37 ürün bulundu.

Ev Çiçekleri

Evinizi dekore etmek için kullanabileceğiniz en güzel objelerin başında çiçekler geliyor. Ev çiçekleri ile muhteşem bir yaşam alanı yaratabilir ve evinizde bu doğal güzelliklere daha fazla yer açabilirsiniz. Yaşam alanlarının  hem enerjisini hem de atmosferini bir anda değiştirebilen ev çiçekleri sitemizden pratik bir şekilde temin edilebiliyor. Sizlere onlarca farklı çiçek çeşidini bir arada sunuyor ve böylelikle zevklerinize uygun seçimler yapmanızı sağlıyoruz. Sitemizde hemen inceleyebileceğiniz bu çiçekler sevdiklerinize hediye göndermek istediğinizde de harika bir seçenek oluyor.

Evinizi dekore etmek için kullanabileceğiniz en güzel objelerin başında çiçekler geliyor. Ev çiçekleri ile muhteşem bir yaşam alanı yaratabilir ve evinizde bu doğal güzelliklere daha fazla yer açabilirsiniz. Yaşam alanlarının  hem enerjisini hem de atmosferini bir anda değiştirebilen ev çiçekleri sitemizden pratik bir şekilde temin edilebiliyor. Sizlere onlarca farklı çiçek çeşidini bir arada sunuyor ve böylelikle zevklerinize uygun seçimler yapmanızı sağlıyoruz. Sitemizde hemen inceleyebileceğiniz bu çiçekler sevdiklerinize hediye göndermek istediğinizde de harika bir seçenek oluyor.

En Güzel Saksı Bitkilerini Sitemizden Alın!

Sıra dışı yaprak görünümü ile ön plana çıkan ficus benjamin  çiçeği özel bir teknikle örgülü olarak da hazırlanabilir.  Örgülü gövde yapısı ile büyük beğeni toplayan benjamin çiçeği çeşitlerini sitemizden en uygun fiyatlar eşliğinde temin edebilirsiniz. Son derece şık bir saksı içerisinde yetiştirilen ficus benjamin  çiçeği çeşitleri ve buna benzeyen bitkiler evinizin herhangi bir yerinde konumlandırabileceğiniz çiçeklerdir.  Sitemizde hem güneş isteyen hem de gün ışığından faydalanabilen ve güneşe ihtiyaç duymayan çiçek çeşitlerini sizlere bir arada sunuyoruz.

Dilerseniz tercihinizi dreacena çiçeğinden yana kullanabilirsiniz. Sarı ve yeşil olmak üzere iki renkli yaprak görünümü ile yaşam alanlarına şıklık kazandıran bu özel bitki evlerin yanı sıra ofislerin içerisinde de rahatlıkla yetiştirilebilir. Ev ve ofis ortamına dayanıklı bir yapıya sahip olan bitki, toprak saksısı içerisinde harika bir hediyelik de olabilir. Yeni eve taşınan sevdiklerinize ev hediyesi olarak ya da açılış yapan yakınlarınıza açılış hediyesi olarak rahatlıkla bu benzersiz çiçeği gönderebilirsiniz.

Bir diğer seçeneğiniz olan kauçuk bitkisi ise en eski salon bitkilerinden biri olarak sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. Kalın ve koyu yeşil yaprakları sahip olan kauçuk bitkisi bakımından son derece kolay olmasıyla da benzerlerinden ayrılıyor.  Gösterişli bir duruşa sahip olan bu salon bitkisini terfi alan sevdiklerinize ya da yeni işe başlayan yakınlarınıza da gönderebilirsiniz. Metal saksı içerisinde güzelliğini ikiye katlayan bu benzersiz çiçek için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

Hediyelik Ev Çiçeği Çeşitlerinde Geniş Seçenek Yelpazesi

Craton petra renkli yaprak görünümü ile ön plana çıkan saksı bitkileri arasında yer alıyor. Gösterişli bir duruşa sahip olmasının yanı sıra hediyelik olarak da büyük bir ilgi görmesi bu çiçeğin son dönemde daha  fazla popülerlik kazanmasını sağladı. Büyük saksı bitkilerinden hoşlananlar dekoratif amaçlı rahatlıkla bu çiçeği tercih edebilir. Aynı zamanda hediye olarak da tercih edilebilen saksı çiçeği yıl boyunca güzelliğini sizin için sergilemeye devam ediyor. Deve tabanı çiçeği ise  uzun zamandır ev dekorasyonunda kullanılan bir diğer çiçek olarak sitemizde mevcut.

