55 ürün bulundu.

Salon Çiçekleri

Yaşam alanlarınızın çok daha güzel görünmesini ve çok daha keyifli bir mekana dönüşmesini istiyorsanız çiçeklere daha fazla yer verin. Bir mekanda ne kadar çok çiçek bulunuyorsa, mekanın güzelliği de bir o kadar artar. İşte bu nedenle sizlere evinize dilediğiniz gibi süsleyebileceğiniz en güzel çiçek çeşitlerini tek bir koleksiyon içerisinde sunuyoruz.  Muhteşem bir güzelliğe sahip olan salon çiçekleri  yaşam alanlarınızın bambaşka bir estetik görünüm kazanmasını sağlayacak. Üstelik sizlerle buluştuğumuz bu çiçeklerin bakımı son derece kolay!

Sizler için hazırladığımız  bu koleksiyonda yer alan salon bitkileri için çiçek bakımı konusunda çok uzman olmanız gerekmiyor. Gayet kolay bir şekilde çiçeklerinizi yetiştirebilir ve büyümeye, gelişmeye devam etmesini sağlayabilirsiniz.  Üstelik koleksiyonumuz içerisinde onlarca farklı çiçek çeşidi bulunuyor. Gönül rahatlığıyla zevklerinize uygun tercihler yapabilir ve yaşam alanlarınıza bu benzersiz çiçeklerle muhteşem bir şıklık kazandırabilirsiniz. En güzel çiçeklerden  oluşan koleksiyonumuzu hemen keşfetmeye başlayın.

Büyük ve Yeşil Yapraklı Saksı Çiçekleri Sitemizde

Dilerseniz  tercihinizi yeşil yapraklı salon çiçekleri  yönünde kullanabilirsiniz. Yeşilin her tonunu barındıran onlarca farklı saksı bitkisi bu koleksiyonda mevcut. Yeşil yapraklı bitkiler iç mekanda bakımı yapılabilen çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Bu nedenle gönül rahatlığıyla salonunuzda ya da oturma odanızda bulundurmak için bu çiçek çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda evinizin başka yerlerinde de konumlandırabileceğiniz çiçeklerin bir bölümü güneş ışığına direkt olarak ihtiyaç duymuyor. Dolayısıyla yeterince aydınlık olması kaydıyla güneş görmeyen yerde de konumlandırabileceğiniz çiçek çeşitleri sitemizde mevcut.

Sizlere hem koyu yeşil hem de açık yeşil yapraklı  salon bitkilerini bir arada sunuyoruz. Seçenekleriniz arasında büyük yapraklı salon çiçekleri  çeşitleri de bulunuyor. Daha gösterişli ve daha heybetli bir duruş sergileyen büyük yapraklı çiçekler arasında kraton çiçeği, kauçuk bitkisi ve dua çiçeği de yer alıyor. Büyük bir ilgi gören bu çiçekler evleri yanı sıra ofislerde de  dekoratif olarak tercih ediliyor. Dekorasyona muazzam bir şıklık kazandıran saksı çiçekleri olarak dağ palmiyesi ve kentia bitkisi de tercih edilebiliyor.

Şık bir saksı içerisinde dizayn edilen salon çiçeği  çeşitleri  her türlü dekorasyon tarzına anında uyum sağlayabiliyor. Yaşam alanlarınızı saksı çiçekleri ile donatmak için mutlaka belirli bir dekorasyon stilini tercih etmiş olmanız gerekmiyor. Klasik, minimal, country, avangarde ya da bohem ev dekorasyonlarına  uygun olan saksı çiçeklerinin tamamını sitemizde bulabilirsiniz.  Sizlere oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Zevklerinize uygun seçimler yapabileceğiniz gibi dekorasyonunuzu taçlandıracak olan çiçek çeşitlerine de yönelebilirsiniz.

Sevdiklerinize Salon Çiçekleri Hediye Edin

Bazı çiçekleri tek bir saksıda 2 kök olacak şekilde hazırladık.  Tercihinizi dilerseniz bu ikili çiçek çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz.  En güzel ev bitkisi türleri  arasından seçilen ve en şık çiçeklerle hazırlanan bu tasarımlar sevdikleriniz için harika bir hediye olabiliyor. Yeni ev hediyesi ya da yeni işe başlama hediyesi, terfi çiçeği olarak da seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz. Sevdiklerinize doğum günü hediyesi ya da yeni bebek çiçeği olarak da salon çiçeklerini rahatlıkla tercih edebileceğinizi belirtelim. Aloe vera, ikili guzmanya çiçeği, pachira gibi popüler çiçek çeşitlerini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Hediyelik olarak tercih edebileceğiniz salon bitkisi  çeşitleri arasında minyatür ağaçlar da bulunuyor. Yaşam alanlarının bambaşka bir şıklık kazanmasını sağlayan bonsai ağaç çeşitleri  en çok tercih edilen hediyelik saksı bitkilerinin başında geliyor. Çok sayıda kişi için adeta bir tutku olan bonsai ağaçlar bulundukları ortamın havasını bir anda değiştirebiliyor. Ayrıca prestijli bir  hediye seçimi yapmak isteyenler için de minyatür ağaçların son derece ideal bir seçenek olduğunu belirtmek isteriz. Sadece sevdiklerinize hediye etmek için değil kendi yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için de bu ağaçların benzersiz şıklığından faydalanabilirsiniz.

