3 ürün bulundu.

Minyatür Bahçe Tasarımları

Yılın tüm zamanlarında en güzel çiçek çeşitlerini sizlerle bu platformda buluşturuyor ve böylelikle sevdiklerinize  en güzel çiçek çeşitlerini göndermenizi sağlıyoruz.  Yıl boyunca uyguladığımız makul fiyat politikası kapsamında sitemizde inceleyebileceğiniz tüm çiçekler minimum fiyatlara sahip oluyor.  Bütçe dostu fiyatlardan faydalanarak hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilir ve böylelikle seçtiğiniz için çok kısa bir süre içerisinde dilediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Birbirinden şık koleksiyonlarımız aradığınız çiçeği kısa sürede bulmanız için özel olarak hazırlandı. Bu koleksiyonumuzda ise minyatür bahçe tasarımları yer alıyor.

Yaşam alanlarınızı dekore etmek için harika bir seçenek olan minyatür bahçe tasarımları  en güzel ve en beğenilen bitki çeşitleri kullanılarak hazırlanıyor.  Tek bir saksı içerisinde dizayn edilen  ve birbiriyle uyumlu olan çiçekler kullanılarak hazırlanan bu özel tasarımları her durumda sevdiklerinize gönderebilirsiniz.  Onlarca farklı model seçeneği eşliğinde göz atabileceğiniz koleksiyonumuzda aradığınız bahçe tasarımı modelini alternatifleri ile birlikte bulabilir birkaç dakika içerisinde sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sevdiklerinizin evine ya da ofisine mini bir bahçe görünümünü kazandığımız için bu tasarım seçenekleri arasından tercih yapmanız ve sipariş vermeniz yeterli olacak.

En Güzel Kaktüs Bahçesi Çeşitlerinde Yüz Güldüren Fiyatlar

Koleksiyonumuz içerisinde yer alan kaktüs aranjmanları büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. En güzel kaktüs çeşitleri kullanılarak hazırlanan ve muazzam bir görünüm sergileyen  minyatür kaktüs bahçeleri evlerde ya da ofislerde çalışma masalarında bile dekoratif amaçlı olarak kullanılabiliyor. Sadece tek bir kaktüs çeşidinin kullanıldığı bahçe tasarımlarına alternatif olarak birkaç farklı kaktüsün tek bir saksıda buluştuğu modelleri de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Elbette seçenekleriniz arasında sukulent çeşitleri kullanılarak hazırlanan minyatür bahçe tasarımları da bulunuyor. Sukulentler de dikensiz bir kaktüs çeşidi ve dolgun yaprak görünümü ile ön plana çıkıyor. Kaktüs çeşitleri çok fazla bakım gerektirmediğinden iç mekanlarda ve her ortamda rahatlıkla tercih edilebilir.

Hazırladığımız tüm minyatür bahçe tasarımlarında süslemelere büyük bir özen gösteriyoruz.  Minyatür yosunlar ya da çeşitli aksesuarlar ile süslenerek çok daha etkileyici bir görünüm kazandırılan minyatür bahçe tasarımları  kullanılan çiçeklerin ya da kaktüslerin güzelliğini adeta ikiye katlıyor.  Bu özel tasarım seçenekleri  yeni işe başlayan sevdiklerinize başarı dileklerinizi iletmeniz için harika bir seçenek olabilir. Aynı zamanda terfi alan yakınlarınıza tebrik mesajlarınızı minyatür bahçe tasarımları ile iletebilir ve böylelikle mutluluğun mimarı olabilirsiniz. İş ortamına rahatlıkla gönderilebilen ve tüm çalışma alanlarında bakımı yapılabilen özel tasarım seçenekleri görenlerden tam not almayı başarıyor.

Yöneticiye ya da iş arkadaşına çiçek göndermek isteyenler de rotasını rahatlıkla minyatür bahçe tasarımı seçeneklerine çevirebilir.  Muhteşem bir görünüm sergileyen bu tasarımlar şık bir hediye seçeneği olması ile de benzerlerinden ayrılıyor.  Buket çiçek ya da vazoda çiçek tasarımı göndermek yerine minyatür bahçe tasarımı göndermeyi tercih edebilirsiniz. Sağlık, başarı ya da mutluluk dileklerinizi harika bir bahçe tasarımı ile iletmeniz durumunda sevdiklerinizin yaşayacağı mutluluğu da ikiye katlamış olacaksınız. Bununla birlikte buket çiçek tasarımlarından daha kalıcı bir hediye seçimi yapmış olmanız da cabası...

Bonsai Ağaç İle Hazırlanan Bahçe Tasarımları

Sizler için özel olarak dizayn edilen tasarım seçenekleri arasında minyatür ağaç çeşitleri kullanılarak hazırlanan modelleri de görebilirsiniz. Uzak Doğu’dan  tüm dünyaya yayılan ve adeta yükselen bir trende dönüşen bonsai ağaçlı bahçe tasarımları evinizin en güzel köşesini süslemek için harika bir seçim olabilir. Ginseng  ya da zelkova gibi popüler bonsai ağaç çeşitlerini kullanarak hazırladığımız tasarımlar arasında mini bir ev figürlü ya da mutlu bir çift gibi çeşitli figürlerin kullanıldığı modelleri de görebilirsiniz.  Bu benzersiz tasarım seçenekleri anneler günü ve babalar günü hediyesi olarak tercih edilebileceği gibi öğretmenler gününde öğretmeninize benzersiz bir hediye sunmanızı da sağlayabilir. Öğretmen temalı olarak hazırlanan minyatür bahçe çeşitleri de sitemizde sizlerle buluşturduğumuz modeller arasında yer alıyor.

