241 ürün bulundu.

Akatlar Çiçek Siparişi

İstanbul Akatlar çiçek siparişi verebileceğiniz semtler arasında yer alıyor. Sitemizde beğeniye sunduğumuz en özel ve en güzel çiçek çeşitleri için hemen şimdi sipariş verebilir ve saniyeler içerisinde çiçek gönderme keyfini siz de yaşayabilirsiniz.  Tüm özel günlerde Akatlar’da  çiçekçi aramanıza gerek kalmadı. Sizlere onlarca farklı çiçek türü ile hazırlanan çok sayıda aranjman modelini bir arada sunuyor ve aynı gün tüm Akatlar bölgesine ücretsiz teslimat yapıyoruz.

Anneler günü, babalar günü,  öğretmenler günü ya da sevgililer günü gibi mutlaka çiçek gönderimi yapmanız gereken özel günlerde de buradayız! Sadece  zevklerinize değil aynı zamanda prestijinize de uygun olan çiçek çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Çünkü sizler için hazırladığımız bu koleksiyonda sadece saygınlığınıza uygun bir görünüm sergileyen, tüm detaylarıyla kalitesini ortaya koyan çiçek aranjmanları yer alıyor. Buket çiçek, kutu çiçek tasarımları, saksıda çiçekler ya da vazoda çiçek modelleri en uygun fiyatları eşliğinde sizi bekliyor.

Akatlar’da Çiçek Siparişi Vermek İçin Doğru Adres

Sitemizde her durumda gönderime uygun olan çiçek çeşitlerini bulabilirsiniz. Sevgiliye ya da eşe gönderilebilecek kadın ve erkek için özel olarak dizayn edilen çiçek çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Evlenme yıldönümü ya da evlenme teklifi için kullanabileceğiniz kırmızı güllerle dizayn edilen aranjman modellerini mutlaka inceleyin. Sevdiğiniz kişinin adının baş harfinin beyaz güllerle yazıldığı özel tasarım kutuda gül çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. En taze ve en diri güllerle hazırladığımız bu tasarımları mutlaka inceleyin.

Şakayık, gerbera, sümbül, lale ve mevsim çiçekleri ile hazırlanan modeller de doğum günü gibi  özel günlerde harika bir seçenek oluyor. Yeni işe başlama ya da tarifi nedeniyle çiçek siparişi vermek istediğinizde de tercihinizi bu tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. Canlı renkleri ve muhteşem kokularıyla ön plana çıkan lavanta, menekşe, sümbül, lilyum ya da lisyantüs  gibi çiçek çeşitlerinden hoşlananları da unutmadık.  Sevdiklerinize mis kokulu çiçekler gönderebileceğiniz onlarca farklı tasarım incelemeniz için sizi bekliyor.

Büyük Saksı Çiçekleriyle Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Açılışlarda gönderebileceğiniz büyük saksı çiçekleri ve aynı zamanda küçük ebatları sayesinde her yerde bakımı yapılabilen çiçek çeşitleri de seçenekleriniz arasında bulunuyor. Sizlere şeflera,  yucca ya da areka gibi büyük ilgi gören çiçek çeşitlerini bir arada sunuyoruz. Bu çiçekler yeni eve taşınan sevdiklerinize ev hediyesi olarak da gönderebileceğiniz tasarımlardır. Aynı zamanda bebek sahibi olan yakınlarınıza da yeni bebek çiçeği olarak rahatlıkla saksı çiçeklerini gönderebilirsiniz. Bonsai çiçek çeşitleri her durumda gönderime uygun olmasıyla dikkat çekiyor.

Sipariş vermeden önce kurutulmuş çiçek aranjmanlarına da göz atmanızı tavsiye ederiz.  Gökkuşağının en güzel renklerini butik tasarım çiçeklerde bulabilirsiniz.  Dekoratif amaçla kullanıma uygun olan özel butik tasarımlar cazip fiyatları bakımından da beğeni topluyor. Sizlere tüm çiçek çeşitleri için en uygun fiyatları sunuyoruz.