48 ürün bulundu.

Ofis Çiçekleri

Çalışma alanları da aslında bir yaşam alanıdır. Günün çok büyük bir bölümünü ofiste geçiriyorsanız ofisinizi güzelleştirmek için siz de çiçeklerden yardım almalısınız. En güzel  ve en etkileyici ofis çiçekleri  çeşitlerini sitemizden temin edebilir ve aynı gün ücretsiz olarak teslim etmemizi sağlayabilirsiniz. Pratik bir şekilde bakımını yapabileceğiniz ve bu sayede gelişmeye, büyümeye devam etmesini sağlayabileceğiniz çiçek çeşitleri için hemen şimdi sipariş verin.  Bu benzersiz güzellikteki çiçekler ofisinize bambaşka bir hava kazandıracak.

Sitemizde sizlere  onlarca farklı ofis çiçeği  çeşidini inceleme şansını sunuyoruz. Yucca, areka, ficus benjamin gibi popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen çiçek çeşitlerine yönelebilirsiniz.  Bu çiçekleri sizlere tekli ya da iki köklü olarak sunuyor ve dilediğinizi seçerek  ofisinize kazandırmanızı sağlıyoruz.  İç mekanda bakımı yapılabilen bu bitkiler bol miktarda ışık alan herhangi bir yerde konumlandırılabilir. Sulamasına, yeterince ışık almasına ve zamanı geldiğinde toprağının değiştirilmesine dikkat etmeniz  çiçeğinizin hayatta kalması için yeterli olacaktır. Bu bitkileri yaşatmak için yoğun bir çaba göstermeniz asla gerekmiyor.

Sizlere sunduğumuz bu benzersiz koleksiyon içerisinde  her türlü ofis dekorasyonuna uygun olan pek çok farklı çiçeği bulabilirsiniz. Etkileyici bir görünüm sergileyen ofis için çiçek  çeşitleri arasında mini bir orman görünümü sunanlar da yer alıyor. Çok sayıda bitkinin  tek bir saksıda buluşmasından doğan bu benzersiz güzelliği ofisinize kazandırabilirsiniz. Sizlere hem çalışma masasında bakımını yapabileceğiniz hem de yere koyarak dekoratif açıdan kullanabileceğiniz saksı çiçeklerini bir arada sunuyoruz. Salon çiçeği olarak da adlandırılan bu bitkiler mekanın çok daha güzel ve estetik görünmesine yardımcı oluyor.

En Güzel Bonsai Ağaç Çeşitleri Sitemizde

Bonsai ağaç çeşitleri son dönemin en çok beğenilen ve en çok tercih edilen ofis bitkileri  arasında yer alıyor. Ginseng, larex  gibi en popüler minyatür ağaç çeşitlerini sizler için koleksiyonumuza eklemeyi ihmal etmedik. Etkileyici bir görünüm beklentisini fazlasıyla karşılayan bu bitkiler yaşam alanlarının bambaşka bir güzellik kazanmasını sağlıyor. Şık bir  saksı içerisinde dizayn edilen bonsai ağaç  çeşitlerini mutlaka hemen incelemelisiniz. Bu benzersiz güzellikteki bitkilere göz atmadan sakın karar vermeyin.

Geniş yapraklara sahip olan ofiste yetiştirilebilecek çiçekler  daha gösterişli bir görünüm sunabiliyor.  Bu nedenle sitemizde sizlere çok sayıda farklı geniş yapraklı çiçek türünü bir arada inceleme şansını sunuyoruz.  Aynı zamanda sivri yapraklı olan çiçek çeşitlerine de yönelebilir ve hafif dökümlü bir görünüm sergileyen bu çiçekleri tercih edebilirsiniz. Sıra dışı bir duruşa sahip olan örgülü gövde yapısıyla dikkat çeken örgülü benjamin çiçeği de seçenekleriniz arasında incelemeniz için sizi bekliyor.  Kararınızı vermeden önce mutlaka örgülü bir gövdeye sahip olan bu çiçeği de inceleyin.

Para ağacı pachira bulunduğu yere bolluk ve bereket getirdiğine inanılan çiçeklerden biridir. Sevdiklerinize hediye etmek istediğinizde ofis masa çiçekleri  arasından tercihinizi para ağacı yönünde kullanabilirsiniz. Yeni işe başlayan yakınlarınıza ya da terfi alan sevdiklerinize çiçek göndermek istediğiniz de rotanızı hemen bu koleksiyonumuza çevirin. Bu sayede sınırlı sayıda seçenek arasından tercih yapmak zorunda kalmayacaksınız. Sizleri onlarca farklı ofis çiçeği çeşidine bir arada inceleyerek en uygun fiyatlarla sipariş verme imkanı sunuyoruz.  Bu avantajdan mutlaka siz de faydalanmalısınız.