Bonsai ağaç çeşitleri ile dizayn edilen tasarımlar arasında  kaktüs çeşitlerine ya da modellerine yer verilen ürünleri de görebileceksiniz. Bununla birlikte papatya şeklinde hazırlanan aksesuarlar üzerinde iyi dileklerin yazılı olduğu ve adeta bir dilek ağacı görünümünü andıran modeller güçlü bir seçenek olarak göz atmanız için sizi bekliyor.  Yeni işe başlayan, terfi alan yakınlarınızla birlikte yeni eve taşınan ya da bebek sahibi olan sevdiklerinize de bu özel hediyeleri gönderebilirsiniz.  Bakımını ihmal edilmediğinde yıllar boyunca muhteşem güzelliğini sergilemeye devam eden minyatür bahçe tasarımları,  güneş ya da su ihtiyacı birbiriyle aynı olan bitkiler kullanılarak hazırlanıyor.

Küçük aksesuarlar ile süslenerek belirli bir temanın yansıtıldığı bahçe tasarımlarını da  sizlerle buluşturmayı ihmal etmedik.  Doğum günü, sevgililer günü ya da tanışma yıldönümü gibi romantik zamanlarda sevgilinize ya da eşinize gönderebileceğiniz  minyatür bahçe tasarımları da hazırladık. Kırmızı güllerle dizayn edilen ve en güzel orkide çiçeklerinin eşlik ettiği bu tasarımları mutlaka gözden geçirmelisiniz. Aynı zamanda bambu çubukları ve saleks dalları ile süslenen modeller de harika bir duruş sergiliyor. Adeta bir sanat eserini andıran bu tasarım seçenekleri uygun fiyatlarıyla da yüzleri güldürmeyi başarıyor. Minimum düzeyde bütçe ayırmanız sevgililer günü ya da evlenme yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize romantik ve benzersiz bir tasarım seçeneği hediye etmenizi sağlıyor.

Orkide Bahçesi Modelleri Görenleri Kendine Hayran Bırakıyor

Orkide çiçekleri istisnasız herkesin sevdiği içecek çeşitleri arasında yer alıyor. Minyatür bahçe tasarımları koleksiyonumuzu hazırlarken orkide çiçeklerine de yoğun bir şekilde yer vermeye özen gösterdik. Koleksiyonumuzda göz attığınızda en güzel orkidelerin kullanıldığı ve kusursuz bir tasarım imajını yansıtan onlarca farklı model karşınıza çıkacak.  Bu özel tasarım seçenekleri geçmiş olsun çiçeği olarak gönderilebileceği gibi özür dileme çiçeği olarak da rahatlıkla tercih edilebilir. Tüm sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu tasarımlar açılış çiçeği olarak bile kullanılabiliyor. Çünkü tasarımında hangi çiçekler kullanılırsa kullanılsın minyatür bahçe tasarımlarının tamamı dekoratif anlamda büyük bir önem taşıyor.  Yaşam alanlarını dekore etmek için çok sayıda kişi artık bu bahçe tasarımlarına yer veriyor.

İşyeri açılışı yapan sevdiklerinizin çalışma ortamına şık bir dekoratif katkıda bulunmak istiyorsanız siz de minyatür bahçe tasarımlarına yönelin. Eğer daha farklı bir çiçek seçimi yapmak istiyorsanız alternatifleriniz arasında şeflera, massengena, kauçuk, yucca, areka, ficus benjamin, tilandisia, guzmanya, pachira ve bonsai ağaçlar gibi onlarca farklı saksı bitkisinin bulunduğunu belirtmek isteriz. Açılış çiçeği olarak rahatlıkla gönderebileceğiniz çelenk modelleri ve ferforje tasarımlar da seçenekleriniz arasında mevcut.

Muhteşem bir güzellik sergileyen ve yoğun çiçek görünümü ile ön plana çıkan açılış çelenkleri uygun fiyatıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Buket çiçek tasarımları, kutuda çiçekler, vazolu çiçekler,  kurutulmuş çiçek modelleri ve en güzel teraryum tasarımları da mutlaka göz atmanız gereken ürün modellerimiz arasında yer alıyor.  Sitemizde uygulanan makul fiyat politikası tüm tasarımlar için geçerlidir. İstanbul içi siparişleri kendi araçlarımızla aynı gün teslim ediyoruz. Teslimat için ek bir ücret talep etmiyoruz. Hemen şimdi sizlerle buluştuğumuz en güzel çiçek tasarımlarını ve minyatür bahçe modellerini keşfetmeye başlayın ve siparişinizi verin.