34 ürün bulundu.

Yeni Doğan Çiçekleri

Bebek sahibi olan yakınlarınıza çiçek göndererek onların bu sevincine kolaylıkla ortak olabilirsiniz.  Yeni doğan çiçekleri koleksiyonumuz içerisinde  bebek sahibi olan sevdiklerinize gönderebileceğiniz onlarca farklı tasarımı bulabilirsiniz. En taze çiçekleri kullanarak büyük bir özenle hazırladığımız bu aranjmanlar hem eve hem de hastane ortamına gönderilebilir. Buradan de rahatlıkla seçim yapabilir ve hemen yeni bebek çiçeği siparişi verebilirsiniz.

Gül, lisyantus, krizantem, lale, lilyum, menekşe, sümbül, anterium, anastasia gibi en özel ve en güzel çiçek çeşitlerini kullanarak hazırladığımız özel aranjmanlar rengarenk görünümleri ile cazip bir seçenek oluyor. Gösterişli ve bir o kadar da etkileyici bir duruş sergileyen saksılı çiçek tasarımları sitemizde geniş bir seçenek yelpazesi şeklinde beğeniye sunuluyor. Aynı zamanda orkide çeşitleri ile hazırlanan tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Yeni Doğan Bebek Çiçeklerinde Orkide Şıklığı

Mavi, beyaz, fuşya gibi popüler renklerde orkide çeşitleri tekli ya da ikili olarak beğeniye sunuluyor. Ayrıca 6 dallı orkide çeşitleri için de sitemizden sipariş verebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında gül buketleri de bulunuyor. Sadece kırmızı güllerle dizayn edilen buket çiçekleri alternatif olarak farklı  renklerde güllerle hazırlanan coşkulu aranjmanlara da yönelebilirsiniz.

Pembe ya da mavi renklerin kullanıldığı “hoş geldin bebek” tasarımları en güzel çiçekler ve bebek figürü ile birlikte muazzam bir görünüm sergiliyor. Dilerseniz bu şirin tasarımlarla sevdiklerinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Ferforje bisiklet ya da bebek arabası gibi figürlerin de kullanıldığı yeni bebek çiçekleri istediğiniz adrese aynı gün teslim edilebilir. Tasarımları da sizlere geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sunuyoruz.

Anne ve Bebek Temalı Teraryum Modelleri Burada

Minyatür boyda bitkiler ve çeşitli aksesuarlar ile hazırlanan teraryum çeşitleri yeni doğan bebek çiçeği gönder diyerek ulaşabileceğiniz en şık tasarımlardan biridir. Buket çiçek modellerini alternatif olarak teraryum çeşitlerine gönderebilir ve sevdiklerinizi bu tasarımlarla mutlu edebilirsiniz. Fark yaratan bir seçim yapmak isteyenler için teraryumların son derece ideal bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Ayrıca anne ve bebek temalı olarak hazırlanan modeller de tercih edilebilir.

Gösterişli duruşuyla dekoratif açıdan büyük ilgi gören kurutulmuş çiçek aranjmanları yenidoğan çiçeği al diyerek uygun fiyatla satın alabileceğiniz tasarımlardır. Bu nedenle sizler için hazırladığımız bu koleksiyona  kurutulmuş çiçek aranjmanları da ekledik. Tamamına göz atarak beğendiğiniz bir model için hemen sipariş verebilirsiniz. Buket çiçeklerden daha kalıcı olan kurutulmuş çiçekler uzun süre formunu koruyabiliyor ve güzelliğini sergilemeye devam ediyor.

Elbette seçenekleriniz bunlarla sınırlı değil.  Saksı bitkileri de yeni doğan çiçeği olarak sıklıkla gönderiliyor. Kahve ağacı ya da para ağacı gibi popüler saksı bitkilerini tercih ederek gönderimini hemen yapabilirsiniz. Dönme dolapta menekşe tasarımları da şirin görünümü ile ideal bir seçim olabilir. Sizler için hazırlanan bu koleksiyonda en uygun fiyatları sunuyoruz. İstanbul içi siparişlerde aynı gün ücretsiz teslimat sitemizde! Siparişinizi hemen iletin!