237 ürün bulundu.

Şişli Çiçek Siparişi

Çiçek siparişi vermek istediğinizde asla size sunulan birkaç farklı tasarımla yetinmeyin. Sitemize tıklayarak onlarca farklı çiçek çeşidi arasından dilediğinizi seçebilir ve gönderimini hemen yapabilirsiniz. Şişli çiçek siparişi kabul ettiğimiz semtler arasında yer alıyor. Şişli’de çiçekçi aramayın, sanal çiçekçiniz olan sitemizden dilediğiniz çiçeği seçin, aynı gün ücretsiz teslimatı yapabilir. Hem evlere hem de işyerlerine teslimatımız bulunuyor. Sitemizde prestijinize de uygun onlarca canlı çiçek çeşidi mevcut, hemen keşfedin.

En güzel canlı saksı çiçeği çeşitlerini burada bulabilirsiniz. Açılışa çiçek gönder diyerek ulaşabileceğiniz tasarım seçenekleri arasında en gösterişli bonsai ağaç çeşitleri de yer alıyor. Ayrıca minyatür ağaç çeşitlerinin farklı bitkilerle buluşmasından doğan eşsiz güzelliğe de tanıklık edebilirsiniz. Sizlere bu muazzam çiçek çeşitlerini de hemen inceleme şansı sunuyoruz. Tamamı uygun fiyatları açısından da oldukça cazip bir seçeneğe dönüşüyor.

En Güzel Saksı Çiçeği Çeşitleri Sitemizde

Bakımının gayet kolay şekilde yapılabildiği saksı çiçeği çeşitleri için de çiçek siparişi verebilirsiniz. Tüm Şişli bölgesine teslimatını yapabildiğimiz çiçek çeşitleri arasında şeflera bitkisi de yer alıyor. 3 köklü şeflera çiçeği benzersiz duruşu ile evlerin ve ofislerin vazgeçilmez dekoratif çiçeklerinden biridir. Dilerseniz tercihinizi minyatür ağaç çeşitleri olan bonsailerden yana da kullanabilirsiniz. Begonvil, zelkova gibi en güzel bonsai ağaç çeşitleri için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Bonsai al diyerek kolaylıkla bu özel bodur ağaçlara ulaşabilirsiniz.

Özellikle ofise gönderim için bereket ağacı pachira tercih edilebilir. Bulunduğu yere bolluk, bereket ve para getirdiğine inanılan bu özel ağaç açılış için çiçek olarak da tercih edilebilir. Aynı zamanda yeni işe başlama için ya da terfi için çiçek siparişi vermek istediğinizde de pachira ağacını seçebilirsiniz. Ficus benjamin çiçeği, areka bitkisi ve orkide çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Teraryum Çeşitlerini Hemen İnceleyin

Şişli bölgesi için özel olarak hazırladığımız bu koleksiyon içerisinde benzersiz bir duruşa sahip teraryum modelleri de yer alıyor. Cam fanusta belirli bir tema üzerine kurgulanan bu tasarımlar sevgililer günü, anneler günü, babalar günü ya da öğretmenler günü için de tercih edilebiliyor. Muhteşem duruşunu içerdiği minyatür bitki ve aksesuarlardan alan teraryum çeşitleriyle tüm sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz.

Kurutulmuş çiçek aranjmanları da alternatifleriniz arasında yer alıyor. Özel bir yöntemle kurutulan ve sonrasında da renklendirilen bu tasarımlar mekana muhteşem bir güzellik kazandırıyor. En güzel kurutulmuş çiçek çeşitleri sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. Bu Benzersiz tasarım seçeneklerine mutlaka göz atın. Sadece sevdikleriniz için değil, kendi yaşam alanlarınızı dekore etmek için de kurutulmuş çiçeklerin güzelliğinden faydalanabilirsiniz. Sanal Şişli çiçekçi adresiniz olan sitemizde aradığınız tüm çiçek çeşitlerini alternatifleriyle birlikte bulacaksınız. Bu benzersiz tasarım seçenekleriyle yakınlarınızı mutlu etmeniz çok kolay olacak, hemen sipariş verin.