2 ürün bulundu.

Stabilize Çiçek

Çiçekler her daim en güzel duygulara tercüman oluyor ve kuşkusuz herkesin yüzünde kocaman bir gülümseme yaratıyor. Muhteşem bir görünüme sahip olan ve zarafetiyle görenleri kendine hayran bırakan en güzel çiçek çeşitlerini sitemizde bulabilir, yüz güldüren fiyatlar eşliğinde seçtiğiniz tüm tasarımların çok kısa bir süre içerisinde dilediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Sitemizde tüm yıl boyunca sizleri son derece zengin bir  seçenek yelpazesi sunarak zevklerinizden ya da aradığınız çiçeklerden ödün vermeden tercih yapmanıza olanak tanıyoruz.  Bundan böyle çiçek siparişi vermek istediğinizde sitemize gelebilir ve böylelikle çok sayıda farklı tasarım seçeneği arasından tercih yapmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz.

Aradığınız çiçeği kolaylıkla bulabilmeniz için özel koleksiyonlar hazırladık. Böylelikle beğendiğiniz bir koleksiyonun üzerine tıklayarak muhteşem bir güzelliğe sahip olan çiçek tasarımlarını gözden geçirmeye başlayabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında stabilize çiçek çeşitleri de yer alıyor. Stabilize olarak tabir edilen çiçekler çeşitli özel işlemlerden geçirildikten sonra sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu çiçekler öncelikle özel bir yöntemle tüm neminden  arındırılıyor.  Tüm neminden arındırılmasının nedeni çürümesini ve kurumasını önlemek oluyor.

Sonrasında da şoklama olarak da tabir edilebilen farklı bir yöntemden daha geçiriliyor. Böylelikle  dalından kesilmiş olmasına karşın görünümünü uzun süre hiçbir şekilde bozulmadan koruyabiliyor. Aynı zamanda doğal görünümünü de korumayı başardığı için stabilize çiçeklerin yapay çiçekler ile kesinlikle karıştırılmaması gerekiyor. Sitemizde en güzel stabilize çiçek çeşitlerini inceleyebilir ve dilediğiniz zaman sipariş vererek istediğiniz herhangi bir adrese teslimatı yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Stabilize Çiçek Çeşitleri Hangi Durumda Gönderilir?

Öncelikle bu çiçek çeşitlerinin özellikle çiftler tarafından tercih edildiğini belirtmemiz gerekir. Bu nedenle sevgililer günü, evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü  ya da doğum günü gibi zamanlarda daha yoğun bir şekilde siparişi alabiliyoruz. Çeşitli süsleme çalışmalarıyla çok daha etkileyici bir görünüm kazandırılan ve böylelikle görenleri kendine hayran bırakan bu özel aranjman çeşitleri  evlilik teklifleri ya da ilk buluşma için de gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Özellikle kırmızı güller yerine daha farklı bir tasarım seçeneğine yönelmek isteyenler için stabilize çiçeklerin daha cazip bir seçeneğe dönüştüğünü belirtebiliriz.

Bu özel tasarımlar anneler ya da babalar günü için de tercih edilebilir. Aynı zamanda öğretmenler günü için de rahatlıkla rotanızı bu benzersiz tasarımlara çevirebilirsiniz. Muazzam bir görünüme sahip olması nedeniyle her durumda gönderime uygun olan stabilize çiçekler  açılış çiçeği olarak da tercih edilebiliyor. Çünkü dekoratif amaçlı olarak da büyük bir ilgi görüyor. Buket çiçek tasarımlarından çok daha kalıcı olması nedeniyle evlerin ya da iş yerlerinin süslemesinde bu özel çiçek tasarımlarından ziyadesi ile faydalanıldığını belirtelim. Siz de sadece sevdiklerinize göndermek için değil yaşam alanlarınızı dekore etmek ve çiçeklerin muazzam güzelliği ile buluşturmak için de sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Pek çok farklı çiçek tasarımı stabilize edilebiliyor ve böylelikle daha uzun süre formunu koruması sağlanabiliyor. Ancak bunlar arasında en çok tercih edilenin güller olduğunu belirtmemiz gerekir. Çiftlerin bu özel çiçeklere büyük bir ilgi göstermesi de stabilize işlemi için güllerin daha yoğun bir şekilde tercih edilmesini beraberinde getiriyor. Haliyle solmayan gül siparişi vermek için de gönül rahatlığı ile tercihinizi sitemizden yana yapabilir ve son derece düşük olan fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Romantik Solmayan Gül Aranjmanları da Sitemizde!

