75 ürün bulundu.

Tebrik Çiçeği

Sevdiklerinizi çeşitli nedenlerle tebrik etmek istediğinizde devreye tebrik çiçeği çeşitleri giriyor. Başarı ya da tebrik etme mesajınızı sizin adınıza ileten bu çiçekler benzersiz güzellikleri ile tüm yakınlarınızı mutlu etme görevini de üstlenebiliyor. Tebrik etme mesajlarınızı  rahatlık iletebileceğiniz çiçek çeşitlerinden oluşan bir koleksiyon hazırladık. Bu koleksiyon içerisinde aradığınız tüm  çiçek çeşitlerini alternatif tasarımlarla birlikte bulabilirsiniz. Böylelikle aklınızdaki çiçeği bulmak için zaman kaybetmek zorunda kalmayacaksınız.

Onlarca farklı model seçeneğini bir arada inceleyebileceğiniz  tebrik çiçeği koleksiyonu içerisinde orkide çeşitleri de yer alıyor.  Her durumda gönderime uygun olması ve bununla birlikte çok sayıda kişinin en sevdiği çiçek çeşitleri arasında yer alması orkide çeşitlerini benzerlerinden ayrılıyor. Tebrik çiçeği siparişi vermek istediğinizde gönül rahatlığı ile tercihinizi orkide çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. En güzel orkideleri sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sitemizde orkide siparişi vermek istediğinizde tekli ya da ikili orkide çeşitlerini seçebilirsiniz.

Tebrik Çiçeklerinde En Geniş Seçenek Yelpazesi Burada!

Tebrik etme çiçeği göndermek istediğinizde karşınıza onlarca farklı model seçeneği çıkacak. Bu tasarımlar arasından hangisini seçeceğiniz konusunda kararsız kalırsanız rotanızı hemen bonsai  ağaçlara çevirebilirsiniz. Sadece evlerde değil iş yerlerinde de  dekoratif amaçla tercih edilen ve büyük bir ilgi gören bodur ağaçlar “tebrik ederim” mesajınızı sizin adınıza iletebilecek harika seçeneklerden biridir.  Bu nedenle minyatür ağaç çeşitlerini sevdiklerinizin hem evine hem de işyerine rahatlıkla gönderebilirsiniz.  Seçenekleriniz elbette sadece bonsai ağaç çeşitlerinden ibaret değil!

Anneye, babaya, iş arkadaşına, yöneticiye, kardeşe, eşe, sevgiliye kısacası dilediğiniz tüm yakınlarınıza tebrik çiçeği gönderimi yapmak istediğinizde he çok farklı saksı çiçeğini inceleyebilirsiniz. Örgülü ficus benjamin çiçeği her durumda gönderebileceğiniz ve dekoratif açıdan da popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen saksı çiçekleri arasında yer alıyor.  İşyerlerinde ve çeşitli işletmelerde en sık kullanılan saksı çiçeklerinden biri olan ficus benjamin ile birlikte croton petra çiçeğini de tercih edebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında koyu renkli ve büyük yaprakları ile ön plana çıkan kauçuk bitkisi de bulunuyor. Onlarca farklı saksı çiçeği yeni iş tebrikleri ya da farklı bir nedenle tebrik etme mesajı göndermek istediğinizde bu mesajı sizin adınıza sevdiklerinize iletiyor.

En Güzel Saksı Çiçeği Çeşitleriyle Sevdiklerinizi Tebrik Edin!

Şeflera ve dua çiçeği çeşitlerini de mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.  Muazzam bir şıklık sergileyen tilandisia çiçeği en çok tercih edilen çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda sizlere bu koleksiyonumuz içerisinde kaktüs çeşitleri ve dikensiz bir kaktüs olan sukulent çeşitlerini de sunuyoruz. Tüm saksı çiçekleri buket çiçeklerden ya da vazolu çiçeklerden daha kalıcı bir seçenek olması ile benzerlerinden ayrılıyor. Sevdiklerinize tebrik çiçeği siparişi vererek  onları mutlu etmek istediğinizde saksı çiçeği çeşitlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İnce ve sık yapraklı olan areka bitkisi de güçlü bir seçenek olarak incelemeniz için sizi bekliyor.

Tercihinizi yine dekoratif açıdan büyük önem taşıyan daha küçük çiçek çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Kalanchoe bitkisi, menekşeler gibi  daha zarif ve daha küçük çiçekler de tebrik çiçeği olarak sıklıkla tercih ediliyor. Dilerseniz tercihinizi tek bir saksı içerisinde çok sayıda sukulent çeşidinin bulunduğu  aranjmanlardan yana kullanabilirsiniz.  Kaktüs aranjmanları ve aynı zamanda dikensiz bir kaktüs çeşidi olan sukulent aranjmanları her durumda gönderime uygun olmasının yanı sıra dekoratif açıdan çalışma masalarında bile konumlandırılabiliyor olmasıyla da benzerlerinden ayrılıyor.

En Güzel Teraryum Modelleri Sitemizde!