Minyatür zeytin ağaçları ya da minyatür meyve ağaçları da son dönemin en popüler salon çiçeği çeşitleri  arasında yer alıyor. Bambaşka bir görünüm sergileyen minyatür kumkuat ağacı ya da minyatür limon ağacı çeşitleri işyerlerinde dekoratif amaçlı olarak sıklıkla tercih ediliyor. Gösterişli bir görünüme sahip olan minyatür ağaçlar bakımlarının gayet kolay olması ile de ön plana çıkıyor. Bu nedenle çiçek bakımı için yeterince zaman ayırmak istemeyenler de rotasını rahatlıkla minyatür ağaç çeşitlerine çevirebilir. Sitemizde bodur ağaçlar son derece uygun fiyatlar eşliğinde beğeniye sunuluyor. Yaşam alanlarınızı bodur ağaçlarla donatmak için büyük bir bütçe ayırmanız gerekmiyor.

Bakımı Kolay Saksı Çiçeklerini Sitemizden Alın

Ficus benjamin, kalanchoe, kafes örgü ficus, marginata, tilandsia çiçekleri en çok tercih edilen salon bitkileri arasında yer alıyor. Sıra dışı bir görünümden hoşlananlar guzmanya ya da tilandsia çiçeklerine yönelebilir. Aynı zamanda özel bir yöntemle yetiştirilen kafes örgü ficus çiçeği de rahatlıkla yönelebileceğiniz bitkiler arasında bulunuyor. Massengena bitkisi, kraton bitkisi gibi uzun yapraklı çiçek çeşitlerine de yönelebilirsiniz.  Muazzam bir görünüm sergileyen iri yapraklı salon çiçekleri  bitkilerin daha fazla ön plana çıkmasını isteyenler için ideal bir seçenek oluyor.

Paşa kılıcı çiçeği ya da antrium bitkisi yine rahatlıkla tercih edebileceğiniz diğer bitkilerdir. Sulamasına dikkat etmeniz,  yeterince ışık almasını sağlamanız ve zamanı geldiğinde toprağını değiştirmeniz çiçeğinizin büyümeye ve gelişmeye devam etmesi için yeterli olacak. Sizlere bu koleksiyonda sunduğumuz çiçekler uzun uğraş gerektiren bir bakıma ihtiyaç duymuyor. Bu nedenle çiçek bakımı konusunda uzman olmasanız bile rahatlıkla salon bitkilerini tercih edebilirsiniz.

Son kararınızı vermeden önce mutlaka salon palmiyesi çeşitlerine de göz atmalısınız. Muhteşem bir görünüm sergileyen bu bitkiler bulunduğu her ortamın havasını bir anda değiştirebiliyor. Aynı zamanda hediyelik olarak da sıklıkla tercih edildiği bilgisini sizleri aktaralım. Salon palmiyesi çeşitlerine sahip olmak için de minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli olacak. Tüm yıl boyunca uyguladığımız düşük fiyat politikası kapsamında sizlere en uygun saksı çiçeği fiyatlarını sunuyoruz.

Salon Çiçeklerinde En Uygun Fiyatları Sakın Kaçırmayın

Yucca bitkisi gibi çiçeksiz salon bitkileri  çeşitlerine hemen göz atabilirsiniz. Aynı zamanda tercihinizi rengarenk menekşelerden yana da kullanabilirsiniz. Tekli ya da ikili areka bitkisi yine güçlü bir seçenek olarak incelemeniz için sizi bekliyor. Her biri gerek şıklığı gerekse etkileyici görünümüyle bir diğerinin rakibi olan bu benzersiz çiçek tasarımları sipariş vermeniz durumunda aynı gün ücretsiz olarak teslim ediliyor. Ücretsiz teslimat avantajından mutlaka siz de faydalanmalısınız. Son derece şık bir saksı içerisinde yetiştirilen çiçek çeşitlerinden bazıları için saksı seçimi yapma şansına da sahip oluyorsunuz. Dekorasyonunuza uygun olan saksı çeşitlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Hem evinizi ve işyerinizi süslemek hem de sevdiklerinize hediye etmek için hemen şimdi bu benzersiz koleksiyonumuzu keşfetmeye başlayabilirsiniz. Seçenekler azalmadan siz de tercihinizi yapın ve en güzel çiçek çeşitlerini aynı gün ücretsiz olarak teslim etmemizi sağlayın. Koleksiyonumuzda yer alan tüm çiçekler için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Cazip fiyatlarla birlikte yüz güldüren ödeme seçeneklerinden de faydalanabilir ve bu benzersiz güzellikteki çiçekleri yaşam alanlarınıza kazandırabilirsiniz. Çiçeklerin büyüleyen güzelliğinden kendinizi asla mahrum bırakmayın!