Ofise Gönderim İçin Uygun Saksı Çiçekleri

Paşa kılıcı çiçeği, antorium çiçeği, marginata gibi çiçek çeşitleri ofise gönderim için uygun olan büro çiçekleri  arasında yer alıyor. Rahatlıkla sevdiklerinizin işyerine çiçek göndermek istediğinizde bu bitkileri tercih edebilirsiniz. Yöneticiye ya da iş arkadaşına çiçek göndermek isteyenler de şu anda en doğru adreste bulunuyor. Sadece ofise gönderime uygun çiçeklerden oluşan bu benzersiz koleksiyon içerisinde farklı bitkilerin tek bir saksıda buluştuğu  özel aranjmanlar da yer alıyor. Dilerseniz son derece dinamik bir görünüm sergileyen bu özel aranjmanları da tercih edebilirsiniz.

Bu arada menekşeler gibi ofiste bakılabilecek çiçekler  çalışma masalarına da hayat veriyor.  Çalışma masası dekorasyonunu renklendirmek isteyenler rahatlıkla daha minyatür bir yapıya sahip olan menekşe gibi çiçek çeşitlerini tercih edebilir. Bu çiçekler hediye olarak da iş yerlerine gönderilebiliyor. En güzel ve en estetik saksı çiçeklerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinize de gönderebilir ve mutluluğun mimarı olabilirsiniz.

Sitemizde sizlere canlı ofis ağaçları  çeşitlerini de sunuyoruz. Minyatür palmiye çeşitleri gibi en güzel bodur ağaçları sizlerle buluşturuyoruz.  Sadece ofislerde değil evlerde de bakımı yapılabilen minyatür ağaç çeşitlerini mutlaka incelemelisiniz. Popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen bu bitkiler arasında iki köklü olarak hazırlananlar da yer alıyor. Daha yoğun yaprak görünümü isteyenler için iki köklü saksı bitkileri çok daha ideal bir seçenek olabilir. Sitemizde bu bitki çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sivri Yapraklı Saksı Çiçeklerini Hemen İnceleyin

Kentia, areca, yucca gibi sivri yapraklara sahip olan büyük ofis çiçekleri  çeşitlerini de sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyoruz. Oldukça yoğun bir yaprak görünümüne sahip olan bu bitkileri hemen şimdi inceleyebilir ve seçtiğiniz çiçekler için sipariş verebilirsiniz. Ofislerde dekorasyona  muazzam bir katkıda bulunan minyatür meyve ağaçlarını da incelemenizi tavsiye ederiz. Minyatür meyve ağaçları meyve vererek son derece güzel bir görünüm sergiliyor. Açılışlara gönderebileceğiniz minyatür ağaçlar evinizi dekore etmek için de tercih edebileceğiniz bitki çeşitleri arasında yer alıyor.

4 köklü marginata gibi çiçekler  ofisinde az sayıda çiçek bulundurmak isteyenler için ideal bir seçim olabilir. 4 köklü olması nedeniyle oldukça yoğun bir yaprak görünümü sunabilen bu özel bitkileri de sitemizden temin edebilirsiniz. Tüm yıl boyunca canlı ofis çiçekleri  için sizlere en uygun fiyatları sunmayı ihmal etmiyoruz. Sıra dışı görünümü ile ön plana çıkan kraton bitkisi gibi özel çiçek çeşitleri için de makul fiyat politikamızı koruyoruz. En gösterişli çiçek çeşitlerini tercih etmeniz yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmak zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor.

Rengarenk kalanchoe çiçeklerinden oluşan muhteşem bir saksı da ofis masalarına renk katabilir. İş arkadaşlarınıza göndermek için rahatlıkla rotanızı bu renkli açan çiçek çeşitlerine çevirebilirsiniz. Sitemizde her zevke uygun ve her türlü ofis dekorasyonuna anında katkıda bulunabilecek olan çiçekleri bir arada inceleyin. Aynı gün istanbul’un tüm semtlerinde ücretsiz teslimat yapıyoruz. Hem eve hem de işyerine teslimat için rahatlıkla sitemizi tercih edebilir ve keyifle siparişinizi iletebilirsiniz.

Ofis Çiçeklerinde En Uygun Fiyatları Sunuyoruz

Bundan böyle yaşam alanlarınızın şıklığını taçlandırmak ve çiçeklerle çok daha güzel bir ortam yaratmak istediğinizde hemen sitemize gelin. Her bütçeye uygun çiçek çeşitlerine göz atarak seçiminizi yapın! Ofislerin yanı sıra evlerde de  bakımı yapılabilecek olan saksı çiçeklerinin bazıları güneş ışığına direkt ihtiyaç duyuyor. Bazı çiçekler ise sadece dolaylı yoldan güneş ışığından faydalanıyor ve aydınlık bir yere koymanız bu çiçeklerin yetişmeye devam etmesi için yeterli oluyor. Sizlerle buluşturduğumuz saksı çiçeklerinin tamamı bakımı son derece kolay olan çiçeklerdir. Bu nedenle sevdiklerinize de rahatlıkla çiçek çeşitlerini gönderebilirsiniz. İç mekanın yanı sıra balkonlar ve teraslarda da bakımı yapılabilen çiçeklere hemen göz atın.