240 ürün bulundu.

Cihangir Çiçek Siparişi

En güzel çiçek çeşitlerine ulaşmanın en kolay yolu sitemizdir! Cihangir çiçek siparişi verebileceğiniz semtler arasında yer alıyor. Bundan böyle Cihangir’de çiçekçi aramak yerine sitemize tıklayabilir ve muhteşem güzellikte olan çiçek çeşitleri için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu koleksiyonda aradığınız tüm çiçek türlerini alternatifleri ile birlikte bulacaksınız. Özel aranjmanlar, butik tasarım çiçekler, çelenk modelleri de sitemizde!

Anastasia, gül, lale, papatya, gerbera, lilyum, şakayık, lisyantüs çiçekleri ile hazırlanan gösterişli aranjman modelleri uygun fiyatları bakımından da cazip bir seçeneğe dönüşüyor. Krizantem, menekşe, sümbül gibi çiçekler de harika tasarımlara dönüştü. Mevsimin en güzel çiçekleri ile hazırlanan buket çiçek çeşitleri için hemen sipariş verebilir ve Cihangir’in herhangi bir adresine teslimatın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Son derece şık bir görünüme sahip olan saksılarda dizayn edilen özel tasarımları da hemen inceleyin.

En Güzel Bonsai Ağaçları Burada

Muazzam görünümü ile yediden yetmişe herkesi etkisi atına almayı başaran en güzel bonsai ağaç çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Minyatür ağaç çeşitleri sevdiklerinize her durumda gönderebileceğiniz tasarımlardan biridir. Muhteşem bir görünüme sahip olan bonsai ağaçlar açılış çiçeği, yeni bebek çiçeği ya da terfi çiçeği olarak tercih edilebilir. Aynı zamanda anneler ve babalar günü hediyesi, sevgililer günü ya da öğretmenler günü hediyesi olarak da rahatlıkla bu sıra dışı bitkilerin gönderimini yapabilirsiniz.

Seçenekleriniz arasında bakımı gayet kolay yapılabilen saksı çiçekleri de yer alıyor. Dekorasyonun olmazsa olmazları arasında yer alan şeflera, areka, ficus benjamin, guzmanya, calathea, tilandisia ya da pachira ağaçları ile yakınlarınızın çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Yeni işe başlayan yakınlarınıza ya da yeni eve taşınan sevdiklerinize de bu özel bitkileri hediye edebilir, dekorasyonlarına şık bir katkıda bulunabilirsiniz. Saksıları da en az kendileri kadar şık görünen tasarım seçeneklerini hemen incelemeye başlayın.

Tüm Cihangir’e Aynı Gün Teslimat

En güzel orkide çeşitlerini de sitemizden temin edebilir ve özel günlerde sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Aradığınız renklerde orkide çiçeklerini uygun fiyatlarla sitemizde bulacaksınız. Ayrıca kurutulmuş çiçek aranjmanları da muhteşem güzellikleri ile cazip bir seçenek olabilir. 2 aya kadar uzayan bir süre boyunca formunu koruyabilen kurutulmuş çiçek çeşitleri pastel renkleri ve muntazam duruşları ile dekoratif açıdan da tercih ediliyor. Her türlü dekorasyona anında uyum sağlayan bu özel tasarımlar için siparişinizi tükenmeden iletin.

Bu arada teraryum çeşitleri de sizler için hazırladığımız koleksiyonumuzda mevcut. Çeşitli temalar üzerine kurgulanan ve son yılların trendlerinden biri haline gelen teraryum modelleri için hemen sipariş verin. Sadece sevdikleriniz için değil, kendiniz için de en güzel teraryumu seçebilirsiniz. Tüm Cihangir bölgesine aynı gün ücretsiz teslimat yapıyoruz. Çiçek çeşitleriyle siz de sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olabilir hatta mutluluğun mimarı olabilirsiniz. Hemen şimdi bu benzersiz koleksiyonu keşfedin!