21 ürün bulundu.

Bonsai Çeşitleri

Yaşam alanlarınızı bonsai çeşitlerinin kendine has güzelliği ile donatabilir ve mekandaki tüm atmosferi değiştirebilirsiniz. En güzel ve en dayanıklı bonsai çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Ender bulunan bonsailer de dahil olmak üzere sizlere geniş bir çeşit yelpazesi sunuyoruz. Beğendiğiniz bonsai ağaç için sadece tek tıkla siparişinizi verebilir ve aynı gün, ücretsiz teslimat avantajından faydalanabilirsiniz.

Evlerin yanı sıra işyerlerinde ve işletmelerde de bakımı yapılabilen, özellikle dekoratif açıdan büyük bir ilgi gören bonsai bitkisi bulunduğu her ortamın havasını bir anda değiştirebiliyor. Uygun koşullar sağlandığında ve bakımı ihmal edilmediğinde büyümeye ve gelişmeye devam eden bodur ağaçlar yaşam alanlarına bambaşka bir güzellik kazandırıyor. Siz de evinizi ya da ofisinizi süslemek için bonsa çeşitleri arasında keyifli bir keşfe çıkın. Seçtiğiniz bitkileri hemen teslim ediyoruz.

Bonsai Çeşitleri ile Dekorasyon Çok Keyifli

Hangi stilde dekorasyon uygulamış olursanız olun bonsai siparişi vererek dekorasyonu taçlandırabilirsiniz. Çok daha keyifli bir yaşam alanı görünümü elde etmenizi sağlayacak olan bu özel ağaçlara bonsai gönder diyerek sahip olabilirsiniz. Üstelik seçtiğiniz ağaca doğru budama tekniklerini uygulayarak dilediğiniz şekli zaman içerisinde kazandırabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında yapraklarını tüm yıl boyunca dökmeyen minyatür ağaçlar da var.

İşletmelerin daha keyifli bir görünüm kazanmasını sağlamak amacıyla da bonsai satın al diyerek siparişinizi bize iletin. Müşterilerinizin kendini daha iyi hissetmesini sağlayacak bir dekorasyon için mutlaka siz de bu bodur ağaçlara işletmenizde yer vermelisiniz. Bu özel ağaçları bonsai tohumu alarak yetiştirmenin uzmanlık istediğinizi belirtmek isteriz. Bu nedenle sitemizden büyümüş bir bonsai satın almanız daha akılcı bir seçim olur.

En Trend Hediye Seçeneği: Bonsai Ağaçlar

Özel günlerde sevdiklerinize farklı bir hediye göndermek istediğinizde de tercihinizi bonsai ağacı çeşitleri yönünde kullanabilirsiniz. Çünkü bu ağaçlar son dönemin en trend hediyelikleri arasında yer alıyor. Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü ya da öğretmenler günü gibi günlerde de sevdiğiniz insanlara rahatlıkla bonsai hediye edebilirsiniz. Bu arada sevgiliye bonsai almak da yükselen trendlerden bir diğeri oldu.

En popüler minyatür ağaç çeşitlerini sitemizden temin edenler kazançlı çıkıyor. Büyük ilgi gören zelkova bonsai bakımı kolay olduğundan tercih edebileceğiniz bodur ağaçlardan biridir. Sitemizde pek çok farklı zelkova türünü inceleyebilir ve beğendiğiniz bonsailer için kolayca sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda alternatifleriniz arasında ginseng bonsai çeşitleri de bulunuyor. Sitemizden bonsai meyve ağacı çeşitlerini de kolayca temin edebilirsiniz.

Arkadaşlarınız için de minyatür ağaç çeşitlerinin harika bir hediyelik olduğunu belirtmemiz gerekir. Özellikle begonvil bonsai gibi popüler türleri tercih ederek arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi olarak gönderebilirsiniz. Aynı zamanda terfi alan yakınlarınıza ya da işyeri açılışı yapan sevdiklerinize de gönderebileceğiniz bu özel ağaçlar bebek sahibi olan sevdikleriniz için de harika bir hediyelik oluyor.

Bonsai Ağacı Bakımı

Uzak Doğu’da geliştirilen bir teknikle yetiştirilen bonsai ağacı bakımı özen ve sabır isteyen bit bitkidir. Her bir ağaç türünün ihtiyaçları farklı olduğundan bakım koşulları da değişebiliyor. Bazı minyatür ağaçlar güneşe ihtiyaç duyarken bazılarının gölgede konumlandırılması gerekiyor. Bazı ağaçlar nemli havayı severken bazılarının gelişip büyümesi için kuru ortamlara ihtiyaç duyuluyor. Bu nedenle satın aldığınız ağaç türüne göre bakımında dikkat dilmesi gerekenler de değişebilir.

