217 ürün bulundu.

Nişantaşı Çiçek Siparişi

En özel çiçek aranjmanları ve en güzel saksı bitkisi çeşitleri incelemeniz için sizi bekliyor. Adeta bir sanat eserini andıran çiçek aranjman modelleri ile hazırlanan bu benzersiz koleksiyon için uygun fiyatları sunmayı da ihmal etmedik. Nişantaşı çiçek siparişi vermek için dilediğiniz çiçeği seçebilir ve cazip fiyatlardan siz de faydalanabilirsiniz. Büyük bir özenle hazırladığımız çiçek çeşitleri için Nişantaşı’nın her semtine teslimat yapıyoruz.

Şakayık, gül, lilyum, lale, lisyantüs, gerbera, menekşe, sümbül, orkide gibi en beğenilen çiçeklerle hazırlanan ve farklı çiçek türlerinin bir arada kullanıldığı özel aranjman modellerini de inceleyebilirsiniz. Gerek dizaynı gerekse renkleri ile şahane bir duruş sergileyen bu tasarımlar şık bir vazo içerisinde hazırlanabildiği gibi buket çiçek formunda da sunulabiliyor. Evlere ve işyerlerine gönderim için uygun olan pek çok modeli sitemizde bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Çiçek Çeşitleri Göz Kamaştırıyor

Sitemizde özel bir işlemden geçirilerek kurutulan ve sonrasına doğal renklerine boyanan kuru çiçek aranjmanları da yer alıyor. Uzun süre formunu koruyabilen bu çiçek çeşitleri için de hemen sipariş verebilirsiniz. Her türlü dekorasyon stiline uyum sağlayabilen tasarımlar sevdiklerinize farklı bir çiçek göndermek istediğinizde de tercih edilebilir. Dinamik ve doğa duruşunu haftalarca koruyabildiği için evinizi ya da ofisinizi süslemek için de rotanızı kurutulmuş çiçek aranjmanlarına çevirebilirsiniz.

Gösterişli formu kuru çiçek tanzimi çeşitlerini açılışlar gibi özel zamanlarda da cazip bir seçenek haline getiriyor. Bu arada sitemizde teraryum çeşitlerini de bulabilirsiniz. Cam fanus içerisinde hazırlanan ve minyatür bitkilerle hayat bulan bu özel tasarımlar yeni bebek sahibi olan yakınlarınıza gönderebileceğiniz cazip bir seçenektir. Aynı zamanda öğretmenler günü, anneler günü gibi özel günlerde de rahatlıkla teraryum çeşitlerine yönelebilirsiniz. Nişantaşı bölgesinin tüm mahallelerine ve tüm İstanbul’a aynı gün ücretsiz teslimat yapıyoruz.

En Güzel Bonsai Ağaç Çeşitleri Sitemizde

Bu özel koleksiyonumuz içerisinde bonsai ağaç çeşitlerini de göreceksiniz. Begonvil, ginseng, zelkova, pachira gibi minyatür boyda ağaç çeşitleri sadece yakınlarınıza göndermek için değil, kendi yaşam alanlarınızı süslemek için de tercih edilebilir. Uygun fiyatları bonsai siparişi vermek isteyenlerin sayısında da bir artışa neden oluyor. Dilerseniz salon çiçekleri çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Şeflera, areka, ficus benjamin, minyatür meyve ağaçları gibi büyük salon bitkileri de cazip fiyat ayrıcalığını sizlere sunuyor. Her duruma gönderime uygun olması da bu saksı bitkilerine olan ilgiyi artırıyor.

Kaktüs ve sukkulent aranjmanı seçeneklerini de incelemeyi sakın unutmayın. Muazzam bir görünüme sahip olan kaktüs çeşitleriyle sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz. Eğer farklı bir hediye seçimi yapmak isterseniz kokedama çeşitlerine yönelin. Dilediğiniz her yerde konumlandırabileceğiniz kokedama fiyatları sitemizde çok uygun ve tasarımlar estetik duruşu ile adeta göz kamaştırıyor. Hemen şimdi Nişantaşı çiçek siparişi koleksiyonumuzu incelemeye başlayın ve çiçeğinizi seçerek siparişinizi iletin.