63 ürün bulundu.

Canlı Çiçek Siparişi İstanbul

Sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız bunun en kolay yolunun çiçek göndermek olduğunu belirtebiliriz. Sitemiz üzerinden canlı çiçek siparişi vererek dilediğiniz adrese aynı gün teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik sizlere son derece zengin bir model seçeneği yelpazesi sunuyor ve aradığınız canlı çiçek çeşitlerini alternatifleri ile birlikte bulmanızı sağlıyoruz. Özel durumlarda ve özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz çiçek çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sizlere en taze çiçeklerle hazırladığımız aranjmanları en uygun fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz.

En taze çiçeklerle hazırlanan aranjman modelleri arasında buket çiçek çeşitleri de yer alıyor. Buket çiçek siparişi vermek için şu anda en doğru adrestesiniz. Papatya çeşitleri, güller, şakayık çiçekleri, gerberalar, minigüller, lisyantüs çiçekleri, lale ve orkide çeşitleri gibi onlarca farklı çiçek türü ile hazırlanan tasarımlar rengarenk görünümleri ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Farklı çiçek türlerini bir arada kullandığımız özel araçla modellerini de sitemizden temin edebilirsiniz. 

Yeni Bebek Çiçeği Çeşitlerini Gördünüz mü?

Sitemizde her durumda gönderime uygun olan çiçek çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında yeni bebek çiçeği çeşitleri de yer alıyor. Son derece şirin bir görünüm kazandırılan ve bebek figürünün de eşlik ettiği çiçek çeşitlerini pratik bir şekilde inceleyebilirsiniz.  Kız ve erkek bebekler için pembe ve mavi renkleri yoğun bir şekilde kullanarak hazırladığımız çiçek aranjmanları hem eve hem de hastaneye gönderim için uygun bir görünüm sergiliyor. Ferforje tasarımları ile birlikte dizayn edilen ve gösterişli bir görünüm sergileyen yeni bebek çiçeklerini mutlaka sitemizde inceleyin.

Aynı zamanda yeni ev çiçeği çeşitleri de uygun fiyatları ile ön plana çıkıyor. Yeni eve taşınan sevdiklerinize gönderebileceğiniz onlarca farklı çiçek çeşidi incelemeniz için sizi bekliyor. Bu tasarımlarla sevdiklerinizin yeni ev heyecanına ortak olabilirsiniz. Dilerseniz tercihinizi vazolu çiçek tasarımlarından yana kullanabilirsiniz. Şık bir vazo içerisinde hazırlanan  ve gösterişli duruşuyla saygınlığını uygun bir seçim yapmanızı sağlayan vazolu çiçek çeşitleri laleler ya da güller gibi en çok tercih edilen çiçeklerle birlikte dizayn ediliyor. Vazolu çiçek tasarımları ofise çiçek gönder diyerek ulaşabileceğiniz çiçeklerin başında geliyor.

İş yerine gönderim için uygun olan çiçek çeşitleri ise terfi çiçeği olarak tercih edilebilir. Aynı zamanda yeni işe başlayan sevdiklerinize başarı dileklerinizi iletmeniz için de  rotanızı bu özel tasarımlara çevirebilirsiniz. Canlı çiçek siparişi vermek için tercihinizi saksı çiçeklerinden yana kullanabilirsiniz. En güzel bonsai çiçek çeşitleri ve aynı zamanda büyük saksı çiçekleri her durumda gönderime uygun olması ile ön plana çıkıyor.  Bu çiçek çeşitlerini sitemizden pratik bir şekilde inceleyebilirsiniz. Sizlere saksı çiçeklerine de en uygun fiyatlarla sunuyor ve aynı zamanda indirimli olarak çiçek siparişi vermenizi sağlıyoruz.

En Güzel Bonsai Aranjmanları Burada!

Minyatür boyları ile ön plana çıkan ve ülkemizde en çok tercih edilen saksı çiçeklerinin başında gelen bonsai ağaç  türleri de pratik bir şekilde göz atabileceğiniz çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Ginseng, zelkova gibi pek çok farklı minyatür ağaç çeşidini sizlerle buluşturuyor ve böylelikle yaşam alanlarınızı dekore etmenize de katkıda bulunuyoruz.  Dekoratif açıdan büyük bir ilgi gören bonsai çeşitleri hem evlerde hem de iş yerlerinde tercih edilebilir. Sevdiklerinize gönderim için sipariş verebilir ya da kendi evinizi veya ofisinizi süslemek için rotanızı bu bodur ağaçlara çevirebilirsiniz.

Farklı türlerde bonsai  ağaç çeşitleri ile hazırlanan özel aranjman modelleri de göz atmanızı tavsiye ettiğimiz tasarımlar arasında yer alıyor.  Bir kaç farklı saksı bitkisinin tek bir aranjmanda buluştuğu bu özel çiçek çeşitlerini her durumda sevdiklerinize gönderebilir ve özel günler için de tercihinizi bu sıra dışı aranjman modellerinden yana yapabilirsiniz. Bonsai ağaç çeşitleri ile hazırlanan aranjmanlar  doğum günü,  anneler günü, sevgililer günü ya da tanışma yıldönümü gibi tüm özel günler için rahatlıkla tercih edilebilir.

