11 ürün bulundu.

Teraryum Fiyatları

Cam fanus, minyatür bitkiler ve minyatür aksesuarlar kullanılarak hazırlanan teraryum modelleri son dönemin en trend tasarımlarından biri haline geldi. Sevdikleriniz için şık bir hediye seçeneği olmasıyla da ön plana çıkan teraryum çeşitleri belirli bir tema üzerine kurgulanıyor ve kendi içerisinde bir mesaj da iletiyor. Ebatları sayesinde her yerde konumlandırılabilen bu özel tasarımların bakımı da gayet kolay!

Sizler için büyük bir özenle hazırladığımız teraryum modellerinden benzersiz bir koleksiyon hazırladık. Bu özel koleksiyonu sitemizde inceleyebilir ve en uygun teraryum fiyatları avantajından faydalanarak hemen sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyat avantajından tüm yıl boyunca faydalanabilirsiniz. Çünkü yıl boyunca makul fiyat politikası uyguluyor, en özel tasarımlar için sizlere en cazip fiyatları sunuyoruz.

Bonsai ve Teraryum Uyumu Göz Kamaştırıyor

Bu eşsiz koleksiyon içerisinde minyatür ağaçlar olan bonsai çeşitleri kullanılarak dizayn edilen teraryum modellerini de görebilirsiniz. Bodur ağaçlar ile teraryum modellerinin bir arada sergilediği uyum sizin de beğeninizi kazanacak. Eşsiz bir görüntü sergileyen bu özel tasarımlar sevdiklerinize her durumda gönderebileceğiniz bir hediye oluyor. Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, öğretmenler günü gibi anlamlı günler için de tercihinizi rahatlıkla bu tasarımlardan yana kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda doğum günü çiçeği ya da kutlama çiçeği göndermeniz gerektiğinde de hiç tereddüt etmeden bu özel tasarımları gönderebilirsiniz. Özellikle buket çiçek çeşitlerinden çok daha kalıcı olması teraryum siparişi vermeniz için başlı başına bir neden! Sevdiklerinizin baktıkça sizi hatırlayacağı bu özel çalışmalar, yeni bebek çiçeği ya da açılış çiçeği olarak da tercih edilebiliyor.

Sukulent ve Kaktüslü Teraryum Modelleri Burada

Dolgun yaprakları ile dikkat çeken sukulentler ile kaktüs çeşitlerinin tasarımında kullanıldığı modelleri de seçenekleriniz arasında bulabilirsiniz. Minyatür boyları nedeniyle bu özel tasarımlarda sıklıkla kullanılan kaktüs çeşitleri, teraryum modellerine bambaşka bir hava kazandırıyor. Farklı türlerde kaktüslerle dizayn edilen tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Ucuz teraryum siparişi vermek için rahatlıkla hazırladığımız bu koleksiyona göz atabilirsiniz. Aynı zamanda farklı türde sukulent çeşitleriyle hazırlanan modeller de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Bebek temalı tasarımlar mutlaka incelemeniz gereken alternatifler arasında bulunuyor. İçerisinde bebek figürünün de kullanıldığı bu özel modeller, bebek sahibi olan sevdiklerinize rahatlıkla gönderebileceğiniz hediyeliklerin başında geliyor. Coşkulu ve şirin bir dekorasyona sahip olan yeni bebek teraryum modelleri, kullanılan minyatür bitkiler ve küçük aksesuarlar ile çok daha etkileyici bir form kazanıyor. En uygun fiyatları kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüştürebilir ve sevdiklerinize bu özel tasarımları hediye edebilirsiniz.

Kitap ya da gondol şeklinde dizayn edilmiş olan saksılarda da onlarca farklı tasarım hazırladık. Yeni işe başlayan sevdiklerinize, terfi alan yakınlarınıza rahatlıkla bu tasarımları gönderebilir ve onların sevincine, mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Koleksiyonumuzu hemen keşfetmeye başayın ve mutlaka kendiniz için de teraryum siparişi vererek bu güzellikten mahrum kalmayın.