Çiftler için özel olarak dizayn edilen ve kırmızı güllerin solmayan güle dönüşmesinden doğan romantik aranjmanlar her durumda rahatlıkla tercih edebileceğiniz çiçekler oluyor. Sevdiğiniz kişinin adının baş harfinin stabilize güller ile yazılmasını da sağlayabilirsiniz. Sitemizde sizlere bu özel tasarım seçeneklerini de sunuyor ve üstelik gayet düşük rakamlar ile sipariş vermenizi sağlıyoruz. Bunun yanı sıra özel olarak renklendirilen ve gökkuşağının en güzel renklerini yansıtan gül modelleri de her durumda sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz çiçekler arasında mevcut.

Rainbow olarak da adlandırılan bu özel tasarımları sitemizde hemen şimdi inceleyebilir ve dilediğiniz adrese teslimatın yapılması için hemen sipariş verebilirsiniz. Ancak seçeneklerinizin sadece stabilize güllerden ibaret olmadığını da belirtmek gerekir. Yeni bebek çiçeği ya da terfi çiçeği gibi farklı zamanlar için tercih edebileceğiniz en özel çiçek aranjmanları da sitemizde mevcut ve rahatlıkla tercihinizi bu modellerden yana yapabilirsiniz. En taze ve en diri çiçek çeşitlerini kullanarak dizayn ettiğimiz modeller sayesinde prestijinize uygun bir çiçek siparişi de vermiş olacaksınız.

Buket çiçek tasarımları da her durumda gönderimi yapılabilen aranjmanlardır. Mevsimin en güzel yeşillikleri ile süsleyerek hazırladığımız buket çiçek tasarımları doğum günü çiçeklerinden yeni işe başlama çiçeklerine kadar hemen her durumda gönderilebiliyor. Aynı zamanda ilk buluşma için ya da geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için de rahatlıkla bu tasarım seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Vazolu çiçek tasarımları da güçlü bir seçenek olarak sitemizde sizi bekliyor. En az çiçekler kadar güzel vazo modellerini kullanarak dizayn ettiğimiz bu modellere de göz atmayı sakın unutmayın.

En Özel Saksı Çiçeği Çeşitleri Sitemizde!

Saksı çiçekleri dekoratif amaçlı olarak da tercih edilebildiği için popülerliğini asla kaybetmeyen çiçeklerdendir. Yucca, şeflera, areka gibi büyük salon çiçeklerine alternatif olarak tercihinizi kauçuk bitkisinden ya da ficus benjamin çiçeğinden yana da yapabilirsiniz. Elbette daha küçük ebatlarda olan ve her yerde rahatlıkla bakımını yapabileceğiniz menekşe çiçeği, orkide çiçeği ya da kalanchoe çiçeği de seçenekleriniz arasında mevcut. Açılışlara ya da ofise çiçek göndermek istediğinizde rahatlıkla bu bitkileri tercih edebilirsiniz. Büyük bir özenle yetiştirdiğimiz minyatür meyve ağaçları ve bonsai ağaç çeşitleri de tercih edilebilir.

Minyatür limon ve kumkuat ağacı ya da minyatür mandalina ağacı gibi bitkileri tercih ettiğinizde de yüz güldüren fiyat avantajından faydalanmış olacaksınız. Bu arada sipariş vermeden önce mutlaka teraryum modellerini de inceleyin. Cam fanus içerisinde canlı bitkiler ve çeşitli aksesuarlar kullanılarak dizayn edilen teraryum modelleri sevdiklerinize bir mesaj iletmenizi de sağlar. Çünkü bu tasarımlar belirli bir tema kullanılarak hazırlanıyor. Ofis ya da anne bebek temalı olarak hazırlanan modelleri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Elbette sitemizde teraryumlar da en güzel materyaller ile hazırlanıyor ve minimum fiyatları da yüz güldürmeyi başarıyor.

Kurutulmuş çiçek tasarımları mutlaka incelemenizi tavsiye ettiğimiz model seçenekleridir. Pratik bir şekilde göz atabileceğiniz kurutulmuş çiçek modelleri muhteşem görünümleri ile ön plana çıkıyor. Dalından yeni kesilen çiçeklere nazaran çok daha kalıcı olmaları ise dekoratif olarak da bu çiçek modellerinin büyük bir ilgi görmesini beraberinde getiriyor. Renkleri be doğal görünümleri her durumda bu benzersiz tasarımlar için sipariş verme nedenlerinizden biri olacak.

Sitemizden sipariş vermeniz artık çok kolay! yapmanız gereken sadece özel koleksiyonlarımızı incelemek ve seçtiğiniz bir çiçek için dakikalar içerisinde siparişinizi oluşturmak! Ardından uygun fiyatlardan ve indirimlerden faydalanarak ödemenizi yapabilirsiniz. İstanbul içi siparişleriniz aynı gün teslim ediyoruz. Teslimatı kent içerisinde kendi araçlarımızla yapıyoruz. Üstelik çelenk modelleri de dahil olmak üzere tüm çiçek siparişlerinde ek bir ücret talep etmiyoruz. As Çiçek Evi ayrıcalıklarından faydalanın!