Geniş yapraklara sahip olan deve tabanı çiçeği çiçek gönder diyerek pratik bir şekilde sipariş verebileceğiniz saksı bitkileri arasında yer alıyor. Kentia bitkisi ise uzun ve sivri yaprak görünümüyle daha farklı bir çiçek tasarım arayanlar için ideal bir seçenek oluyor. Yoğun bir yaprak görünümüne sahip olması ev ve ofislerde bu çiçeğin büyük bir ilgi görmesini beraberinde getiriyor.  Bakımının kolay olması ve aynı zamanda doğrudan güneş ışığına ihtiyaç duymaması da dikkatlerden kaçmıyor.

Massengena bitkisi ortası açık yeşil, kenarları ise koyu yeşil yapraklara sahip olması ile ön plana çıkan bitkilerden biridir. Tek bir saksıda tek kök, 2 kök ya da 3 kök şeklinde hazırlanarak da istediğiniz adrese gönderilebiliyor. Diğer salon bitkilerinde nazaran daha kalın bir gövdeye sahip olması bu çiçeğin gördüğü ilginin nedenlerinden sadece biridir. Dilerseniz tercihinizi massengena  bitkisine nazaran daha ince ve daha sivri yapraklara sahip olan marginata çiçeğinden yana da kullanabilirsiniz.  Bu bitkilerin tamamı aklınıza gelebilecek her türlü ortamda dekoratif amaçlı kullanılabilen çiçeklerdir.

Bonsai Ağaç Çeşitleri Sitemizde!

Ev çiçekleri dendiğinde artık akla ilk gelen bitkilerden biri de minyatür bir boya sahip olan bonsai ağaçlar oluyor. Zelkova ya da ginseng gibi  pek çok farklı türü bulunabilen bu bodur ağaçlar sadece ülkemizde değil dünyanın neredeyse tamamında en popüler bitkiler arasında yer alıyor. Özel bir işlemle yetiştirilen ve böylelikle doğadaki ağaç görünümünün minyatür versiyonunu sizlere sunan bu benzersiz güzellikteki ağaçlar yaşam alanlarınıza etkileyici bir görünüm kazandırabilir.

Palmiye ağacına benzerliği ile dikkat çeken areka bitkisi güçlü bir seçenek olarak incelemeniz için sizi bekliyor. Uzun ve sivri yapraklara sahip olmasının yanı sıra son derece yoğun bir yaprak görünümü sunabiliyor olması da evinde ya da ofisinde  egzotik bir hava yaratmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Bu çiçeğin en önemli özelliklerinden biri de her türlü dekorasyon tarzına rahatlıkla uyum sağlayabiliyor olmasıdır. Elbette seçenekleriniz sadece sizler için sıraladığımız bu bitkilerden ibaret değil.

Kalanchoe çiçeği ya da aloe vera gibi daha küçük ebatlarda olan çiçek çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Bu çiçekler sevdiklerinizi ziyaret ederken yanınızda hediye olarak da götürebileceğiniz tasarımlar olmasıyla dikkat çekiyor.  Başta çalışma masaları olmak üzere sehpa üzerleri, cam kenarları gibi dilediğiniz her yerde konumlandırabileceğiniz bu çiçekler evinizin ya da ofisinizin güzelliğini ikiye katlamak için tercih edebileceğiniz harika bitkilerdir.

Sakı Çiçekleri İçin En Düşük Fiyatları Kaçırmayın!

Tilandisia ya da guzmanya gibi etkileyici bir görünüm sergileyen çiçek çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Anneler günü, babalar günü,  öğretmenler günü, sevgililer günü gibi tüm özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için buket çiçeklerden daha kalıcı bir hediye seçeneği olan saksı bitkilerini gönderebilirsiniz. Size pek çok farklı çiçek çeşidi için en uygun fiyatları sunuyoruz. Böylelikle bütçenizi zorlamadan en güzel çiçek çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Antorium ya da paşa kılıcı gibi çiçek çeşitlerine de göz atmayı sakın unutmayın.  Sadece yakınlarınıza göndermek için değil yaşam alanlarınızı dekore etmek için de ev çiçekleri arasından seçim yapın ve hemen bize siparişinizi iletin. Sizlere yılın sadece belirli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca en uygun fiyatları suluyoruz.  Aynı zamanda çok sayıda farklı çiçek çeşidi için yüksek oranlarda indirimler uyguluyor ve böylelikle kazançlı bir alışverişle çiçek siparişi vermenizi sağlıyoruz.

Sitemiz üzerinden sipariş vermek için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli oluyor. Çiçek yolla diyerek pratik bir şekilde inceleyebileceğiniz onlarca farklı tasarım arasından seçim yapmak sizin için gayet keyifli olacak. İstanbul içi siparişlerde teslimatı kendi aracımızla gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda hangi çiçek modelini tercih etmiş olursanız olun teslimat için ek bir ücret talep etmediğimizi bilmenizi isteriz. Avantajlı bir alışveriş eşliğinde çiçek siparişi vermek için en doğru adrestesiniz.