2 ürün bulundu.

Sümbül Çiçeği Siparişi Gönder

Muhteşem kokularıyla ön plana çıkan ve çok sayıda kişinin en sevdiği çiçek olma özelliğini taşıyan  sümbüller her durumda sevdiklerinize gönderebileceğiniz çiçek çeşitlerinin başında geliyor. Sitemiz üzerinden sümbül çiçeği siparişi gönder  diyerek bu benzersiz çiçeklere ulaşabilir ve sevdiklerinize sümbüllerle harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Özel günlerin yanı sıra sıradan bir günde çiçek göndererek sürpriz yapmak istediğiniz her an rotanızı rahatlıkla sümbül çiçeklerine çevirebilirsiniz. Sitemizde sizlere sümbül çiçekleri kullanarak hazırladığımız onlarca farklı çiçek aranjmanını bir arada sunuyoruz. Aynı zamanda uygun fiyatlarla sipariş verme imkanı da burada!

2 binden fazla türü bulunan sümbül çiçeği ilkbahar geldiğinde mavi renkte çiçekler açarak benzersiz güzelliğini cömertçe sergilemeye başlar. Aynı zamanda mavi ve mor renklerde sümbüller de olduğu gibi alacalı bir görünüme sahip olan sümbül çiçekleri de doğada bulunuyor. Sümbül çiçeği siparişi gönder  diyerek sevdiklerinize bu güzel çiçekleri göndermek istediğinizde karşınıza da uygun fiyatlarla birlikte pek çok farklı çiçek seçeneği de çıkacak.  Zambakgiller familyasından bir üyesi olan sümbül çiçekleri pek çok farklı çiçek türüne anında uyum sağlayabiliyor.

Sümbül çiçekleri sonsuz sevgi ve bağlılık anlamına geldiği için çiftler tarafından da sıklıkla tercih edilen çiçek çeşitlerinin başında geliyor. Karşı tarafa duyulan sevginin büyüklüğünü ifade etmek için sümbül çiçekleri tercih edilebiliyor. Bu nedenle sevgililer günü ya da evlenme yıldönümü gibi özel günlerde rahatlıkla kırmızı güllerle birlikte sümbül çiçeklerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle sıklıkla kırmızı gül gönderiyor sanız ve artık fark yaratan bir tercih yapmayı istiyorsanız rotanızı hemen muhteşem bir kokuya sahip olan sümbül çiçeklerine çevirin.

En Güzel Sümbül Çiçekleri Sitemizde!

Sümbül çiçekleri pek çok farklı çiçek türü ile rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Bu nedenle  hazırladığımız özel aranjmanlarda sıklıkla sümbül çiçeklerini de kullanıyoruz.  En güzel ve en etkileyici sümbül aranjmanlarını sitemizden temin edebilir ve böylelikle sevdiklerinizi bu benzersiz çiçeklerle mutlu edebilirsiniz. Anneler günü ve babalar günü çiçeği olarak da sümbül çiçekleri tercih edilebilir. Aynı zamanda yeni işe başlayan sevdiklerinize başarı dileklerini iletmek için bu harika çiçekleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tarifi yalan yakınlarınıza ya da bir başarı elde eden sevdiklerinize tebrik mesajlarınızı iletmek için de sümbül çiçeklerinin harika bir seçenek olduğunu belirtmek gerekiyor.

Canlı renkleri ve aynı zamanda dalından kesildikten sonra uzun süre diri formunu koruyabilmesi bu çiçeklerin en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Hafif dökümlü bir görünüm sergileyen sümbül çiçekleri de masa çiçeği tasarımlarında ya da özel organizasyonlar için hazırlanan butik çiçek tasarımlarında sıklıkla kendine bir yer bulmayı başarıyor. Sümbüller güller, papatyalar, lilyumlar, lisyantüsler, laleler, gerbera çiçekleri, şakayıklar, hüsnüyusuf çiçekleri ve daha  onlarca farklı çiçek türü ile bir araya geldiğinde ortaya tam bir görsel şölen çıkıyor. Bu nedenle buke çiçek tasarımlarında da sıklıkla sümbül çiçeklerini görebiliriz.

Buket çiçek tasarımlarında sümbül çiçekleri süsleme amacıyla da kullanılabiliyor. Bununla birlikte şık bir kutu içerisinde hazırlanan kutu çiçek tasarımlarında da onlarca farklı çiçek türü ile birlikte sümbül çiçeklerini de  kullanıyor ve böylelikle ortaya muhteşem bir güzelliğin çıkmasını sağlıyoruz. İlk buluşma çiçeği olarak da tercih edilebilen sümbüller özellikle kokularıyla bulunduğu ortamın havasını bir anda değiştirebiliyor. Bu nedenle yaşam alanlarında sıklıkla canlı çiçeklere yer verenler için sümbüllerin harika bir seçenek olduğunu belirtmek gerekiyor. Çeşitli işletmelerde karşılama masalarında kokusuyla kendine hayran bırakan sümbül çiçeklerine sıklıkla yer veriliyor.

Sümbül Çiçekleri Hangi Durumda Gönderilir?

