136 ürün bulundu.

Erkeğe Gönderilecek Çiçekler

Erkekler de çiçek almanın mutluluğunu yaşamalı! Ülkemizde çiçeklerin sadece kadınlara gönderildiği düşünülse de erkeğe çiçek gider mi sorusunun yanıtı elbette ki “evet”! Çiçek almanın mutluluğunu yaşamayı erkekler de hak ediyor. Bu nedenle sevgilinize, eşinize, babanıza, kardeşinize, arkadaşınıza, yöneticinize kısacası sevdiğiniz tüm erkeklere çiçek gönderebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz tasarımların tümünü sizler için bir araya topladık!

Sitemizde erkeğe gönderilebilecek çiçekler koleksiyonunda yer alan her bir tasarımın erkekler için ideal bir seçenek olduğunu belirtelim. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile bu özel çiçek çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Bu özel koleksiyonu büyük bir titizlikle hazırladık. Her biri erkeklerin sevdiği çiçekler arasından itina ile seçildiğinden dilediğiniz aranjmanı gönderebilirsiniz. Elbette son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunarak en uygun çiçeği kolayca seçmenizi sağlıyoruz.

Erkeğe Hangi Çiçek Gönderilir?

Erkeklere gönderilebilecek onlarca farklı çiçek var. Bu nedenle erkeğe hangi çiçek gönderilir sorusunun yanıtı bir ya da birkaç çiçekten ibaret değil. Öncelikle sizlere saksı çiçeklerini rahatlıkla gönderebileceğiniz bilgisini verelim. Erkekler için harika bir hediye seçeneği de olan saksı çiçekleri zaten kendi içerisinde onlarca farklı alternatif sunuyor. Dolayısıyla rahatlıkla sevgilinize ya da babanıza saksı bitkilerini hediye edebilir, onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Erkeklerin evlerini ya da ofislerini dekore etmelerine de yardımcı olabilecek erkeklere özel çiçekler arasında yer alan saksı çiçekleri kaktüsleri de kapsıyor. Herkesin favorilerinden biri olan kaktüsler kimi zaman tek başına, kimi zaman da birkaç farklı türün tek saksıda buluştuğu aranjman formunda karşınıza çıkıyor. Kaktüs aranjmanları ofisler için de ideal seçeneklerden biridir. Aynı zamanda sukulent aranjman çeşitlerine de yönelebilirsiniz.

Erkeğe Gönderilebilecek Saksı Çiçekleri

Marginata, massengena, yucca ya da areka gibi büyük salon çiçekleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bu çiçekler erkeğin işyerine çiçek göndermek istediğinizde de tercih edebileceğiniz seçeneklerdir. Muazzam bir görünüm sunan ve işyerlerinde bakımı kolaylıkla yapılabilen bu saksı bitkileri her türlü dekorasyon stiline uyum sağlıyor olmasıyla da beğeni topluyor. Bu arada gösterişli duruşu ile prestijli bir hediye seçeneği olan kraton bitkisi ya da eforbia ingens kaktüsü de tercih edilebilir. Özel günler için seçebileceğiniz farklı alternatifleri de sitemizde inceleyebilirsiniz.

Koleksiyonumuz içerisinde yer alan ve erkeğe çiçek gönder diyerek kolayca ulaşabileceğiniz bitkiler arasında bonsai çeşitleri de yer alıyor. Minyatür ağaç görünümleri ile ön plana çıkan bonsai ağaç siparişi de sitemizden verilebilir. Begonvilden zelkova ve ginsenge kadar onlarca farklı bodur ağaç arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Doğal görünümlü ve son derece şık bir duruş sergileyen saksılarda dizayn ettiğimiz bu özel bitkileri kendi yaşam alanlarınızı süslemek için de seçebilirsiniz.

Kafes Örgülü Saksı Bitkilerini İnceleyin

Özel yöntemlerle gövde bölümü kafes örgülü şekilde yetiştirilen bitkiler muazzam bir hediye seçeneğine dönüşüyor. Dolayısıyla erkeğe çiçek siparişi vermek için son kararınızı almadan önce mutlaka kafes örgülü saksı çiçekleri çeşitlerine de göz atmanızı tavsiye ederiz. Harika bir duruş sergiliyor olması bu özel bitkilerin erkekler tarafından da çok sevilmesini beraberinde getiriyor. Özellikle kafes örgülü ficus çiçek çeşitleri mutlaka incelemeniz gereken tasarım seçenekleri arasında yer alıyor.

Doğum günü gibi özel günlerde erkeğe çiçek almak istediğinizde orkide çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Farklı renklerde açan ve asil duruşuyla herkesin sevdiği çiçek türlerinden biri olmayı başaran orkide siparişi sitemizden veriliyor. Hem eve hem de işyerine gönderebileceğiniz çiçeklerden biri olan bu bitkilerin bakımı oldukça zahmetsiz! Rahatlıkla orkide gönderimi yapabilirsiniz.

