13 ürün bulundu.

Teraryum Satış

Bir kara akvaryumu olan teraryumlar, sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz her an devreye girebilir. Büyük bir özenle hazırlanan tasarımlarda en güzel bitkileri ve en şık aksesuar modellerini kullandık. Bu özel tasarımlarla hazırlanan koleksiyonumuz içerisinde onlarca farklı model bulabilirsiniz. Yakınlarınıza hem özel günlerde hem de hiç beklemedikleri bir anda sürpriz yapmak için gönderebileceğiniz teraryum modelleri belirli bir tema üzerine kurgulanıyor.

Cam fanus, minyatür bitkiler ve çeşitli aksesuarlar kullanılarak dizayn edilen tasarımlar, dekoratif açıdan da büyük bir ilgi görüyor. İstediğiniz her yerde konumlandırabileceğiniz bu tasarımlarla yaşam alanlarınızın şıklığını taçlandırabilirsiniz. Aynı zamanda evinizde ya da ofisinizde çok daha doğal bir görünüm elde etmek için de bu özel tasarım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Koleksiyonumuz içerisinde sizlere olabildiğince farklı bitkilerle hazırlanan modelleri sunmaya çalışıyoruz.

Sevdiklerinize Teraryum Sürprizi Yapın

Yakınlarınıza hediye göndermek ve sürpriz yapmak istediğinizde gönül rahatlığı ile bu tasarımları tercih edebilirsiniz. En uygun fiyatları sunduğumuz sitemiz teraryum satış  için en doğru adrestir. Modelleri inceleyerek gönderim yapacağınız kişiye en uygun tasarımı kolaylıkla bulabilir ve hemen siparişi verebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında orkide çeşitleri ile dizayn edilen modeller de yer alıyor. Orkidenin eşsiz güzelliğini cömertçe sergilediği bu tasarımlar anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü ya da sevgililer günü için de en ideal hediyeliklerden biri oluyor.

Ayrıca yeni bebek çiçeği göndermek istediğinizde de bebek temalı olarak hazırlanan tasarımları tercih edebilirsiniz. “Hoş geldin” gibi ifadelerin yazılı olduğu ve aynı zamanda bebek, leylek gibi figürlerin kullanıldığı bu sevimli tasarımlar, şık duruşu ile ön plana çıkıyor. Bebek sahibi olan yakınlarınıza rahatlıkla gönderebileceğiniz modeller için hemen sipariş verebilir ve aynı gün ücretsiz olarak teslimatı yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Mini Bahçe Tasarımıyla Yaşam Alanlarınızı Taçlandırın

Bonsai ağaç çeşitlerinin kullandığı modellere de yönelebilir ve eşsiz güzelliğe sahip olan teraryumlarla siz de yaşam alanlarınızı taçlandırabilirsiniz. Bonsai ağaçlarla dizayn edilen mini bahçe tasarımları her durumda sevdiklerinize gönderebileceğiniz modellerin başında geliyor. Açılış için çiçek tasarımına ihtiyaç duyduğunuzda da fark yaratan bir tercih yapabilir ve bu özel modelleri gönderebilirsiniz. Terfi alan sevdiklerinize ya da yeni işe başlayan yakınlarınıza da teraryum satış adresi olan sitemiz üzerinden sipariş vererek seçtiğiniz modelin gönderimini yapabilirsiniz.

Cam fanusun yanı sıra şık bir saksı içerisinde hazırlanan tasarımları da mutlaka inceleyin. Kaktüs çeşitleri ile hazırlanan tasarımlar da güçlü bir seçenek olarak incelemeniz için sizi bekliyor. Dikensiz bir kaktüs çeşidi olan sukkulentler de teraryum modellerinde kullandığımız bitkiler arasında yer alıyor. Hatta sadece sukkulentlerle hazırlanan tasarım seçenekleri de sitemizde mevcut. Öğretmen ve öğrenci temalı, anne ve çocuk temalı teraryum modellerine de göz atmayı sakın unutmayın! Uygun fiyat ayrıcalığından siz de faydalanın ve hem sevdiklerinize sürpriz yapın, hem de kendi yaşam alanlarınızı taçlandırın!