3 ürün bulundu.

Şans Bambuları

Bulundukları her ortama iyi şans ve özellikle de para getirdiğine inanılan şans bambusu çeşitleri estetik duruşlarıyla dekorasyonun eşsiz bir parçası haline geldi. Sadece ev değil, işyeri dekorasyonlarında da artık sıklıkla şans bambusu çeşitlerine yer veriliyor. Siz de yaşam alanlarınızı bu benzersiz tasarımlarla süslemek için hemen şans bambusu siparişi verin. Sizler için hazırladığımız şans bambularıyla yaşam alanlarınızın güzelliğini taçlandırabilirsiniz.

Aynı zamanda iyi şansa ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz yakınlarınıza da anlamlı bir hediye göndermek isterseniz, şans bambularından daha iyi bir seçenek bulamazsınız. Mutluluk, bolluk ve uzun ömür dileklerinizi iletmenizin en zarif yolu olan şans bambusu siparişi için doğru adrestesiniz. Sadece birkaç dakika içerisinde siparişinizi oluşturabilir ve dilediğiniz adrese teslimatın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İyi Şans ve Mutluluk Getirdiğine İnanılan Şans Bambuları

Hastalanan ya da bir kaza atlatan sevdiklerinize de geçmiş olsun dileklerinizi şans bambuları ile iletebilirsiniz. Aynı zamanda yeni işe başlayan ya da terfi alan sevdikleriniz için de başarı  ve şans dileklerinizi bambularla iletmeniz son derece zarif bir tercih olur. İşyerlerinin dekorasyonunda da sıklıkla kullanılan bambular sevdiklerinizin ofisine güzel bir katkıda bulunmanızı da sağlar. Aslında şans bambuları her durumda gönderime uygun olan çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Bu nedenle “hangi çiçek gönderilir” konusunda tereddüt ettiğiniz her an tercihinizi rahatlıkla bambulardan yana kullanabilirsiniz.

Uzun cam vazo içerisinde hazırlanan 3, 5 ya da 7 adet şans bambusunun bulunduğu  tasarım seçeneklerine hemen şimdi göz atabilirsiniz. Evinizin ya da işyerinizin herhangi bir yerinde konumlandırabileceğiniz bambular her türlü dekorasyon stili ile anında uyum yakalıyor. Bu nedenle nasıl bir dekorasyon tarzının hakim olduğuna bakmaksızın rahatlıkla şans bambularını yaşam alanlarınıza kazandırabilirsiniz. Zarif ve etkileyici bir görünüm elde etmeniz için bambu siparişi vermeniz yeterli olacak!

Açılışlara Şans Bambuları Gönderin!

Açılış yapan sevdiklerinize de şans bambuları gönderebilirsiniz.  Açılışlara mutlaka çelenk göndermek durumunda değilsiniz. Daha kalıcı bir hediye seçimi yapmak istediğinizde de rahatlıkla rotanızı bu zarif ve şık tasarımlara çevirin. Ekleyeceğiniz güzel bir mesaj ile birlikte şans bambularını dilediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Bu sayede uygun fiyatlı bambu siparişi vermenin keyfini de doyasıya yaşamış olacaksınız. Alt bölümü düz, üst kısmı ise kıvrımlı bir görünüme sahip olan bambular, deniz kabukları ve nazar boncukları ile süslenerek çok daha etkileyici bir görünüm kazanıyor.

Vazo içerisinde tasarlanan süslemeler bambu modellerinin daha zarif ve güzel görünmesini sağlıyor. Sizlere sunduğumuz tasarımlar arasında saleks dalları ile süslenen ve şıklığı adeta ikiye katlanan modeller de mevcut. Daha gösterişli bir duruş sergileyen bu tasarımlara da hemen göz atın. Tükenmeden siz de tercihinizi yaparak siparişinizi iletin. Bolluk ve para getirdiğine inanılan bambuların boyu yaklaşık 70 cm civarında! Zarif kıvrımları ve yapraklarıyla yaşam alanlarında egzotik bir atmosfer yaratabiliyor. Evinizin ya da ofisinizin kullanılmayan bir köşesine koyabilirsiniz. Şans bambusu fiyatları son derece uygun ve bu fırsattan hemen şimdi siz de faydalanın!