Erkeğe Minyatür Meyve Ağaçları Gönderilebilir

Minyatür mandalina ağacı ya da minyatür limon ağacı çeşitleri de erkeklerin ilgi gösterdiği bitkiler listesinde yer alıyor. Meyve veren ve boyu çok fazla uzamadığı için iç mekanda da bakımı yapılabilen minyatür meyve ağaçlarının herkese gönderilebilecek bitkiler olduğunun altını çizmek isteriz. Minyatür kumkuat ağacı da erkeğe çiçek siparişi vermek için rotanızı çevirebileceğiniz bitkilerden biridir. Dilerseniz tilandsia gibi gizemli görünümüyle ilgi çeken çiçeklere de yönelebilirsiniz.

İş hayatında elde edilen başarılar erkeğe çiçek yollamak için harika bir fırsattır! Tebrik mesajlarınızı çiçekler eşliğinde iletmek istediğiniz her an bu özel koleksiyonumuza göz atmalısınız. Örneğin para ağacı pachira böyle bir durumda tercih edebileceğiniz harika bir seçenek oluyor. Ofislerde sıklıkla bulundurulan para ağacı pachira bitkisinin iyi şans ve bereket getirdiğine inanılıyor.

Yeni İşe Başlayan Erkeklere Uygun Çiçekler

Yeni işe başlayan sevdikleriniz için hangi çiçekleri gönderebileceğiniz konusunda aklınız karışıyorsa şans bambusu çeşitlerini deneyin. Bu bambular erkeğe çiçek alınır mı noktasında endişe yaşayanlar için de harika bir seçeneğe dönüşüyor. Şans bambularıyla iyi şans ve başarı dileklerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. Harika görünen ve dekorasyona da eşsiz bir katkı sunan bambuları kendi evinizi ya da işyerinizi süslemek için de tercih edebilirsiniz.

Bu arada erkeğe nasıl bir çiçek gönderilir sorunuza zarif bir yanıt olabilecek kutu çiçek aranjmanları da koleksiyonumuz içerisinde yer alıyor. Kokedama çeşitlerine de yönelebilir ve bu özel seçeneği de değerlendirebilirsiniz. Sadece beyaz renkte hazırlanan çiçek aranjmanları da yine ideal seçeneklerden biri oluyor. Beyaz renkte güller ya da papatyalar ile bezenen buketlere alternatif olarak rengarenk çiçeklerle hazırlanan özel aranjman çeşitlerine de yönelebilirsiniz.

Erkeğe Gönderime Uygun Teraryum Çeşitleri

Şayet siz de erkeğe çiçek hediye edilir mi konusunda kararsız kalıyorsanız rotanızı hemen teraryum çeşitlerine çevirin. Çünkü teraryumlar her durumda ve herkese gönderilebilecek özel tasarımlardır. Aşk temalı ya da iş hayatı temalı olarak da hazırlanan bu özel kara akvaryumlarını siz de çok beğeneceksiniz. Erkekler için doğum günü hediyesi de olabilen teraryumlarda minyatür bitkiler ve çeşitli aksesuarlar kullanılıyor. Bakımı ihmal edilmediğinde uzun süre formunu koruyabiliyor.

Her yerde konumlandırılabilen bu tasarımlar erkeğe teraryum gönder diyerek kolayca göz atabileceğiniz özel çalışmalardır. Üstelik sadece çiçek çeşitlerini değil, teraryum modellerini de sizlere oldukça geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sunuyoruz. Aynı zamanda şık bir saksı bitkisi ile birlikte de teraryum gönderimi yapabilir ve sevdiklerinizin yaşayacağı mutluluğu ikiye katlayabilirsiniz. Muazzam bir görünüm sunan bu özel aranjman seçeneklerini incelemeden sakın karar vermeyin.

Dekoratif Çiçek Aranjmanları Sitemizde

Gösterişli duruşuyla ön plana çıkan ve dekoratif saksılarda, vazolarda hazırlanan tasarımlar da güçlü bir seçenek olarak karşınıza çıkacak. Elbette erkeğe hediye çiçek sepeti çeşitlerini de tercih edebilir ya da seçiminizi dekoratif yönü ile dikkat çeken bu özel modellerden yana kullanabilirsiniz. Özel olarak en taze çiçeklerle hazırlanan bu aranjman modellerinin tümü her durumda gönderilebilir olmasıyla da ilgi görüyor. Üstelik uygun fiyat ayrıcalığı da sizi bekliyor.

Sitemiz üzerinden siparişini verdiğiniz çiçeklerin tamamı en uygun rakam ayrıcalığından da faydalanmanızı sağlıyor. Sizlere minimum fiyatlar sunuyor ve yıl boyunca da makul fiyat politikamızı koruyoruz. Beğendiğiniz herhangi bir tasarım için sadece birkaç dakika içerisinde sipariş verebilirsiniz. Bu sayede aynı gün ücretsiz teslimat avantajından da faydalanmış olacaksınız. Sizlere sunulan sınırlı sayıda seçenek ile asla yetinmeyin! Hemen şimdi As Çiçek Evi ayrıcalıklarıyla tanışın!