Teraryum Modellerini Sitemizde İnceleyin!

Seçenekleriniz arasında teraryum modelleri de yer alıyor. Cam fanus içerisinde minyatür boyda canlı bitkiler ve çeşitli aksesuarlar kullanılarak hazırlanan teraryum modelleri sevdiklerinize fark yaratan bir çiçek göndermek istediğiniz de rahatlıkla seçebileceğiniz modeller oluyor. Belirli bir tema üzerine kurgulanan ve bu sayede sevdiklerinize bir mesaj da iletmenizi sağlayan teraryum modelleri arasında öğretmenler günü için özel olarak dizayn edilen tasarımları bulabilirsiniz. Aynı zamanda anneler günü temalı ya da sevgili temalı olarak hazırlanan teraryum çeşitleri de sitemizde mevcut.

Bu tasarımlar evlere gönderimin yanı sıra işyerlerine gönderim için de ideal bir seçenek oluyor.  Teraryum tasarımlarını büyük bir özenle hazırlıyor ve son derece şık bir görünüm kazandırıyoruz. İtina ile yetiştirdiğimiz minyatür bitkileri kullandığımız için bakımını ihmal etmemeniz durumunda teraryum tasarımını uzun süre dekoratif açıdan kullanabilirsiniz. Bu tasarımlar yöneticiye, iş arkadaşına, kardeşe, anneye ve babaya çiçek göndermek için rahatlıkla seçebileceğiniz modellerdir. Tamamını  incelemeden sakın karar vermeyin!

Sevgililer Günü Çiçekleri ve Fiyatları Sitemizde!

Sitemizde çiftler için hazırladığımız ve kırmızı güllerden oluşan canlı çiçek çeşitleri de yer alıyor. Romantik bir görünüm sergileyen ve aşkın simgesi olan kırmızı güllerle etkileyici bir duruş kazanan sevgililer günü çiçekleri sitemizde en uygun fiyatları eşliğinde sizi bekliyor. Bu tasarımları sevgililer gününde tercih edebileceğiniz gibi tanışma yıldönümü ya da evlenme yıldönümü gibi özel günlerde de seçebilirsiniz. Aynı zamanda düğün ya da nişan gibi özel günler için  hazırladığımız butik çiçek tasarımları da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Dekoratif  açıdan tercih edilebilecek olan özel aranjman modelleri dekorasyon çalışmasını canlı çiçek çeşitleri ile taçlandırmak isteyenler için ideal bir seçenek oluyor. Bu gösterişli aranjmanları en uygun fiyatlarla satın almak için doğru adrestesiniz. Dilerseniz tercihinizi farklı çiçek türlerinin bir arada kullanıldığı buket çiçek modelleri ya da vazolu çiçek tasarımlarından yana kullanabilirsiniz. Bu çiçekler her durumda sevdiklerinizi mutlu etmek için seçebileceğiniz en kolay yöntem oluyor.

En Güzel Kurutulmuş Çiçek Çeşitleri Burada!

Kurutulmuş çiçekler son dönemde popülerlik kazanan alternatiflerden biri olarak sitemizde karşınıza çıkacak. Çiçeklerin özel bir yöntemle kurutulması ve ardından renklendirerek son derece etkileyici bir görünüm kazandırılması yöntemi ile hazırlanan kurutulmuş çiçek aranjmanları özellikle dekoratif açıdan çiçek satın almak isteyenler için ideal bir seçenek oluyor. Canlı çiçeklerden daha uzun süre diri formunu  koruyabiliyor olmasıyla benzerlerinden ayrılan kurutulmuş çiçek aranjmanlarını mutlaka incelemelisiniz. Bu tasarım seçenekleri ile harika bir dekorasyon çalışması yapabilirsiniz. Sitemizde rahatlıkla inceleyebileceğiniz ve kurutulmuş çiçek tasarımlarıyla canlı çiçeklerin buluşmasından doğan şıklığı sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Ucuz canlı çiçek siparişi vermek isteyenler bu benzersiz koleksiyon içerisinde yer alan herhangi bir çiçek çeşidini rahatlıkla tercih edebilir. Sizlere tüm özel aranjmanlar için en uygun  fiyatları sunuyor ve aynı zamanda yüz güldüren ödeme seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan çiçek siparişi vermenize olanak tanıyoruz. Model seçenekleri azalmadan siz de bu özel koleksiyonu keşfetmeye başlayın ve seçiminizi yapın. İstanbul içi siparişlerinizi kendi araçlarımızla aynı gün teslim ediyoruz. Çelenk modelleri de dahil olmak üzere tüm çiçek çeşitleri için ücretsiz teslimat yaptığımızı bilmenizi isteriz. Uygun fiyatları, yüz güldüren ödeme kolaylıklarını ve  geniş model seçeneği yelpazesini sakın kaçırmayın.