48 ürün bulundu.

Öğretmene Çiçek Gönder

Eğitim neferleri yıl boyunca çiçeklerle mutlu olmayı fazlasıyla hak ediyor. Bu nedenle öğretmenlere çiçek göndermek için yılın sadece belirli zamanlarının gelmesini beklemeye hiç gerek yok. Dilediğiniz zaman  sitemize tıklayarak öğretmene çiçek gönder diyebilir ve en güzel çiçek tasarımlarının siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığımız bu koleksiyonu içerisinde aradığınız tüm çiçek tasarımlarını alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz. Böylelikle bir yandan zengin bir model seçeneği yelpazesi arasından tercih yapmanın keyfini yaşarken diğer yandan uygun fiyatlarla çiçek siparişi vermenin avantajından faydalanmış olacaksınız.

Bu benzersiz koleksiyonumuz, tamamı öğretmenlere gönderim için uygun olan tasarımlarından oluşuyor. Bu nedenle karşınıza çıkan çiçek çeşitlerinden herhangi birini gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Öğretmenler günü çiçekleri olarak da tercih edebileceğiniz tasarım seçenekleri  en taze çiçekler kullanılarak büyük bir özenle hazırlanıyor. Yıl boyunca sizlere uygun fiyatlara sunmayı da ihmal etmiyoruz ve böylelikle tüm öğretmenlerimize en güzel çiçekleri göndererek mutluluğun mimarı olmanızı sağlıyoruz. Hemen şimdi bu özel çiçek tasarımlarını incelemeye başlayın.

Görenleri Hayran Bırakan Buket Çiçek Çeşitleri

Sitemizde sizlere görenleri kendine hayran bırakan buket çiçek tasarımlarını da sunuyoruz. Muazzam bir güzelliğe sahip olan bu çiçekler  arasından dilediğinizi seçerek dakikalar içerisinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.  En güzel buket çiçek tasarımları arasında papatya, gül, şakayık, lale, lilyum, lisyantüs, antorium, orkide, menekşe, sümbül ve  daha pek çok özel çiçeğin kullanıldığı modeller de bulunuyor. Mevsim yeşillikleri ile süslenerek çok daha güzel bir görünüm kazanması sağlanan çiçek tasarımları öğretmenlerinizin doğum gününde ve aynı zamanda öğretmenler gününde de rahatlıkla tercih edilebilir.

Buket çiçek tasarımlarını alternatif arayanlar ise kutuda çiçek modellerini inceleyebilir. Son derece şık bir görünüme sahip olan kutu içerisinde en güzel çiçekleri kullanarak hazırladığımız özel aranjman modelleri öğretmenler için harika bir seçenek olabiliyor. Hediyelik çiçek arayanlar da rotasını  kutuda çiçek modellerine çevirebilir. Muhteşem bir görünüme sahip olan bu çiçekler arasında öğretmeninizin adının baş harfinin güllerle yazıldığı modelleri de bulabilirsiniz. Etkileyici bir çiçek seçimi yapmak istiyorsanız hiç tereddüt etmeden kutuda çiçek tasarımları arasından dilediğinizi seçin ve öğretmene çiçek gönder diyerek siparişinizi hemen bize iletin.

Şık bir vazo içerisinde dizayn edilen  çiçek tasarımları da seçenekleriniz arasında bulunuyor.  En az çiçekler kadar güzel saksıları ve vazoları kullanarak hazırladığımız bu tasarımlar  okula çiçek siparişi göndermek isteyenler için daha cazip bir seçenek olabilir. Son kararınızı vermeden önce mutlaka vazo içerisinde ya da saksı içerisinde dizayn edilen  çiçek tasarımlarını gözden geçirin. Böylelikle hayal ettiğiniz çiçek tasarımına en yakın olan modeli bulmanız uzun sürmeyecektir. Pratik bir şekilde inceleyebileceğiniz öğretmenler için çiçek tasarımları  en taze çiçeklerle hazırlandığından formunu uzun süre koruyabiliyor.

Kurutulmuş Çiçek Modelleri ve Solmayan Güller

Eğer öğretmeniniz için daha kalıcı bir hediye seçimi yapmak istiyorsanız bu durumda tercihinizi  solmayan gül modellerinden yana kullanabilirsiniz. Stabilize çiçek çeşitleri sitemizde mevcut ve sizlere bu ürün modellerine de uygun fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz.  Uzun süre kalıcı olan ve öğretmeninizin baktıkça sizi hatırlayacağı bu özel tasarım çiçek aranjmanları dekoratif amaçlı olarak da harika bir seçenek olabiliyor. Sitemizden kolaylıkla temin edebileceğiniz  solmayan gül tasarımlarını alternatif olarak kurutulmuş çiçek modellerini de inceleyebilirsiniz.

