67 ürün bulundu.

Açılış Çiçekleri

İşyeri açılışları için özel olarak hazırladığımız ve tümü açılış törenlerine gönderime uygun olan çiçek çeşitlerini sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. En güzel ve en gösterişli işyeri açılış çiçekleri çeşitlerini kapsayan bu özel koleksiyonumuz içerisinde aradığınız tüm çiçek çeşitlerini alternatifleri ile birlikte bulacaksınız. Tek tıkla siparişinizi iletebilir ve aynı gün ücretsiz olarak dilediğiniz adres teslimatı yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Artık açılış çiçeği olarak tercih edilebilecek çiçek çeşitlerinin sayısı çok daha fazla! Sizlere zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor ve dilediğiniz tasarım için siparişinizi kolaylıkla iletmenizi sağlıyoruz. Tercihinizi saksı bitkisi çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Farklı boylarda saksı bitkileri işyerlerinin dekorasyonlarında da sıklıkla kullanıldığı için açılışlarda  gönderimi en çok yapılan çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Siz de rotanızı büyük bir özenle yetiştirdiğimiz saksı çiçeği çeşitlerine çevirebilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizin işyerini dekore etmesine katkıda bulunmuş olacaksınız.

En Gösterişli Açılış Çiçeği Çeşitleri Sitemizde

Onlarca farklı tasarım açılış tören çiçeği olarak tercih edilebiliyor. Son derece yoğun yaprak görünümü ile gösterişli duruşuyla adeta büyüleyen kraton bitkisi ve nolina recurvata bitkisi de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kapalı mekanlarda bakımı rahatlıkla yapılabilen bu bitkiler açılış törenlerinde  gönderebileceğiniz prestijinize uygun bir hediye seçeneği olarak da karşınıza çıkıyor. Aynı zamanda açılışlarda deve tabanı bitkisi de gönderilebilir.

Bu bitkilerin tümü için en şık saksı çeşitlerini kullanıyoruz. Muazzam bir şıklık sunan saksılarda gönderimi yapılabilen açılış için çiçek çeşitleri bu törenlere bambaşka bir atmosfer de kazandırıyor. Üstelik tüm bitki çeşitleri için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Uygun fiyat avantajından faydalanarak her durumda gönderimi uygun olan onlarca farklı alternatifi hemen şimdi değerlendirebilirsiniz. Elbette seçenekleriniz arasında açılış çelenk çiçek modelleri de yer alıyor.

Açılışa Çelenk Gönder

Son derece yoğun bir çiçek görünümü sergileyen ve en taze çiçek çeşitlerini kullanarak hazırladığımız çelenk modelleri de  ek ücret talep edilmeden teslim ediliyor. Gerbera çiçeklerinden karanfillere, papatyalardan mevsim çiçeklerine kadar pek çok farklı çiçek türünü kullanarak hazırladığımız bu özel tasarımlar tüm açılışlar için gönderime uygun olmasıyla da ön plana çıkıyor. Sitemizde yer alan açılış çiçek modelleri diri ve taze görünümünü uzun süre muhafaza edebiliyor.

Rhapis palm ağacı da açılış için çiçek siparişi vermek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bitkilerden biri oluyor. Uzun ve ince yapraklarıyla eşsiz bir görünüm sergileyen bu özel bitki sadece işyeri açılışlarında değil yeni ev alan sevdiklerinize tebrik mesajınızı iletmek için de gönderebileceğiniz bitkiler arasında yer alıyor. Aynı zamanda kendi yaşam alanlarınızı süslemek için de bu sıra dışı bitkinin eşsiz güzelliğinden faydalanabilirsiniz.

Dreceana lemon bir diğer seçenek olarak koleksiyonumuz içerisinde dikkat çekiyor. Sitemiz üzerinden açılış için çiçek gönder diyerek bu özel bitkiye de ulaşabilir ve mesajınızla birlikte hemen bugün teslimatı yapmamızı sağlayabilirsiniz. Ortası koyu yeşil kenarları ise daha açık yeşil renkte olan yaprakları bu bitkiyi özel kılan unsurlardan sadece biri!  Şahane duruşuyla beğeni toplayan bu özel çiçek resmi kurum ve kuruluş açılışlarına da gönderilebilir.

Açılışlara Uygun Saksı Çiçeklerini İnceleyin

Sitemizden inceleyebileceğiniz bir diğer alternatif de örgülü benjamin çiçeğidir. Özel bir yöntem uygulanarak gövde bölümü örgülü şekilde yetiştirilen bu özel çiçek gören herkesi kendine hayran bırakıyor. Gönül rahatlığı ile tercihinizi bu özel çiçek çeşidinden yana da kullanabilirsiniz. Küçük ve yoğun yaprak görünümü ile ön plana çıkan ve iç mekanda bakımı rahatlıkla yapılabilen  benjamin çiçekleri tüm açılışlarda gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz en özel seçeneklerden biridir. Aynı zamanda sizlere farklı açılış saksı çiçekleri de sunmayı ihmal etmiyoruz.