Sümbül çiçekleri geçmiş olsun çiçeği ya da yeni eve taşınanlara için evet hediyesi olarak gönderilebilecek çeşitleri arasında yer alıyor. İş arkadaşına, kardeşine, yöneticiye, anneye, babaya çiçek göndermek istediğinizde de bu benzersiz güzelliği tercih edebilirsiniz. Elbette sitemizde sizlerle buluşturduğumuz çiçek çeşitleri sadece sümbüllerden ibaret değil.  Onlarca farklı çiçek türü ile hazırlanan buket çiçekler ya da vazolu çiçek tasarımları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Dilerseniz tercihinizi farklı çiçek türlerinin bir arada kullanıldığı ve rengarenk bir görünüm sergileyen özel buket tasarımlarından yana kullanabilirsiniz.

Sevdiklerinize her durumda gönderebileceğiniz en özel çiçeklerden biri olması sümbül çiçeklerini benzerlerinden ayırıyor. Burada sümbül çiçeklerinin kurutulmuş çiçek çeşitleri ile de göz kamaştıran bir görünüm sergilediğini belirtmek gerekiyor. Kuru çiçek aranjmanlarında hem tasarımlara renk katmak hem de çiçeklerin çok daha güzel bir görünüm kazanmasını sağlamak için sümbüllere de yer verebiliyoruz. Çiçek aranjmanlarını incelerken mutlaka kurutulmuş çiçek tasarımlarına da göz atın. Özellikle güzel kokan bir çiçek göndermek istediğiniz durumlarda gönül rahatlığı ile tercihinizi sümbüllerden yana yapabilirsiniz. Hem muazzam görüntüleri hem de kokularıyla mest eden bu çiçekler yaşam alanlarınızı süslemek için de ideal bir seçenek oluyor.

Sümbül çiçekleri gelin buketlerinde de kullanılan çiçeklerden biridir.  Gelin el çiçeklerinde farklı çiçek türleri ile birlikte sümbüllere de yer verilebiliyor ve böylelikle ortaya muhteşem bir görünüm çıkıyor. Sitemizden gelin el çiçeği çeşitlerini inceleyebilir ve beğendiğiniz bir çiçek tasarımı için uygun fiyatlardan faydalanarak kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Gelin buketlerinde yıl boyunca en uygun fiyat avantajını sizlere sunuyoruz. Yaşam alanlarınızı süslemek için sümbül çiçekleri ile birlikte saksı çiçeği çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Kauçuk, ficus benjamin, bonsai, minyatür meyve ağaçları, areka, yucca  çiçekleri gibi bitkilerin yanı sıra guzmanya ya da tilandisia gibi sıra dışı bir görünüm sergileyen bitkileri de tercih edebiliyorsunuz.

Yaşam Alanlarınızı Saksı Çiçekleriyle Süsleyin!

Bununla birlikte sizlere orkide çiçekleri gibi vazgeçilmez bitkilerin yanı sıra kaktüs aranjmanları ya da sukulent aranjmanları gibi özel tasarımları da sunuyoruz.  Saksı çiçekleri ile yaşam alanlarınıza bambaşka bir görünüm kazandırmak istiyorsanız sitemizde yer alan tasarım seçenekleri arasından tercih yapmanız yeterli olacak. En güzel ve en etkileyici saksı çiçeklerini en uygun fiyatlarla satın almak için doğru adrestesiniz. Benzersiz güzelliği ile görenleri kendine hayran bırakan özel bitki aranjmanları açılış çiçekleri olarak rahatlıkla tercih edilebilir. Aynı zamanda sevdiklerinize ev hediyesi ya da ofis hediyesi olarak da dekoratif açıdan büyük bir ilgi gören bu çiçekleri ya da özel aranjmanları gönderebilirsiniz.

Teraryum tasarımları ise yine büyük ilgi gören hediyelik çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Cam fanus kullanılarak minyatür bitkilerle yapılan bir çalışma olan teraryumlar küçük aksesuarları eşliğinde harika bir görünüm kazanıyor. Belirli bir temel üzerine kurgulanan ve böylelikle mesajınızı net bir şekilde ileten hediyelik teraryum modelleri sitemizde en uygun fiyatlarla incelemeniz için sizi bekliyor. En güzel ve en etkileyici teraryum tasarımlarını göndermek istiyorsanız siz de bu benzersiz koleksiyonumuzu hemen şimdi keşfetmeye başlayın. Anneler günü ya da öğretmenler günü gibi özel bir temel üzerine dizayn edilen teraryum modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Sitemizden sümbül çiçekleri başta olmak üzere tüm özel aranjmanlar, saksı çiçekleri, kutu çiçek tasarımları, buket, gelin el çiçekleri,  teraryumlar ve daha onlarca farklı özel aranjman için en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. İstanbul içi siparişlerde ek bir ücret talep etmeden teslimatı kendi araçlarımızla aynı gün yapıyoruz. Ayrıcalıklı bir şekilde çiçek siparişi göndermek istiyorsanız hemen şimdi sizler için hazırladığımız özel koleksiyonları keşfedin.