Özel bir işlemle kurutulan ve sonrasında da renklendirerek muhteşem bir görünüm kazandırılan  kurutulmuş çiçek aranjmanları her durumda sevdiklerinize gönderebileceğiniz çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Sitemizden pratik bir şekilde inceleyebileceğiniz kurutulmuş çiçek modelleri öğretmenlerinizin yaşam alanlarına harika bir güzellik kazandırabilir. Bu nedenle kurutulmuş çiçek aranjman modellerinin de son derece güçlü bir seçenek olduğunun altını çizmek gerekir.  Sitemizden bu ürün modellerini satın almak ve sipariş vermek için gayet düşük bir bütçe ayırmanız yeterli olabiliyor.

Öğretmen ve Öğrenci Temalı Teraryum Modelleri Sitemizde!

Seçenekleriniz arasında bir kara akvaryumu olarak adlandırılan teraryum modelleri de bulunuyor.  Canlı bitkiler ve minyatür boyda aksesuarlar kullanılarak hazırlanan, cam fanus içerisinde harika bir görünüm sergileyen teraryum tasarımları öğretmenler için ideal bir hediye seçeneği olabilir. Aynı zamanda sitemizde öğretmen ve öğrenci temalı olarak dizayn edilen teraryum tasarımları da yer alıyor. Minyatür boyda bitkilerle dizayn edildiği için dekoratif amaçlı olarak da rahatlıkla tercih edilebilen bu tasarımlar yeni işe başlama çiçeği ya da terfi çiçeği olarak da büyük bir ilgi görüyor. Sitemizde en güzel teraryum modellerini bulabilir başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm sevdiklerinize teraryumlarla harika sürprizler yapabilirsiniz.

Kaktüs aranjmanları ve sukulent çeşitleri yine cazip bir seçenek olarak incelemeniz için sizi bekliyor. Farklı kaktüs türlerinin tek bir noktada buluştuğu özel aranjmanlar ya da tek bir kaktüs çiçeğinin büyüleyen güzelliğine cömertçe sergilediği aranjman modelleri rahatlıkla tercih edilebilir.  Kaktüs aranjmanları ve sukulent çeşitleri popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen bitki çeşitleri arasında yer alıyor. Öğretmenler gününü yanı sıra anneler günü ya da babalar günü gibi özel günlerde de rahatlıkla kaktüs aranjmanları için sitemize tıklayarak sipariş verebilirsiniz.  Böylelikle en güzel kaktüs çeşitleri ve en etkileyici sukulent modellerini minimum düzeyde bütçe ile satın alma şansını elde etmiş oluyorsunuz.

Dekoratif bir çiçek seçimi yapmak isterseniz şans bambusu modellerini tercih edin. Bulunduğu yere iyi şans getirdiğine inanıyor ve bu nedenle şans bambuları tüm yıl boyunca çok büyük bir ilgi görüyor. Şık bir vazo içerisinde dizayn edilen tasarım seçenekleri  geçmiş olsun dileklerimizi iletmek ya da yeni ev alan sevdiklerine de ev hediyesi göndermek gibi amaçlarla da tercih edilebilir. Terfi alan yakınlarınıza hediyelik olarak şans bambusu gönderebilirsiniz. Egzotik bir duruşa sahip olan bu tasarımları mutlaka detaylıca inceleyin.

Saksı Çiçekleriyle Öğretmenlerinizi Mutlu Edin!

Sitemizden kolaylıkla temin edebileceğiniz saksı çiçeklerini de unutmamak gerekiyor. Yucca, areka, kauçuk bitkisi, massengena, bonsai ağaçlar,  minyatür meyve ağaçları, guzmanya ya da tilandisia gibi bitkiler her durumda gönderime uygun olan hediyelik çiçekler oluyor. Bu nedenle başta öğretmenler günü olmak üzere tüm özel günlerde sevdiklerinize saksı çiçekleri gönderebilirsiniz. Yaşam alanlarına dekore etmek için uzun yıllardır en çok tercih edilen çiçek çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. İç mekanlarda bakımı yapılabilen bu çiçekler bakımı ihmal edilmediğinde büyüleyen güzelliklerini yıllarca sergileyebiliyor. Bu nedenle rahatlıkla rotanızı saksı çiçeği çeşitlerine çevirebilirsiniz. Orkide ve menekşe gibi daha küçük ebatlarda olan saksı çiçekleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Aynı zamanda iki köklü ya da üç köklü olarak yetiştirilen saksı bitkilerini de gözden geçirebilirsiniz.  Son derece şık bir saksı içerisinde hazırlanan bu bitkiler yüz güldüren fiyatları eşliğinde incelemeniz için sizi bekliyor. İstanbul için siparişleri aynı gün kendi araçlarımız ile teslim ediyoruz. Hangi çiçek tasarımına tercih ederseniz edin teslimat için ek bir ücret talep etmiyoruz. Ayrıcalıklı ve bir o kadar da avantajlı bir çiçek siparişi vermek istiyorsanız şu anda en doğru adrestesiniz. Öğretmene çiçek gönder diyerek hemen siparişinizi iletebilirsiniz. Çiçek göndermek istediğiniz her an öncelikle sitemize tıklayın ve seçeneklerinizi keyifle değerlendirin.