilyum çiçekleri kullanılarak hazırlanan özel aranjmanlara yönelebiliyor. Gösterişli bir duruşa sahip olmasının yanı sıra pek çok farklı çiçek türü ile kolaylıkla uyum sağlaması da lilyum  çiçeklerini benzerlerinden ayırıyor. Beyaz, sarı ve renklerde açabilen bu çiçekler için yılın belirli bir mevsimi aslında yok. Yılın her mevsiminde çiçek açabilme özelliğine sahip olan lilyumlar benzersiz güzelliğini belki de buradan alıyor.

Tüm özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz en özel çiçeklerden biri olan lilyumlar  sitemizden sipariş verilerek kolaylıkla temin edilebilir. Lilyum çiçek siparişi gönder diyerek bu benzersiz çiçek tasarımlarına ulaşabilir ve seçtiğiniz bir çiçek için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü gibi  özel zamanlarda daha tercihinize hiç tereddüt etmeden lilyum çiçeklerinin kullanıldığı aranjmanlardan yana yapabilirsiniz.

Lilyum Çiçeği Ne Anlama Gelir?

Bazı çiçeklerin anlamları renklerine göre ya da hangi durumda gönderildiğine göre değişebiliyor. Ancak lilyumlar  için böyle bir durum söz konusu değildir.  Bu çiçeklerin tek bir anlamı vardır ve oldukça nettir: güven! Bu benzersiz çiçekler sonsuz güven anlamına geliyor  ve tüm sevdiklerine de her durumda gönderebileceğiniz çiçeklerden biri olması da işte bu anlamından kaynaklanıyor. Yeni işe başlayan sevdiklerinize başarı dileklerini iletmek ya da terfi alan yakınlarınızı tebrik etmek için bile rahatlıkla bu çiçekleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda doğum günü çiçeği olarak da  lilyum çiçek siparişi gönder diyerek bu özel çiçeğin dilediğiniz adrese teslimatını yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Bu özel çiçeklerin genellikle beyaz renkli olanları tercih ediliyor.  Çünkü beyaz renkli olmaları muhteşem yaprak görünümlerini çok daha fazla ön plana çıkarabiliyor. Bununla birlikte kırmızı güllerle  bir arada kullanıldığında ortaya adeta görsel bir şölen çıkıyor. Dolayısıyla  çiftler için de büyük bir önem taşıyan bu benzersiz aranjmanlar yılın her döneminde rahatlıkla tercih edilebiliyor.  Muhteşem bir güzelliğe sahip olan lilyum çiçekleri tahmin edebileceğiniz gibi farklı çiçek türleri ile de bir arada kullanılabiliyor. Pek çok çiçekle kıyaslandığında daha geniş yapraklara sahip olması hazırlanan aranjmanın da daha gösterişli bir duruş kazanmasını sağlıyor.

Evlilik yıldönümü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde bu güzel çiçeklerin kullanıldığı aranjmanları tercih edebilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz kişiye güvendiğiniz mesajını da iletmiş olacaksınız.  Kimi zaman sevdiklerinize hiç beklemediği bir anda sürpriz yapmanız gerekebilir. Böyle zamanlarda fark yaratan bir çiçek seçimi yapmanız çok daha doğru olabilir. İşte bu noktada devreye lilyum çiçekleri giriyor. Sürpriz çiçeği olarak da tercih edilen ve yılın her döneminde çok büyük bir ilgi gören özel aranjmanlar da lilyum çiçeklerinin kendini bir hale net bir şekilde belli ettiğini söyleyebiliriz.

Lilyum Çiçekleri Ne Zaman Gönderilir?

Bu güzel çiçekler anneler günü ya da babalar günü gibi özel günlerin yanı sıra ilk buluşma çiçeği olarak da tercih edilebilir. Özellikle buket çiçek tasarımlarında kullanıldığında zarafeti ikiye katlanan  çiçekler geçmiş olsun çiçeği olarak da tercih edilebiliyor. Birkaç farklı çiçek türü ve yeşilliklerle hazırlanan özel buketler rahatlatan ya da hastalanan yakınlarınızla geçmiş olsun dilekleriniz iletmeniz için harika bir seçenek olabilir. Yeni eve taşınan yakınlarınıza ev hediyesi olarak da  bu çiçekleri gönderebilirsiniz. Her durumda rahatlıkla tercih edebileceğiniz lilyumlar gelin el çiçeği olarak da muhteşem bir görünüm sergiliyor. 

 bu nedenle gelin buketi tercih yapmak isteyen gelin adayları  öncelikle lilyum çiçeklerini göz önünde bulunduruyor. Bu çiçeklerin en önemli özelliklerinden biri de dalından kesildikten sonra diri formunu uzun süre muhafaza edebiliyor olmasıdır. Dolayısı ile seçtiğiniz aranjman ya da buket modeli uzun süre formunu koruyabiliyor ve benzersiz güzelliğini cömertce sergilemeye devam ediyor. Evlere gönderimin yanı sıra ofislere gönderim için de  rahatlıkla tercihinizi bu zarafet abidesi olan çiçek çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz.

