235 ürün bulundu.

Taksim Çiçek Siparişi

Çiçek siparişi vermek için Taksim’de çiçekçi aramanıza gerek kalmadı! Tüm Taksim bölgesinden sipariş kabul ediyor ve tüm adreslere aynı gün ücretsiz teslimat yapıyoruz. Sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve bu ayrıcalıklardan siz de faydalanabilirsiniz. Online olarak hemen inceleyebileceğiniz çok sayıda farklı çiçek türünü sizlerle buluşturuyoruz. Tüm özel günlerde gönderimini yapabileceğiniz bu tasarımları keşfetmeye hazır mısınız?

Taksim çiçek siparişi koleksiyonumuz içerisinde aradığınız tüm çiçekleri bulacaksınız. En güzel bonsai ağaç çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bonsai fiyatları sitemizde son derece uygun ve dilediğiniz ağacı seçerek hemen sipariş verebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın çok daha doğal ve güzel görünmesini sağlayan ve yükselen bir terende dönüşen bonsai ağaçlara alternatif olarak sizlere minyatür meyve ağaçlarını da sunuyoruz. Mandalina ve limon ağaçları açılış çiçeği olarak da sıklıkla tercih ediliyor.

Büyüleyen Güzellikleri ile Saksı Çiçeği Çeşitleri

Muhteşem bir görünüme sahip olan saksı çiçekleri ile sevdiklerinize unutmayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz. En güzel saksı çiçeği çeşitlerini sizlere sunuyor ve uygun fiyatlardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Areka, şeflera, guzmanya ya da tilandisia çiçeği gibi her dönemin popüler çiçekleri anneler ve babalar gününün yanı sıra öğretmenler günü ya da sevgililer günü için de tercih edilebilir. Bebek sahibi olan yakınlarınızın bu sevincine ortak olabileceğiniz yeni bebek çiçeği çeşitlerini de koleksiyonumuz içerisinde bulabilirsiniz.

Kuru çiçek aranjmanları da mutlaka göz atmanızı istediğimiz tasarımlardan biridir. En güzel ve en gösterişli kuru çiçek çeşitleri her türlü dekorasyon stili ile anında uyum sağlıyor. Bu çiçekler yeni iş çiçeği ya da terfi çiçeği olarak da tercih edilebiliyor. Aynı zamanda evinizi ve ofisinizi süslemek için de rahatlıkla kuru çiçek aranjmanlarına yönelebilirsiniz. Solmayan gül ya da kırmızı güllerle hazırlanan tasarımlar da Taksim’in tüm adreslerine teslim edilebilir. Romantik bir seçim yapmak isteyenler rahatlıkla bu çiçeklere yönelebilir.

Teraryum Çeşitleriyle Gönülleri Fethedin

Minyatür boyda bitkiler, aksesuarlar kullanılarak cam fanusta hazırlanan teraryum çeşitleri de her durumda gönderime uygun olan tasarımlardır. Kalıcı ve etkileyici bir hediye göndermek istediğinizde bu tasarımları tercih edebilirsiniz. Ayrıca kaktüs ve sukkulent aranjmanları da güçlü bir seçenek olarak sizi bekliyor. Bakımı gayet kolay olan bu tasarımlar her yerde konumlandırılabilir. Çalışma masalarında bile bakımı yapılabilen tasarımlar yaşam alanlarına renk katıyor. Muazzam duruşlarıyla sizin de beğeninizi kazanacak olan bu tasarımları mutlaka inceleyin.

Orkide, gül, papatya, lilyum, şakayık, lale, lisyantüs, gerbera, menekşe, sümbül ve daha pek çok çiçekle hazırlanan en özel aranjmanlarla tüm özel günleri taçlandırabilirsiniz. Bu muazzam çiçek çeşitleri için hemen siparişi verin. Evlilik yıldönümü çiçekleri ve yen ev hediyesi çiçek çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Ayrıca kokedama modelleri de tüm ihtişamı ile koleksiyonumuzu taçlandırıyor.