Seçenekleriniz arasında şıklığıyla görenleri kendine hayran bırakan  teraryum modelleri de yer alıyor. En güzel ve en şık teraryum çeşitlerini tercih ederek  tebrik mesajlarınızı bu şık tasarımlarla birlikte iletebilirsiniz. Sadece evlere değil ofislere gönderim için de ideal bir yapıya sahip olan  ve minyatür bitkilerle dizayn edilen teraryum tasarımları,  çeşitli aksesuarlarla göz alıcı bir güzellik kazanıyor. Genellikle belirli bir tema üzerine kurgulanan  teraryum tasarımları ile kendi yaşam alanlarınızı da dekore edebilirsiniz.  Çünkü son yıllarda bu tasarımlar dekoratif açıdan çok büyük bir ilgi görmeye başladı ve popülerlik kazandı.

Kaya görünümlü saksı içerisinde hazırlanan bitki çeşitleri her durumda gönderim için ideal bir seçenek oluyor. Anneye, babaya ya da arkadaşa  doğum günü gibi özel günlerde çiçek göndermek istediğiniz zaman rahatlıkla bu tasarımları tercih edebilirsiniz. Doğal bir görünüm sergileyen saksısı sayesinde çok daha etkileyici bir duruş kazanan çiçekler hediyelik olarak prestijinize uygun bir tercih olabilir.  Bu tasarım seçeneklerini hemen şimdi inceleyerek beğendiğiniz bir model için istediğiniz adrese ulaştırmak üzere sipariş verebilirsiniz.

Seçenekleriniz arasında kitap görünümlü saksı içerisinde hazırlanan çiçekler de bulunuyor. Şık olduğu kadar etkileyici bir görünüm de sergileyen ve dekoratif açıdan bulunduğu mekana harika bir katkıda bulunan bu çiçek çeşitlerini mutlaka siz de incelemelisiniz. Özellikle tercihini çok büyük çiçeklerden yana yapmak istemeyenler gönül rahatlığı ile rotasını kitap şeklinde saksı içerisinde hazırlanan tebrik çiçeği çeşitlerine  çevirebilir. Pratik bir şekilde göz atabileceğiniz bu çiçekler yeni bebek çiçeği, açılış çiçeği ya da yeni ev hediyesi olarak da tercih edilebiliyor.

Online Tebrik Çiçeği Siparişi Verin, Bu Fiyatları Kaçırmayın!

Sevdiklerinize tebrik mesajınızı iletmek ya da başka herhangi bir nedenle çiçek göndermek istediğinizde mutlaka semtinizde hizmet veren bir çiçekçi bulmak zorunda değilsiniz. Hatta bu yöntem size zaman kaybettirir ve aynı zamanda sınırlı sayıda seçenek arasından tercih yapmak zorunda kalırsınız. Oysa sitemize tıkladığınızda onlarca farklı çiçek modeli karşınıza çıkıyor. Gönlünüzce seçim yapabilir ve çiçek göndermek istediğiniz duruma en uygun tasarımları rahatlıkla sitemizde bulabilirsiniz. Bu sayede çiçek göndermek sizin için de büyük bir keyfe dönüşür.

Şık bir vazo içerisinde dizayn edilen çiçekler de seçenekleriniz  arasında yer alıyor. Vazolu çiçek tasarımlarına alternatif olarak tercihinizi minyatür ağaçlardan yana kullanabilirsiniz. Açılış çiçeği olarak da sıklıkla tercih edilen minyatür meyve ağaçları sitemizde son derece makul fiyatlar eşliğinde incelemenizi bekliyor. Minyatür mandalina ağacı ya da limon ağacı gibi farklı seçeneklere göz atarak tebrik çiçeği olarak bu bodur ağaçların gönderimini yapabilirsiniz. Büyük bir özenle yetiştirdiğimiz minyatür meyve ağaçları ofislerde de dekoratif açıdan tercih ediliyor.

Şık bir vazo içerisinde dizayn edilen çiçekler de seçenekleriniz  arasında yer alıyor. Vazolu çiçek tasarımlarına alternatif olarak tercihinizi minyatür ağaçlardan yana kullanabilirsiniz. Açılış çiçeği olarak da sıklıkla tercih edilen minyatür meyve ağaçları sitemizde son derece makul fiyatlar eşliğinde incelemenizi bekliyor. Minyatür mandalina ağacı ya da limon ağacı gibi farklı seçeneklere göz atarak tebrik çiçeği olarak bu bodur ağaçların gönderimini yapabilirsiniz. Büyük bir özenle yetiştirdiğimiz minyatür meyve ağaçları ofislerde de dekoratif açıdan tercih ediliyor.

Tebrik çiçeği koleksiyonumuz içerisinde yer alan tüm tasarımları için sizlere en uygun fiyatları sunmayı ihmal etmedik. Bununla birlikte yüz güldüren ödeme kolaylıkları da sunuyor ve bu sayede bütçenizi zorlamadan sevdiklerinizi en güzel çiçeklerle mutlu etmenizi sağlıyoruz. İstanbul içi siparişleri aynı gün ücretsiz olarak kendi araçlarımız ile teslim ediyoruz. Hemen şimdi bu benzersiz koleksiyonumuzu keşfetmeye başlayın!