Papatya, gerbera, lale, lisyantüs, gül, şakayık gibi pek çok farklı çiçek de bir arada kullanılabilen lilyumlar  sevdiklerinize hiç beklemediği bir anda çiçek göndermek istediğinizde rahatlıkla rotanızı çevirebileceğiniz çiçek çeşitleri arasında yer alıyor.  Kutuda çiçek tasarımlarına göz attığınızda karşına da bu özel çiçeğin de çıktığını fark edeceksiniz. Şık bir kutu içerisinde hazırlanan tasarımlar oldukça yoğun bir çiçek görünüm sergiliyor ve aralarında son derece romantik bir duruş kazanan modeller de bulunuyor. Tercih yapmakta zorlanırsınız kararınızı vermeden önce mutlaka kutuda çiçek tasarımlarına da göz atın.

En Güzel Lilyum Aranjmanları Sitemizde!

Bu özel çiçek kullanılarak hazırlanan vazolu çiçek tasarımları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Özellikle işyerine ya da hastane ortamı gibi farklı alanlara gönderim yapmak istiyorsanız vazo bulma sıkıntısını ortadan kaldırmak için rahatlıkla tercihinizi vazoda lilyum tasarımlarından yana kullanabilirsiniz. Vazolu çiçek siparişi gönder diyerek rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu tasarım seçenekleri  şık bir görünüm sergiliyor olmasının yanı sıra uygun fiyatlarıyla da yüz güldürmeyi başarıyor.  Sizlere en güzel ve en etkileyici özel aranjman çeşitleri için yıl boyunca en uygun fiyatları sunuyoruz.

Bu arada cazip fiyatlardan faydalanmak istiyorsanız  tercihinizi saksı çiçeği çeşitlerinden yana da kullanabilirsiniz. Ficus benjamin, kauçuk, bonsai, minyatür ağaçlar, meyve ağaçları, yucca çiçeği, areka çiçeği  gibi popülerliğini hiçbir zaman kaybetme yatakta çiçeklerinden yanı sıra guzmanya ve tilandisia gibi sıra dışı bir görünüm sergileyen çiçek çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı dekore etmek için rahatlıkla kullanabileceğiniz canlı bitkiler bakımı ihmal edilmediğinde büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Böylelikle benzersiz güzelliklerini sergilemeye yıllarca devam edebiliyorlar.

Sitemizden uygun fiyat avantajı eşliğinde temin edebileceğiniz hediyelik çiçek çeşitleri de bulunuyor. Bunlar arasında teraryum modellerinin büyük bir ilgi gördüğünü belirtmemiz lazım. Cam fanus içerisinde hazırlanan ve minyatür bitkileri ile hem etkileyici hem de şirin bir görünüm sergileyen bu tasarımlarda süsleme amacıyla bazı aksesuarlara da yer verilebiliyor. Böylelikle belirli bir temanın ön plana çıkarılması,  teraryum çalışmasının sizin adınıza belirli bir mesaj iletmesi mümkün oluyor.  Pratik bir şekilde göz atabileceğiniz teraryum modellerini tüm sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Yeni Bebek Çiçeği Çeşitlerini Hemen İnceleyin

Yeni bebek çiçeği olarak tercih edebileceğiniz ferforjeli tasarımlar mutlaka göz atmanız gereken ürün modelleri arasında yer alıyor. Mavi ve pembe rengin yoğun bir şekilde kullanıldığı ve kimi zaman bebek figürünün de eşlik ettiği bu sevimli çiçek tasarımları bebek sahibi olan yakınlarınızın sevincine ortak olmanızı sağlıyor. Evlere ya da hastane ortamında teslimatları yapabildiğimiz yeni bebek çiçekleri arasında lilyum çiçekleri kullanılarak dizayn edilen modelleri de bulabilirsiniz.

Böylelikle sevdiğiniz çiçeklerin yer aldığı ve ferforje tasarımıyla çok daha etkileyici bir görünüm sergileyen en özel çiçekleri göndermiş olacaksınız. Sizler için birbirinden şık onlarca farklı koleksiyon hazırladık. En güzel çiçek çeşitlerini en uygun fiyatlarla göndermek için  bu tasarımlar arasında seçim yapmanız yeterli oluyor. İstanbul için siparişleri aynı gün ek bir ücret talep etmeden kendi araçlarımızla teslim ediyoruz. Ayrıcalıklı bir şekilde çiçek siparişi vermek istiyorsanız model seçenekleri azalmadan siz de tercihinizi yapın.