Saksı ve toprak değişimi bakımında en önemli unsurların başında geliyor. Bu arada bonsai saksısı 2 yılda bir değiştirilmelidir. Bazı dönemde ağacınıza vitamin ve mineral takviyesi yapmanız da gerekebilir. Ağacınıza şekil kazandırmak için de bonsai budama döneminin beklenmesi gerekir. Budama zamanı da hangi ağaç türünün tercih edildiğine bağlı olarak değişebiliyor. Elbette tüm bitkilerde olduğu gibi bu ağaçlarda da sulanmasının özenli bir şekilde yapılması önem taşıyor.

Öncelikle toprağını kontrol etmeniz bonsai sulama işleminin en sağlıklı şekilde yapmanızı sağlar. Şayet toprak tamamen kurumuşsa bu durumda sulama yapabilirsiniz. Ancak toprak nemliyse sulama için bir süre daha beklemenizde fayda var. Kireçsiz ve oda ısısında su kullanarak sulamayı yapmalısınız. Ayrıca suyu her defasında aynı miktarda vermeniz de bu ağaçların bakımında büyük önem taşıyor.

Para Ağacı Bonsai Siparişi Ver

Minyatür ağaç çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de para ağacı bonsai oluyor. Bulunduğu mekana bereket ve şans getirdiğine inanılan pachira ağacı için de sitemiz üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz. Bu özel ağacı sevdiklerinize özel günlerde de gönderebileceğinizi belirtmek isteriz. Aynı zamanda sıradan bir günde de sürpriz yapmak için sitemizden sipariş verebilir, sevdiklerinizi mutlu ederken aynı zamanda şaşırtabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı eşliğinde hemen para ağacı gönder diyerek sevdiklerinize bu sıra dışı bitkiyi gönderin.

Sitemizde bonsai ağacı limon çeşitleri de bulunuyor. En beğenilen bodur ağaçlara sahip olmak ve yaşam alanlarınızı süslemek için en doğru adrestesiniz. Şık bir saksıda dizayn edilen ağaçlar evinize ve işyerinize çok yakışacak! Kitap şeklinde saksı içerisinde hazırlanan ağaçları da mutlaka incelemelisiniz. Ayrıca doğal kaya ya da doğal taş görünümlü saksılar bulunduğu her ortama bambaşka bir atmosfer kazandırıyor. Muazzam bir şıklık sunan saksıda bonsai ağaçlarının eşsiz bir görünüm sergilediğini siz de görebilirsiniz.

Bonsai Aranjmanlarını Hemen İnceleyin

Birkaç farklı türde bitki ile hazırlanan ve içerisinde bonsai ağaçların da bulunduğu bonsai aranjman seçenekleri de koleksiyonumuz içerisinde incelemeniz için sizi bekliyor. Bu özel tasarımlar minyatür bitkilerle dizayn edilerek muazzam bire duruş kazanıyor. Sevdiklerinize gönderebileceğiniz en eşsiz modellerden biri olan bonsai bitki aranjmanı çeşitleri en sağlıklı bitkilerle hazırlandığı için muhteşem güzelliğini sizin için uzun süre sergilemeye devam edecektir.

Küçük aksesuar çeşitleri ile süsleyerek çok daha etkileyici bir duruş kazanmasını sağladığımız bonsai teraryum çeşitlerini mutlaka inceleyin! Harika bir görünüm sergileyen teraryumlar bir tema üzerine kurgulanıyor. Bu tema bahçe ya da farklı bir doğal görünümden esinleniyor. Minyatür ağaçlarla buluştuğunda çok daha albenili bir duruş kazanan teraryum çalışmalarını da sizler için özenle hazırladık. Sadece sevdiklerinize yollamak için değil kendinizi şımartmak için de bu özel teraryumları tercih edin. Çalışma masalarında, sehpalarda kısacası her yerde konumlandırabileceğiniz teraryumlar bonsai ağaçlara da harika bir hava kazandırıyor.

Hemen Bonsai Siparişi Ver

Gün geçtikçe popülerliği daha da artan bu özel ağaçlarla siz de yaşam alanlarınızı donatın. Natürel bie ev dekorasyonu için harika bir seçenek olan bonsai fiyatları açısından da sitemizden temin edildiğinde kazançlı bir alışveriş yapmış oluyorsunuz. Çünkü sizlere en uygun fiyat ayrıcalığını incelediğiniz bu özel koleksiyon için de sunuyoruz. Yapmanız gereken sadece sayfa içerisinde beğeniye sunduğumuz ve birbirinden güzel bodur ağaçlara göz atmanız olacak.

Seçtikleriniz için hemen siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişlerinizi ileri bir tarihte teslim edilmesi için de sitemiz üzerinden iletebilirsiniz. Özel günleri unutma ihtimalinize karşın, ileri bir tarihte teslimatı yapılması için de sipariş kabul ediyoruz. Sizleri bu özel bonsai koleksiyonu ile baş başa bırakıyoruz. Uygun fiyat, aynı gün ücretsiz teslimat, cazip ödeme seçenekleri gibi pek çok avantajdan siz de faydalanın!