Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Ödeme Güvenlik Teslimat İletişim

Şans Bambuları

Suda yaşayan bambu dekoratif olup ofis, büro ve evlerimizde bulunabilecek egzotik bir bitkidir.

Suda Yetişen Şans bambusu aynı zamanda "lucky bambu-şans bambusu " olarak bilinmektedir.Bu sadece bizde değil tüm dünyada böyledir.

Sebebi ise bambu bitkisinin yaşadığı eve şans ve refah getireceğine inanılmasıdır. Ancak evde yaşamaya uygun kıvrımlı ve suda yetişen bu bitki aslında bambu değildir. Dreceana bitkileri ailesinden gelen bu bitkiler iç mekanda yetiştirmeye uygun bakımı kolay olduğu için işyerlerinden evlere kadar pek çok iç mekanda popülerlik kazanmıştır. Topraklı saksılar yerine su dolu vazolarda satılan bambu bitkisi iç mekanlara estetik bir görünüm katmaktadır.

DEVAMINI OKU
İyi Şanslar
İyi Şanslar 5 Bambu
153
,00 TL
(+ KDV)
Sağlık ve Şans-7 Bambu
Sağlık ve Şans-7 Bambu
175
,00 TL
(+ KDV)

Kurumsal Faydalı Bilgiler Müşteri Hizmetleri Nişantaşı As Çiçek Evi   © 1979 - 2018
» Hakkımızda » Çiçek - Bitki Bakımı » Nasıl Sipariş verebilirim? 1979 Senesinde İstanbul un Güzide Semtlerinden Nişantaşında Çiçekçilik Faliyete Başlayan Firmamız Müşteri Memnuniyeti, her gün taze çiçekler,uygun fiyat,hızlı çiçek teslimatı ilkesini benimsemiştir. En Özel Çiçekler, Canlı Çiçek Arajmanları,Özel Saksı Çiçekleri,Minyatür Portakal Ağacı,Bonsai Çeşitlerini 7/24 online Çiçek Siparişi İle Müşterilerine Sunmaktadır. Çiçek Siparişleriniz kendi personelimiz ve araçlarımızla dağıtımı yapılmaktadır.
» Hizmetlerimiz » Burçlar ve Çiçekler » Mesafeli Satış Sözleşmesi
» Ödeme » Çiçek Hazır Mesajları » İptal & İade Prosedürü
» Güvenlik » Çiçeklerin Anlamı » Kullanım Koşulları
» Teslimat » Özel Günler » Gizlilik Bildirimi  
» nişantaşı çiçekçi   » Blog