13 ürün bulundu.

Mesleklere Göre Gönderilecek Çiçekler

Çiçekler, bünyesinde barındırdığı anlam ve eşsiz görünümleri odağında sevdiklerinize ithaf edebileceğiniz en nadide inceliklerden biridir. Eşsiz  görünümü ve çeşidi ile vücut bulan bu güzellikler, nefis bir auraya sahiptir. Özellikle birçok özel günü taçlandıran naif detaylar arasında yer almaktadır. Bununla sınırlı kalmayarak iş tebriği ve terfi durumlarında da çiçek göndererek sevdiklerinizin yüzündeki tebessümün sebebi olabilirsiniz. İşte tam da bu noktada mesleklere göre gönderilecek çiçekler konusunda sizlere yardımcı olmak için burdayız. Hangi mesleklere ne tür çiçekler gönderilir, gelin birlikte inceleyelim!

İş hayatına yeni adım atmış yakın bir dostunuza incelikte bulunmak istemez misiniz? O halde ona sayfamızda yer alan nefis tasarımlardan birini göndererek varlığınızı hissettirebilirsiniz. Olumsuz şartlar odağında dostunuzu yüz yüze tebrik edememe fırsatını bulamamış olabilirsiniz. Ya da yüz yüze görüşmeden önce onu mutlu etmek için birşeyler yapmak istiyor olabilirsiniz. İşte bu aşamada gerçekleştireceğiniz en güzel incelik çiçek göndermek olacaktır. Örneğin yakınınız bir mimar ise ve yeni bir ofis açtıysa ona dekoratif saksılar ile taçlandırılan tasarımları gönderebilirsiniz. Eşsiz teraryumlar, kadeh saksıda orkideler ve yasemin çiçekleri şıklıkları odağında  tercih edebileceğiniz en doğru seçeneklerden olacaktır. Eğer çiçek gönderimi gerçekleştireceğiniz kişi bir doktor ise, mis kokulu nergisler ve kamkat ağacını tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız işe yeni başladıysa ya da terfi aldıysa gönderebileceğiniz en anlamlı çiçek kuşkusuz şans bambuları olacaktır. Bünyesinde barındırdığı estetik ve zerafet ile sevdiklerinizin yanında olduğunuzu hissettirebilir, güzel dileklerinizi en anlamlı şekilde yansıtabilirsiniz. Mesleklere göre gönderilecek çiçekler nelerdir diye merak edenler için ele aldığımız bu yazıda, önceliğimiz sizleri doğru bir şekilde bilgilendirmek ve memnuniyetiniz olmaktadır. 

Bonsai Ağaç, Kaktüs ve Sukkulentler

İş hayatına yeni adım atan ve ofis açan yakınınıza gönderebileceğiniz en güzel çiçeklerden biri bonsailerdir. Dekoratif görünümü sayesinde onu mutlu etmekle birlikte, ofiste eşsiz bir aura yaratılmasında minik bir incelikte bulunabilirsiniz. Eşsiz saksılarla taçlandırılan bonsai ağaçlar, anlam olarak da hoş bir zerafeti bünyesinde barındırmaktadır. Yeryüzü, cennet, insan ve doğa arasındaki uyumu simgeleyen bu bitkiler, aynı zamanda modern bir görünüme sahiptir. Bodur formları ile sevimli bir görüntü de yaratmaktadırlar. Bu yüzden ofis dekorasyonunun vazgeçilmez şıklıkları arasında yer almaktadırlar.

Mesleklere göre gönderilecek çiçekler arasında yer alan eşsiz parçalardan biri kaktüs ve sukkulentlerdir.  Minimal formları ve yer kaplamama özelliği ile  nefis bir görünüme sahiptirler. Masaların üzerindeki dekoratif duruşu, ofise ayrı bir şıklık kazandırıyor. Muhteşem saksılarla bir araya getirilen kaktüs ve sukkulentler, ofis stilinin en göz alıcı tamamlayıcılarından biridir. Bu yüzden iş hayatındaki yakın dostlarınıza gönderebileceğiniz sevimli ve şık tercihlerin başında gelmektedir.

Teraryumlar ile Ofis Şıklığı

Teraryum, ofis gibi iç mekanlarda tercih edilen en minimal tasarımlardan biridir. Sevdikleriniz hangi mesleğe sahip olursa olsun, nefis teraryumları gönderebilirsiniz. Her zevke ve beğeniye hitap eden bu parçalar, minimal görünümleri ile çok şık bir görünüme sahiptirler. As Çiçek Evi olarak cam fanus ile harmanladığımız teraryum odağındaki tasarımlarımız renkli bir görünümü bünyesinde barındırmaktadırlar. Kaktüs, sukkulent ve orkidelerden oluşan bu şıklık, taç ve yosunlar ile meç edildiğinde ortaya nefis bir görünüm çıkıyor. Kozalak detaylarına da yer verdiğimiz teraryumlarda aynı gün teslimat fırsatını da sizlere sunuyoruz. Örneğin öğretmen olan bir yakınınıza bu tasarımlardan birini göndererek yüzündeki tebessümün sebebi olur, ruhuna dokunabilirsiniz.

Markamızda yer alan geniş ürün yelpazesi, her beğeniye hitap eden çeşitliliğe sahiptir. Özel günlerin vazgeçilmezi olan çiçekler, As Çiçek Evi ayrıcalığı ile hizmetinize sunuluyor. Kaliteli ve özgün tasarımlarda vücut bulan bu nadide güzellikler, dekoratif saksılar ile buluşturularak şık bir görünüm yakalanıyor. Siz de sevdiklerinize sayfamızda yer alan ürünlerden birini göndererek yüreklerini ısıtabilirsiniz. Üstelik uygun fiyat avantajı ve hızlı teslimat fırsatından faydalanmak için hemen sipariş verebilir, hayatınıza anlam katan insanlara incelikte bulunabilirsiniz.