Sevdiklerinizin açılışını yaptığı mekanları süsleyebileceği bu özel çiçekler yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanmayı başarıyor. Bu arada son dönemin popüler bitkileri arasında yer alan minyatür meyve ağaçları da tören çiçek çeşitleri arasında ön plana çıkıyor. Minyatür mandalina ağacı, minyatür limon ağacı gibi alternatif bitkileri de değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Seçenekleriniz arasında minyatür kumkuat ağacı çeşitleri de bulunuyor. Bu ağaçlar yüksek boyları ve gösterişli duruşlarıyla işyerlerine dekorasyonunda vazgeçilmez unsurlardan biri haline gelecek. Artık çelenk çeşitlerinden çok daha fazla ilgi gördüklerinin de altını çizelim.

En Güzel Orkide Çeşitleri Sitemizde

Asaletin ve zarafetin çiçeği olan orkide çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Sitemizde bu özel çiçeğin her rengini kolaylıkla bulabilirsiniz. Son derece şık bir görünüme sahip olan orkide çeşitleri de açılış için gönderime uygun çiçekler listesinde yer alıyor. Bu nedenle siz de rahatlıkla  tercihinize tek dal ya da çift dal orkide çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Böylece çok daha naif bir hediye seçimi yapmış olacaksınız. Özenle yetiştirdiğimiz orkide çeşitleri sevdiklerinizin açılış mutluluğuna ortak olmanızı sağlıyor!

Bonsai ağaçlar da yine popülerliği her geçen gün daha da artan ve büyük bir ilgi gören açılış töreni çiçek çeşitleri listesinde yer alıyor. Bu nedenle koleksiyonumuz içerisine en çok beğeni toplayan bonsai  ağaç çeşitlerini de ekledik. Son derece zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor ve dilediğiniz minyatür ağacı uygun fiyat ayrıcalığıyla satın almanıza yardımcı oluyoruz. Ginseng bonsai, begonvil bonsai, zelkova bonsai gibi popüler ağaç türlerini açılış törenlerine gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz.

Bonsai ağaçların en önemli özelliği budama yöntemi ile herkesin dilediği şekli kazandırabiliyor olmasıdır. Bu nedenle sevdiklerinize açılış törenlerinde göndereceğiniz bonsailer bir süre sonrasında istenen her şekli kazandırabilme gibi keyifli bir ayrıcalığı da yaşatıyor. Sadece açılışa bonsai gönder diyerek bu keyifli ayrıcalığı sevdiklerinizin de yaşamasını sağlayabilirsiniz. Özenle yetiştirdiğimiz bu ağaçlar muhteşem saksı görünümleriyle de dikkat çekiyor.

Ferforje Çiçek Çeşitlerine Göz Atın

Metal ayak üzerine dizayn edilen ferforje çiçek çeşitleri de güçlü bir seçenek olarak koleksiyonumuz içerisinden size göz kırpıyor. En güzel ve en taze çiçekleri tek tek seçiyor ve sizlere göz alıcı bir duruş sergileyen ferforje çelenk modelleri sunuyoruz. Her türlü açılış ve kokteyl için gönderimi uygun olan bu özel tasarımlar yoğun çiçek görünümüyle kendine hayran bırakıyor. Farklı çiçek türlerini buluşturan ve gösterişli formu ile ön plana çıkan bu özel seçeneği de en uygun fiyat avantajı ile birlikte sizlere sunuyoruz. Beğendiğiniz bir ferforje modeli için sadece birkaç dakika içerisinde siparişinizi iletebilir, aynı gün teslimatı yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Ferforje çiçekler 2 katlı ya da 3 katlı olarak da hazırlanabiliyor. Nasıl bir model istediğinize karar vermeden önce sitemizde bulunan tüm tasarımlara mutlaka göz atın. Farklı çiçek türleri ile hazırlanan ferforje çelenk çeşitleri açılışların yanı sıra düğün ve nişan törenleri gibi çeşitli organizasyonlar için de gönderilebiliyor. Elbette koleksiyonumuz içerisinde yer alan tüm tasarımlar gibi ferforje çiçek çeşitleri içinde sizlere uygun fiyat ayrıcalığını sunuyoruz. Sitemiz üzerinden erken bir tarihte de sipariş verebilirsiniz. Açılış töreninin yapılacağı günden daha önce siparişinizi iletmeniz durumunda, sizin istediğiniz tarihte teslimatı yapabiliyoruz. Bu sayede açılış törenlerine çiçek göndermeyi unutma riskini de ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Hemen şimdi çiçeklere göz atın!